Fórum pridal Petra69, 13. 3. 2018 21:12 do kategórie Podniky. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

ISIC v ministry

0
Petra69

21 ročné dievča

Ahojte, mám taký problém, zajtra idem do m3. No a chcela by som sa opytat ci z vas nema niekto nahodou skusenost ci pustaju aj na isic karty nie len na obcianske, lebo som na intraku a zabudla som si obciansky doma, jeidne co mam je isic a vlakovu..
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kolpo

22 ročný chalan
    Omicron Persei 8, Nitra

Si pamätám, že deti čo ešte nemali 15 (Vo Zvolene sa púšťalo od 15) si prepisovali dátumy narodenia na kartičkách poistenca. No alebo požičiavali od starších kamarátov. Nahoď štekle, zmaľuj sa a nikto ťa nezastaví.
  2. 2
    Petra69

21 ročné dievča

Ved ale ja idem mat za mesiac aj pol 19, tunide o to ci ma pustia aj bez obcianskeho, lebo viem ze pustali iba s isicom ale neviem ci to aj teraz je tak, vzdy som chodila na obciansky ta neviem ako to je
  3. 3
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

ja by som to riskla
  4. 4
    Zelinka

21 ročné dievča
    Košice

to mi pripomenulo ako som raz zabudla občiansky a mala som 18 aj dačo a bála som sa, že ma nepustia na disku :D ale podľa mňa stačí sa správať sebavedomo a nezastavia ťa.. a ideálne ísť v zástupe :D mňa v 18tich v Ministry nekontrolovali