Fórum pridal Gramofón, 10. 11. 2019 18:34 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ja a „lepšie“ dievčatá.

0
Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
Niekde na Ukrajine

Dostávam celkom dosť pozvaní von, no všetko od priemerných dievčat, nie od dievčat môjho typu. Ako si to mám vysvetliť? Proste len nie som atraktívny pre lepšie dievčatá alebo na ne ešte nie som pripravený? Prepáčte za tzv. Chris mode) Thx Birdz))
Odozva

Názory k téme

1. 6
    Achino

12 ročný chlapec

Na to aby sme ti mohli pomôcť musíš napísať viac podrobností o tom v akom prostredí sa pohybuješ, ako vyzeráš, čo si predstavuješ pod pojmom "lepšie dievčatá", akým spôsobom vyhľadávaš spoločnosť dievčat a pod..
    Bez toho je ten príspevok napísaný veľmi neurčito a nemôžeme ti pomôcť :(, dôvodov prečo to tak je môže byť obrovské množstvo, napríklad aj @4.
  2. 7
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
    Niekde na Ukrajine

@achino V rómskej osade, drogy, fet... Vyber si :D Dobre, za vlnu hejtu a môjho idiotizmu a asi aj kk*izmu, dostanem doživotie.
  3. 9
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
    Niekde na Ukrajine

Dobre, pýtať si radu, v tejto oblasti bola zrejme obrovská chyba :D Ale čo už.
  4. 10
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Chces aby ta pozyvali modelky ci ako? :D
  5. 11
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
    Niekde na Ukrajine

@torpedo08 Niee, takto to nemalo byť :D Už si uvedomujem, že som spravil totálnu hovadinu :D
  6. 12
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Aha :D
  7. 13
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
    Niekde na Ukrajine

Forum je teda bezpredmetné :D Môžte sa tak zasmiať nad touto vecou .D
  8. 14
    Emzááák

17 ročný chalan
    Kysuce

Aj sa smejem, neboj. ;)
  9. 15
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Ja to mám tak, že sa páčim, a možno by ma aj chceli dievčatá, ktoré nechcem ja, beriem ich len ako kamarátky, a ked sa do nejakej zaľúbim, tak ma nechce. A nechcem byť s nejakou len preto, aby som nebol sám, jednak voči nej by to bolo nefér, a nebavilo by ma to, tak som radšej sám.
  10. 16
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 2 roky
    Brno

evidentne, ty nie si ich typ
  11. 17
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

kuurnik, kde sú prvé komenty??
  12. 18
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
    Niekde na Ukrajine

@kaiserchief1 Boli a nie sú :D
  13. 19
    Desertdrift

20 ročný chalan
    Universe

Asi treba zamakať na svojom lifestyle
  14. 20
    Adelka33

hrá sa, že má 0 rokov

Tie dievcata sa zaujimaju ani nie o teba, ale v tebe vidia svojich debilnych rodicov a psychologicky im chcu dokazat znova ze su hodné ich lasky. Ty mas len taku debilnu mimiku v tvari ze oni v tebe proste vidia svojich rodicov o teba zaujem nemaju. Ked ich to nahodou prejde tak aj o teba sa logicky viac zaujimat nebudu. Lepsie dievcata nepritahujes lebo nosis v sebe tu debilnost.
  15. 21
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

No s takýmto prístupom buď rád, že ťa vôbec niekto von zavolá. :D
  16. 22
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Omg, v poslednej dobe by som najtradsej na 90% obsahu bircu reagovala takym tym gifkom dievcatka s wtf pohladom. Asi by som si mala dakam ulozit link, nech ho nemusim zakazdym hladat...
  17. 24
    Tomas55555

24 ročný chalan

Ber partnerské vztahy len za niečo ako bonus a štastie si hladaj inde.
  18. 25
    Kerrang

27 ročný muž

@riddler mám to viacmenej podobné.. ...možno raz keď už budú vyčerpané možnosti a nenájdem takú, kde sa budeme už páčiť vzájomne dvaja, aj keď neviem chémia tam určite musí byť (lebo otrepaná láska), tak sa uskromním a zoberiem aspoň takú, čo je dobrá ...momentálne mi však v tomto, aby som bol šťastný s ňou dával život polená pod nohy, hoci bol som tak blízko a som predsa tak ďaleko ako nedávno (?)