Fórum pridal Bloggerking, 19. 6. 2017 22:39 do kategórie Peniaze. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Išli by ste do kina za peniaze?

0
Bloggerking

36 ročný ujo

Išli by ste do kina za peniaze s cudzím človekom? Čo si o tom myslíte? Nová sociálna sieť Lulter by mala ponúkať okrem zábavy aj zárobok pre všetkých ktorý sa radi zoznamujú. Som zvedavý.
Odozva

Názory k téme

1. 3
    Piter09

20 ročný chalan

wtf
  2. 4
    Bloggerking

36 ročný ujo

do kina za prachy cez siet ano ci nie ? wtf s tebou?
  3. 5
    Ego_cogito

26 ročný muž
    Atlantída

si si zalozil konto aby si si robil reklamu ? :D ... kongračulejšans
    Určite by som nešiel za peniaze do kina s cudzím človekom.
  4. 6
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

wtf
  5. 7
    Ryu4

22 ročný chalan

Neviem sa dočkať. Ledva spím v noci.
  6. 8
    Bloggerking

36 ročný ujo

si v teme peniaze asi ze ?? a do prace za penieze by si isiel?
  7. 9
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

wtf
  8. 10
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

akože dotyčný mi zaplatí na to aby som s ním niekam šiel? jéj, prečo nie? :-D
  9. 11
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

vždy som si chcel vyskúšať aké je to byť na rande v pozícii ženy, a toto by asi bolo najbližšie ako sa k tomu chlapovi dá dostať :-D
  10. 12
    Arywian

10 ročné dievča

wtf
  11. 13
    Bloggerking

36 ročný ujo

ja by som tiez isiel radsej budem v kine za 30 eur randit aj s priserou ako v robote 8 hodin za 20 .......nadavka ....skareda
  12. 14
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

prišlo by mi to čudé.. išiel by som do kina s cudzím človekom no kino by som si zaplatil sám..
  13. 15
    Bloggerking

36 ročný ujo

@dee99 ja to berem ako herectvo či spevaka ktory dostane za vystupenie penize , moja praca by bola ist do kina a byt dobry kamos ci spolocnik
  14. 16
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Wtf... nešiel.
  15. 17
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Nie, pretože kto by si platil za pretvárku. A kto by vôbec chcel pretvárku od niekoho. Za pretvárku by mal on mne zaplatiť, že sa hral na niečo čo nie je a klamal každým slovom a nič nemyslel vážne.
  16. 18
    Google123

16 ročný chalan
    Stará Ľubovňa

wtf
  17. 19
    Bloggerking

36 ročný ujo

@wistingher predstav si ze si v cudzom meste a nemas cas si dopisovat ako to robis vacsinou vsade ak chces balit, takto si zaplatis a mas sancu v tom kine mozno taku babu balit aku by si nikdy nespoznal ..mozno
  18. 21
    Mefistofel

28 ročný muž
    Nitra

@19 tak by som proste išiel sám do kina alebo von.
    Čo ste nikdy neboli vonku len tak bez kamarátov? úplne normalna vec..... je to divné si niekoho platiť.
    Ale inak spoločník/spoločníčka také už existuje dávno, nevymyslel si nič nové, a nie radsej by som sám išiel. Však keby idem sám, mám určite vačsiu sanču niekoho spoznať ako keby mám pri sebe "akože" partnerku.
  19. 22
    H8u

24 ročné dievča
    Štefanov

wtf
  20. 23
    Lenkaska1

22 ročné dievča
    Bratislava

ja by som išla :D ale s tym ze by isiel s nami aj moj frajer :D
  21. 24
    Xy12345

23 ročný chalan

Nie
  22. 25
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

ale určite by sa to s reklamou uchytilo... keď funguje coca cola, pepsi, fanta a dávajú tam také reklamy akoby to bolo neviem aké dobré... a coca cola že ku stolu s rodinou, alebo drbnu tam ukážku krásnu s hudbou a nakonci že cocacola... no diki za taky jed a taka reklama. Však vypi 2l Cocacoly a dostaneš porážku tvl.
  23. 26
    Burble

23 ročné dievča
    sama neviem

ja by som išla lebo si myslím že moja spoločnosť je super a konečne by to niekto poriadne ocenil!

ale žiadna romantika abo čo! možno by bolo kus problematické to, že v kine zvyknem zaspať.
  24. 27
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

@11 kokot dosiel az v jedenastom komentari, fuha fuha
  25. 28
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Áno
  26. 29
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

WTF
  27. 30
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

(a ak by daný človek vydržal moju poruchu pozornosti a jej sprievodné javy ako napr. vrtenie sa v kresle, nedávanie pozor, štuchanie doňho, trasenie sa, klopkanie, hranie sa s vlasmi, otrávené znechutené zvuky a podobné veci čo robím v kine tak by možno bola aj sranda to vyskúšať, rada nasieram ľudí)
  28. 31
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

@narazuvzdornaa Ja som ten jeho komentár prečítal tak, že toto by asi bolo najbližšie, ako sa dá midnajtovi dostať na rande
  29. 33
    Mikaell

hrá sa, že má 2 roky
    Prešov

Akože to už čo je :D celkom sa mi páči nápad na appky ako je gettpal či čo som to minule videl, že si normálne nájdeš "kamoša" ale aby som niekde dával ponuku že Héj idem do kina, poď so mnou za desať evri, tak toto nie :D
  30. 34
    Openmindedfreak

28 ročný muž

watafak?
  31. 35
    Pyromaniak

20 ročný chalan
    tu!

že ak b y išiel aj môj frajer :D::D
  32. 36
    Bloggerking

36 ročný ujo

@burble super tak teba pozvem
  33. 37
    Bloggerking

36 ročný ujo

@mikaell podla mna to tam tak bude ze si mozes zvolit ci chces peniaze alebo nie
    ale ak si dajaka modelka a pise ti denne 1000 chlapov a tak podla mna je to aj meritko uspesnosti na vztah
  34. 38
    Ewkaa

22 ročné dievča
    Košice

No neviem či by som išla len tak s cudzím človekom do kina čo by som nevedela kto to je čo to je :D mohol by to byť čudák úchyl a pod
  35. 39
    Lucintta

13 ročné dievča
    Unicorn !!

Nie
  36. 40
    Kosh

30 ročný muž
    .

jj, vacsinou si kino zaplatim za peniaze.