Fórum pridal Minion7, 23. 10. 2017 13:39 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Isic platnost na dopravu

0
Minion7

17 ročné dievča

Ako je to s isic-om a mhd dopravou? Na zadnej strane karty mam ze je platny do septembra 2016 ale stale ho pouzivam, dobijam a listok mi normalne berie, ak by ma chytil revizor dostanem pokutu?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Minion7

17 ročné dievča

Lebo mi pride odveci ze by mala byt neplatna ale popritom funguje -_-
  2. 2
    Bebekex

24 ročné dievča

nooo. najskor skola ti ho zabudla vypnut
    mne sa to stalo cez minule leto ked som skoncila bc a isla na mgr, ze vlastne som nemala mat uz platny isic a bol, lebo skola mi ho nevypla
    revizora som urcite cez tu dobu stretla a nic sa nedialo,takze pohoda
    no ono ty mas tu elektricenku na tom isicu predpokladam,takze skus si to ist prilozit na terminal do nejakej skoly co ti to vypise a uvidis
  3. 3
    Minion7

17 ročné dievča

@bebekex nemam elektricenku, v auguste mi sekretarka v skole prilozila isic k terminalu na reaktivaciu na dopravu a v pohode :D tak nechaapem
  4. 4
    Bebekex

24 ročné dievča

fakt? :D wau. tak to je sranda. netusim teda
  5. 5
    Warble

19 ročné dievča

ale aj ja to tak mam! :D dufam ze je to v pohode.. ono ten kodik vzadu je skor na nejake akcie a zlavy, ci? lebo teda ja osobne som si ho musela pred prazdninami predlzit cez sms (skoncil na konci juna) a mal by platit asi do buduceho juna, teda ten cip. dufam, ze rozumies co chcem poivedat, citim sa ako hotentot :D
  6. 6
    Minion7

17 ročné dievča

@warble ja neviem, tak ak potom ten datum na zadnej strane plati len na zlavy tak potom celkovo ta karta plati navzdy? :D :D :D
  7. 7
    Minion7

17 ročné dievča

@warble cip myslis aby ti platil na dopravu nie? :D tak som to aj ja potom robila
  8. 8
    Warble

19 ročné dievča

@minion7 hm.tak to nedava uplne zmysel.. ja neviiiim :D kazdopadne teda ja som sa ani nezamyslala nad tym ze by to mohol byt problem :O
  9. 9
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

No a podla skoly by si ho mala mat v akom stave? (Tym myslim ci este studujes ci si uz po alebo nieco ine?)
  10. 10
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Myslim ze moj brat takto chodil tiez..neviem ci to tam nie je tak ze aj predlzit sa da len niekolkokrat..ze ak aj ti ho zabudli zablokovat (alebo odblokovali a nemali) tak tam je nejaky limit ktory keby prekrocis napriklad aj dlzkou studia tak si musis cely novy isic vybavit
  11. 11
    Minion7

17 ročné dievča

@sianagirl245 som na sš
  12. 12
    Zelinka

20 ročné dievča
    Košice

stredná škola tuším že nemusí mať novú nálepku aby platil ISIC :) na výške už je potrebná pokiaľ dobre viem
  13. 13
    Lele2

18 ročné dievča

na dopravu stačí SMS za 3€ tuším a nálepky máš čisto na akcie/zľavy v obchodoch, fastfoodoch,.. :D
  14. 14
    Vreskot000

30 ročný muž

tak sa nič neeje, a plati ti dovtedy, kym sa nebude dať nabiť