Fórum pridal Sunnyday, 3. 10. 2008 15:23 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

jak sa pise seminarna praca??

0
Sunnyday

27 ročná žena
made in Trnava

fakt potrebujem help. phdr pan neviem aky sa nami ani nezaoberal.dal nam iba text a povedal,ze z toho mame robit seminarku-co ani neviem,co to je??nemozete mi niekto poslat text vasej a ako ste ju spracovali??tema je jedno aka,len cem vediet,ako sa to rob
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Crew

30 ročná žena
    doma :)

nám vtedy profka zahlásila: Kúpte si Katuščáka, tam to máte.
  2. 2
    Sunnyday

27 ročná žena
    made in Trnava

@1 to je čo?
  3. 3
    Tikalok

26 ročný muž

@2 zrejme toto: http://www.martinus.sk/?uItem=17900
  4. 4
    Crew

30 ročná žena
    doma :)

http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/17/l17900.jpg<br />
    <br />
    <br />
    Táto kniha, naša to chcela podľa toho. Tam je písané, ako citovať, ako parafrázovať. Ako písať použitú literatúru. Ale zase napr. na bakalárke chcel aj tak každý profák inak.
  5. 5
    Haluz777

24 ročný chalan
    Rožňava

seminarna praca?:D taky obsirnejsi referat :D
  6. 6
    Lucates

27 ročný muž
    Dolný Kubín

záleží aj od toho, čo študuješ, a tak...my napriklad na filozofii mame ako seminarne prace pisat filozoficke eseje, to by som neprial nikomu:-D
  7. 7
    Yolis

26 ročná žena
    Bratislava

Takéto niečo vás mali naučiť už na strednej...
  8. 8
    Sunnyday

27 ročná žena
    made in Trnava

ale aku to ma mat formu??<br />
    @lucates--ja mam filozofiu/teda politologiu..ale zda sa mi to take istee<br />
    @yolis-kazdy neni na gympli...a naco by nas to na priemyslovske ucili??
  9. 9
    Zipporah

30 ročná žena

lucates, to máš fasa:/ aj ja by som chcela, my sme raz mali eseje, že z porovnávacej morfológie, no to teda dopadlo, v duchu som sa rehlila, nikto z nich nesplnil ani 5 % podmienok, ako má vlastne esej vyzerať:D<br />
    teda každý učiteľ vyžaduje iný stupeň náročnosti, čo ja som robila napríklad z fytopatológie, to bolo na tri strany aj s obrázkami, alebo teraz je to trochu náročnejšie, však treba sťažiť život štvrtákom, naviac musíme mať k nej aj prezentáciu...a pre istotu by to malo byť na siedmich stranách aspoň:D teším sa
  10. 10
    Zipporah

30 ročná žena

mimochodom, lucates, len tak na margo:D, vybrala som si hádaj akú tému...no nie, nesprávna odpoveď:D...je to fauna a flóra Oravy:):):) mohol by si mi s tým helfnúť:D:D:D
  11. 11
    Sqa

26 ročná žena
    BA moja milovana

inak ked nad tym tak rozmyslam tak som na gympli a zatial nas to neucili jak to pisat :P
  12. 12
    Holyknight

27 ročný muž

hej nas na strednej tiez nic podobne neucili ale k mature som mal nieco podobne tak som s tym nemal problem...seminarka je vacsinou na cca 3-5 stran...kratsia nevyhovuje a dlhsia by sa asi profakom nechcela citat a nam pisat :D no ja som pisal tak ze na prvej bol nadpis, predmet, rocnik, odbor a meno...potom na dalsej bol bud obsah alebo hned text...a poslednu stranu nezabudni dat bibliografiu podla STN...ja som vsetky seminarky robil pomocou netu, ale vacsinou som si prekladal anglicke stranky...