Fórum pridal Riddiculus, 22. 10. 2019 12:49 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Jak ste zistili, čo vás baví?

0
Riddiculus

7 ročné dievča
Pche.

Akou životnou cestou sa chcete uberať a čo ste si nakoniec vybrali. Ľudia to zisťujú príšerne neskoro, tak môžete aj povedať, či patríte medzi týchto ľudí... A čo je podľa vás nutné si pretrpieť, aby ste robili už len to, čo chcete?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Primitiv

26 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Ešte som to nezistil. A už ani nezistím :D
  2. 2
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

@primitiv Takže aj ty máš veľmi optimistický postoj k životu. Kto sa ešte pridá?
  3. 3
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

no ved začneš to robiť a uvidíš ci sa pri tom cítiš prijemne alebo nie? ak nie tak prestanes a ak áno tak pokračuješ
  4. 4
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

Mňa bavia peniaze
  5. 5
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Ja som este nezistil co ma bavi natolko, ze by som sa tomu nejako aktivne chcel venovat. Celkom ma bavi jazdit na motorke, ale ani to nerobim kazdy den aj napriek mnozstvu volneho casu.
  6. 6
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

Ako som to zistil? Tak ze ma to naplnalo, rychlo mi pritom ubehol cas, casto som na to myslel, rad o tom rozpraval..
  7. 7
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

zistil som ale cesta k tomu bude tazka ako vsecko v zivote co za nieco stoji
  8. 8
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Neviem vobec nič :,(
  9. 9
    Purenarcissism

27 ročná žena
    Naivka.

zvycajne zistim ze ma to bavi tak, ze sa mi to vobec nechce :D
  10. 10
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

No mna bavi hadat sa s kokotmi na birdzi. Kazdy sa musi najst v zivote.
  11. 11
    Abeceda123

tvári sa, že má 3 roky

@gnomeslayer Všetci sú kokoti, len ty si lietadlo. Že? xD
  12. 12
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@abeceda123 Nie, vsetci su kokoti, len ty si pussy. :)
  13. 13
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@abeceda123 VIes co je sranda ty pica? Ze predmet diskusie bol o tom kto vie ako jazdit. :D Ale nikto z vas nepochopil ze mam pravdu v tom, ze je to nieco komplexnejsie a kym neviete jazdit aj sutazne cize ovladat auto v krizovych situaciach tak to neviete robit DOBRE ale len polovicne, cize nie si DOBRY. To bola podstata a pride mi az smiesne kolki z vas ma nechapete a idete si tie svoje sracky.
  14. 14
    Abeceda123

tvári sa, že má 3 roky

@gnomeslayer Vieš čo je sranda? Že predmet diskusie je o tom čo nás baví. Tak neodbočuj. Lietadlo :)
  15. 15
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@abeceda123 Co si to vypustil za odpad z toho pometeneho mozgu?? Vsak riesime vec z ineho fora akurat sa diskusia prevalila aj sem kedze sa tu o tom bavim s tebou. retard.
  16. 16
    Abeceda123

tvári sa, že má 3 roky

@gnomeslayer pomäteného* xD
  17. 17
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@abeceda123 wow, uz si aj ucitel. len aby si sa nedrzal temy v ktorej si skrachoval.
  18. 18
    Dwarvax

32 ročný muž

IMOH to jednoducho musis skusat. niekedy si myslis, ze to co chces, je presne to co potrebujes a ked to dostanes, tak az vtedy si uvedomis, ze to tak vlastne nie je. a tiez si myslim, ze clovek sa vyvija cely svoj zivot, takze to, co potrebujes prave teraz, uz mozno o 10 rokov vobec potrebovat nebudes.
    a este som zistil, ze su to kolkokrat aj veci, ktore clovek chce urobit, ale boji sa ich urobit lebo ...
  19. 19
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

ja som na to prisla uplne nahodou :D

ale - neuzivilo by ma to, takze sa tomu venujem len v ramci volneho casu :D
  20. 20
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Ano prislo to aj u mna dost neskoro, ked som mala 26 a obratil sa mi zivot hore nohami jednou strasnou udalostou. Vtedy som si fakt uvedomila, ze nic dolezitejsie nez aby som bola fakt stastna nie je, no a zacala som si za tym ist. Cize v skratke - zijem si svoj diskopribeh a je mi fajne. V podstate teraz sa uz istym sposobom viem pozriet na tu hroznu udalost aj tym uhlom, ze mi do zivota vela dala. Keby sa to nestalo, mozno by som bola neprebudena az do 50tky a vlastne nikdy nezacala zit naplno.
  21. 21
    Surfrock89

30 ročný muž

Viem dobre plávať,aj na mňa myslel Boh,aspoň čosi ma baví a sú z toho aj peniaze,inak by som sa mohol obesit
  22. 22
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Este som na to neprišiel :( :D
  23. 23
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nijak
  24. 24
    Tomas55555

24 ročný chalan

Napíš si zoznam veci ktoré by ta mohli baviť a vyskúšaj ich jednu po druhej.
  25. 25
    Primitiv

26 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Kdesi som počul takú myšlienku, že človek by mal robiť to, čo ho baví a v čom je dobrý. A nemusí to byť v tomto poradí. Takže môj prvý impulz bol hľadať to, v čom som dobrý. Lenže nič také, v čom by som bol naozaj dobrý, som nenašiel. A jasné, že keď človek v niečom nie je dobrý, nebude ho to ani baviť a nebude mať preňho zmysel sa tým zaoberať ďalej. Jedine že by sa zaprel aj napriek frustrácii a znechuteniu a makal, kým by sa v danej veci nestal dobrým. Lenže také sebazaprenie a pevná vôľa mi chýba. Napokon som bol tak zúfalý vo výbere vysokej školy, keďže na výšku som musel ísť (skončil som gymko a som úplne ľavý na všetko, fakt som sa nevidel ako schopný nájsť si nejakú prácu, všetko by som dojebal) a tak som napokon skončil na odbore, ktorého som sa desil a s ktorým som nechcel mať nič spoločné. Reku, hovorí sa, že človek by mal nasledovať svoje sny. Aj nočné mory sú sny :D
  26. 26
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

Nijak, vždy som išiel s prúdom :)!
  27. 27
    Burn

27 ročná žena
    Praha

Este som nezistila, len tak nejak tusim a myslim, ze sa to bude este vyvijat a menit.
  28. 28
    Vreskot000

32 ročný muž

hádam zajtra čosi napíšem na to, celkom dobrá téma starky (thumbs)