Fórum pridal Notmehofejk, 10. 11. 2019 18:50 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

!Ja a „lepšie“ dievčatá. vol. 2

0
Notmehofejk

hrá sa, že má 1 rok
Pussy Slayer, a cute Scotish guy

!ahoj kamosi, kedze v original fore nedopatrenim doslo k zmazaniu komentov, navrhujem vsetok hejt presunut do tohoto fora. kvalitna tema si zasluzi kvalitny hejt a ten by nemal byt ohrozeny nezodpovednym majitelom fora.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

no tak zacni hrdina
  2. 2
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
    Niekde na Ukrajine

Len si začni majiteľ...
  3. 3
    Notmehofejk

hrá sa, že má 1 rok

@lukaso121 ja chcem citat a nie pisat. tamto malo nabeh na zabavne forum a on to zmazal. myslim ze zmaze aj ostatne zabavne komenty ktore tam pribudnu, a tak ma vacsi zmysel ich pisat sem.
  4. 4
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
    Niekde na Ukrajine

Len si napísal, že som kk... To rešpektujem, sloboda prejavu. Nečakal som, že nejaká téma dokáže takto rozprúdiť krv v žilách :D No nech sa deje, čo sa má, aj keby ma blokli :D
  5. 5
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Nič zvláštne tam nebolo, iba uvažovanie či zakladateľ fóra nie je náhodou kkt.
  6. 6
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
    Niekde na Ukrajine

@ladydoga Presne tak :D Očividne je .D Aj takí musia byť.
  7. 7
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Neviem... Na mna je moc stary...
  8. 8
    Notmehofejk

hrá sa, že má 1 rok

@gramofon kamo ty asi nebudes prave najziarivensia vidlicka v priborniku, ze?
  9. 9
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
    Niekde na Ukrajine

@notmehofejk Nie, mám 150kg obezita, cukrovka a vyzerám ako by ma prešiel valec...
  10. 10
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
    Niekde na Ukrajine

@gramofon Taký normálny človek, nič extra.
  11. 11
    Martin093

25 ročný muž
    Bratislava

@gramofon strašne ma zaujíma predstava '' lepsieho'' dievčatá :D musím sa aj zajtra spýtať na rande že či je to lepšie dievča :D co mi na to asi povie?
  12. 12
    R4ptor

25 ročný muž

@martin093 pod pojmom lepšie dievča si ja predstavujem nejakú modelku, športovkyňu s peknou tvárou a očami, pri peniazoch a v dobrom fyzickom a psychickom zdraví ... každý chalan v takú dúfa, ale realita je troška iná
  13. 14
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@r4ptor ved a kazde dievca dufa v takeho chlapca. A co mame potom robit, ked nas balia sami "horsi" chlapci? My chceme tych lepsich! Kde ich najdeme?

(Pre nechapavych, robim si picu z povodneho fora.)
  14. 15
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@r4ptor ale ak si model a sportovec pri dobrom psychickom a fyzickom zdravi tak rada popismenkujem :S ;)
  15. 16
    R4ptor

25 ročný muž

@staphylococcus nie vďaka :)