Fórum pridal Ententikidvaspaliki, 12. 11. 2017 13:00 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Internetove Vztahy

0
Ententikidvaspaliki

21 ročné dievča
Žilina

Caute kamosi! Ked ste si s niekym zacali pisat na nete, boli ste aj vonku vsetko ok, objime vas,da vam boztek na licko ked sa lucite, kedy sa to posunulo do roviny je to vztah? Nejako to neviem vydedukovat, je mi s nim fajn, mame sa radi
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

Toto zatiaľ znie ako kamarátstvo, ale... Ak si nie si istá, normálne sa ho spýtaj. Je to lepšie, ako keby si to ty považovala za vzťah a on len za zábavku alebo podobne. :)
  2. 2
    Angeloflight

19 ročný chalan

ked si ho prvy krat zmoči
  3. 3
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

ja a @patrixo datujeme zaciatok nasho (kamaratskeho bez vyhod) vztahu na ten den, ked sa prvykrat rozhodol, ze mi neda
  4. 4
    Ententikidvaspaliki

21 ročné dievča
    Žilina

@hoperpohroma si zlata (hehe) (hehe)
  5. 5
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

:love:

ale nie tak aby som nejako normalne odpovedala, nejak sme sa tulili k sebe a dali sme si pusu a isiel ma predstavit svojmu spolubyvajucemu a spytal sa ma, ci sme teda frajeri a ja som povedala ze ano :D

treba to iba odkomunikovat, treba sa ho spytat nabuduce ci chce s tebou chodit
  6. 6
    Demoniqangel

25 ročná žena
    Bratislava

Zhruba po tretej sulozi :D
  7. 7
    Mnichovcan

22 ročný chalan
    Nemecko

Použiť wilcoxonov test. Zavolaj ešte kamarátku alebo aj dve. A keď si nevyberie teba máš jasno. Keď všetky 3vyberie tak je tam ďalší priestor na premýšľanie.
  8. 8
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

Ententikydvaspendliky
  9. 9
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

riadne sa skús spýtať ... a keď povie nie tak mu daj facku a keď áno tak pusu :D