Fórum pridal Aďoaďo, 11. 7. 2018 17:15 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ísť na vysokú školu?

0
Aďoaďo

22 ročný chalan

Isli by ste na mojom mieste na vš, ak mam dost problem s ucenim kvoli psychickym problemom na ktore sa liecim, a myslim si ze ju asi nedam? Je to podla vas strata casu, alebo to predsa skusit? Alebo cakat ze sa situacia zlepsi a ist az potom?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

Pozri, poznám chalana čo berie antidepresíva a bez nich je seriózne úplne mimo a vyštudoval jadrovú fyziku. Všetko sa dá.
  2. 2
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Ak tam ides dopredu s tym, ze mas pocit, ze to nedas, tak to je cele zle. Ked tam pojdes s tym, ze ides studovat nieco, co ta fakt bavi a chces tam ist a urobis vsetko pre to, aby si to dal, tak by to slo.
    Poznam vela psychicky...roznych ludi co su na vs a davaju to, ale "mam pocit ze to aj tak nedam" je proste prvy krok k neuspechu... Ak to fakt chces, tak si povedz, ze to das, a chod do toho.
  3. 3
    Majmarad

34 ročný ujo

jednoznačne áno. Psychické problémy ťa nemôžu zastaviť pokiaľ ideš za svojim snom. Takže smelo
  4. 4
    Mnichovcan

23 ročný chalan
    Nemecko

Choď na nejakú tazku kde je veľa zadaní aj zabudneš že máš problémy
  5. 5
    Grinder

26 ročný muž

Jednoznacne ist. Ked das, budes stastny. Ked nedas, budes na tom rovnako ako predtym, cize nemas co stratit.
  6. 6
    Motherofrussia

23 ročné dievča

Ja som to mala podobne. :) Dala som sa najskôr dokopy a ide mi všetko oveľa ľahšie. Človek potom urobí aj iné rozhodnutia, viac si verí, ako keď je v depkách. Na tvojom mieste by som sa najskôr uzdravila a až potom riešila výzvy budúcnosti.
  7. 7
    Antifunebracka

29 ročný muž
    oklamcak birdzu

Ja som to tiež nemal najľahšie, ale drogy ma spasili :)
  8. 8
    Yoss

27 ročný muž

Chceš byť štastný, tak rob to, čo chceš ty a nepýtaj sa na to ľudí. Nikto tvoju situáciu nepozná lepšie ako ty. Škola ťa nespasí, je to len jeden blok skladačky.