Fórum pridal Christiano_301, 24. 6. 2019 08:03 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Je chyba vo mne?

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Teraz si myslite, že som sukničkár alebo neviem čo. Nie som. Len hladam kamarátky. Skúšam to u viacerych dievčat, a niektoré odpisu a potom ignorujú. To má tak veľmi vie nasrat že až. Ignoracia. Veď nech povie aký problém má, nech je kurva úprimná.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

21 ročný chalan

Odpíše že môžeme popisat a potom ignoracia. Som fakt taký spatny? Alebo čím to je? Ja už fakt neviem, mám toho viac než dosť. Snažím sa neustále dať nejakú tému aby nestala reč ale oni jednoslovne odpovede dávajú. Ja môžem dať do toho celé svoje srdce a ani tak nebude lepšie. Že či som ja nudný? Snažím každú chvíľu dať nejakú tému a oni jednoslovne odpovede. Akože nechápem tomuto.
  2. 2
    Christiano_301

21 ročný chalan

Ako @campino hovorila, že som skoro mal azizi. To asi ťažko. Ona nemá čas, ani odpísať. Že to neni dobre každej vypisovať. Ja nevypisujem každej že je krásna zlata atd. Snažím sa s nimi skamarátiť, zavolať ju von. Áno pravda je, že začínam rozhovor s xy dievčatami, lebo nie ste rovnaké, a čo keď natrafím na takú s ktorou si budeme rozumieť. Nejde mi o sex, nepytam nahe fotky, neposielam nahe fotky, zaujal som ich, ale aj tak hovno je z toho. Čím to je? Poraďte prosím :) reálne každá je zadaná ktorú stretnem v práci alebo mimo pracoviska. V práci sa jednej Pacim ale má manžela. A keď by nemala manžela tak by nam dala šancu lebo si rozumieme. No lenže má manžela tak ona je vystrelená.
  3. 3
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

(: jaaaj Chris si ma zabil hned rano dakujem ti za to (hehe) co ti k tomu poviem si traged ale neboj takych nas je viac aj ja som ale kazdy sme tragedi trochu inak :D
  4. 4
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 moc si mi neporadil
  5. 5
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

ja som ti odpisala a ty si ma odignoroval, takze tak (?)
  6. 6
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Neviem ti poradit prepac (sorry)
  7. 7
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

@kakofonicka Tak to je už aké zlé :D
  8. 8
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@antifunebracka ale sak nevadi, ja som tu uz svojho princa nasla (cmuk) :D
  9. 9
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

@christiano_301 a kam je vystrelena ?
  10. 10
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

:D jeb na to daj sebe pivo a treba žič
  11. 11
    Palec223

27 ročný muž

tomu ver :D moja rec kamo az si fake tak pises aj tak pravdivo proste :D nech neni trubka nech narovinu napise ze : si skaredy alebo si hlupy a skaredy alebo keby mas dobre auto mozno ... alebo uz ti neodpisem lebo som pica ... alebo nieco take :D :D lenze zena nema rada zodpovednost :D utekaju od nej nepostavia sa problemu celom radsej sa odmlcia a dufaju ze to prehrmi :D
  12. 12
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

ani mne si neodpisal :( smutne!
  13. 13
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@palec223 o tomto, ako zeny nemaju radi zodpovednost by som mohla debatkovat, kedze chlapi to tiez so zodpovednostou neprehanaju a casto v ovela dolezitejsich veciach ako odpisovat nejakemu neznamemu typkovi na nete :D hlavne to nie je ani nikoho povinnost odpisovat, ako vidis, chris tiez nie kazdej odpisal :D
  14. 14
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Nech je kurva úprimná xD
  15. 15
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

Jop, podla mna je chyba v tebe
  16. 16
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/ɪɴᴛᴇʀᴄᴏɴꜱᴄɪᴏᴜꜱɴᴇꜱꜱ_

Ozvite mu dievči!
  17. 17
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

@palec223 Tak tebe keď napíše škaredé dievča totálne neatraktívne pre teba, tak mu odpíšeš "sry, si škaredá a tlstá, nebudem si s tebou písať" jak chuj? Abo si s ňou budeš písať nasilu? Abo ju proste odignoruješ?

No vidíš :D
  18. 18
    Christiano_301

21 ročný chalan

@antifunebracka ja nesúdim ľudí. Prijmem každého takého aký je. Aj babu.
  19. 19
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

Nevravel si niečo také, že každá, čo fajčila vtáka, je štetka?
  20. 20
    Christiano_301

21 ročný chalan

@antifunebracka nevravel :) keď fajčí fajčí, ale nie každý deň iného ;) tomu sa hovorí stetka :) si to zrejme nepochopil :)
  21. 21
    Palec223

27 ročný muž

@antifunebracka ano zatajim sa budem ignorovat jak bezcharakterna pica :D
  22. 22
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Vyser sa na to,proste nemáš šťastie.Umrieš teraz sám a s desiatimi mačkami...

Ale nie,tak neviem,čo ti mám poradiť.Padaj niekde do baru,choď na rôzne udalosti kde je veľa ľudí.Jednoducho ich vyhľadávaj inde a nie na internete...Osobné stretnutie je x krát lepšie.Raz na ňu natrafíš určite,len nikto nevie kedy...Závisí to možno aj od teba a tvojej snahy spoznávať ľudí ale osobne,nie cez internet.Možno keď je z tvojho mesta tak to je ok ale keď je niekde z druhého konca republiky,tak to nikdy nebude fungovať.
  23. 23
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gramofon ale ver mi, že keď by bola so Srbska napríklad ja by som za ňou išiel. Len aby sme si rozumeli o to ide
  24. 24
    R4ptor

25 ročný muž

baby nemajú povinnosť odpisovať na správy random týpkovi, tiež by som ti na ich mieste neodpísal a to by si mohol mať milióny na konte a top výzor ..... prednosť dávam osobným stretnutiam ..... a myslím, že aj keby nejaká súhlasila so stretkom alebo s tebou chcela niečo mať tak by ju to do pár dní určite prešlo, lebo si neskutočný tragéd .... chalana čo je stratený v živote tak ako si ty, som nikdy nevidel .... trošku na sebe popracuj, oťukaj sa a baba príde sama
  25. 25
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

Skús si dať pauzu. Reálne pár mesiacov si nikoho nehľadaj a skús byť sám so sebou a ony si ťa začnú všímať samé.

Môžeš byť akokoľvek milý, pekný, prachatý ale pokiaľ sa každej vtieraš tak budeš za chudáka. Niekedy je lepšie byť odmeranejší ako hrať sa na pajáca čo 24/7 poskakuje okolo dievčat a núti sa im.
  26. 26
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

len neplač :) mne si ani nenapisal (:
  27. 27
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Jejda, ved som odpisala, aj na tie otazky ohladom mzdy... A uz predtym som sa ti ospravedlnila, ze si obvykle nepisem. S nikym :/
  28. 28
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

@palec223 Som rád, že si pochopil :D
  29. 29
    Majmarad

35 ročný ujo

Áno - chyba je v tebe!
  30. 30
    Majmarad

35 ročný ujo

Na tom, čo ti píše @emzaaak niečo bude. Pretože čím viac si odmeranejší, tak tým viac žien sa okolo teba točí. Vlastná skúsenosť.
  31. 31
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Nečítal som, ale určite hej.
  32. 32
    Christiano_301

21 ročný chalan

@r4ptor ako mám na sebe popracovať?
  33. 33
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino máš správou ;)
  34. 34
    Christiano_301

21 ročný chalan

@emzaaak áno všimnú vtedy keď aj somár bude dobrý keď už nemajú poriadneho kona. To je to, že všetci má majú na háku. Žiadny kamaráti. Kde je potom pravda? Ti čo má sikanovali robili zle, atd sú šťastný a ja kto nikdy nikomu neublížil nemá nikoho. Kde je potom karma? Kde je pravda potom? To fakt len nato som dobrý keď dačo potrebuju? Zas si poviete že som v depke. Zažívam blbe obdobie. Aj keď to snažím nechať plávať nejde to. Stále spomínam na minulosť čo má zabíja vo vnútri.
  35. 35
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

@christiano_301 Tak si sám povedz aby ťa nevyužívali. Budú ťa využívať do vtedy kým im to budeš tolerovať... Ako s tým miništrovaním. Keď si budeš stáť za svojim tak si o tebe spoločnosť vybuduje názor, že nie si len taký trtko, ktorý je dobrý len keď je niečo treba. Touto filozofiou oddelíš plevy od zrna. Tí čo ťa chcú využívať ťa opustia a zostanú len tí praví kamaráti. Bude ich možno menej, ale je lepšie mať pár normálnych ľudí okolo seba ako kopec dementov.

Kristiánko, ty tu nie si od toho aby si hľadal kde je pravda a karma. Spravodlivosť síce existuje, ale neuplatňuje sa v živote. Život sa nikdy neriadil tým čo je dobré a správne, každý sa riadi tým čo je najlepšie pre neho aj na úkor iných. Tým ti nehovorím, že máš byť bez chrbtovej kosti a ísť cez mŕtvoly za svojim šťastím, ale hovorím ti že sa s tým máš naučiť žiť. Niekedy je lepšie prijať veci ako fakt, že jednoducho sú ako zbytočne sa snažiť pochopiť niečo čo jednoducho nejde.

Ak nedám výšku tak sa dám na kariéru guru...
  36. 36
    Christiano_301

21 ročný chalan

@emzaaak lenže ani jedného pravého kamaráta nemám. Tak o čom rozprávame. Je lepšie mat nikoho aspoň jedného pri sebe. Ale ani jedného kamaráta nemám. Vieš ako trpim ? Možno to vidieť, nevidiet na mne ale nikto nevie čo prežívam, PEKLO. Môžem sa aj zblázniť slobodnú reálne nenájdem. A môžem sa postaviť na hlavu nepomôžem tým, už som unavený. Toľko bojujem, snažím sa, ale nadarmo.
  37. 37
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 Netlac na to az tak velmi. Pride to urcite, len tomu daj cas:) viem, ze to znie len ako fraza, ale nieco na tom urcite je. Skus zatial pracovat na sebe, na vlastnom sebapozbnavani, zdokonalovani. Ked sam v sebe najdes svoju hodnotu a budes si sam seba viac vazit, tak si ta viac budu viac vazit aj ostatni. Aspon tym sa snazim riadit ja... Aj ked nie vzdy je to lahke :(
  38. 38
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi veru nieje to ľahké. Aspoň aby sme sa stretli, už to by má ako potešilo
  39. 39
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 Ja som tiez nikdy nemala kamaratov. Cely moj svet bola rodina, psik a skola. Az posledne roky, kedy som si presla hlbkovym sebapoznavanim, pochopila ze preco som bola taka (povedzme velmi ticha, placha, ...) a zacala som na sebe pracovat, tak to zrazu prislo. Ci uz vztah, kamarati sa mi zacali sami od seba ozyvat, zaujimat sa o mna. Takze ano, treba zacat od seba. Ale nie tak, ze ti budu ludia hovorit, ze toto rob inac, takto sa spravaj, toto robis zle a pod. Ale musis si sam niektore veci o sebe uvedomit, len tak sa na nich da aktivne zacat pracovat. Zial ked sa clovek prilis niecim odlisuje od ostatnych, tak to spolocnost vacsinou neprijima :/
  40. 40
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi nechápem trosku
  41. 41
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 Prepac, ja sa obcas vyjadrujem dost zlozito. Ale asi to neviem lepsie v tejto chvili vyjadrit.
  42. 42
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi ale čo mám začať so sebou robiť?
  43. 43
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 Sama nemam rada konkretne rady, preto ich ani nikomu nedavam. Nikdy ludom nezasahujem do zivota, ci do toho, ako by sa mali spravat, nemam pocit, ze by som na to mala pravo. Preto pisem tak velmi vseobecne. Naviac sama teraz prezivam strasne tazke obdobie a neviem si pomoct, neviem ako dalej :/ nie to este radit niekomu inemu
  44. 44
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi voľačo hovoríš
  45. 45
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi ja sa idem zblázniť zachvíľku lebo tak to beriem vážne lebo má to boli
  46. 46
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 Ja ta chapem a je mi to luto. Musime len verit, ze bude lepsie...
  47. 47
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi ja už neviem čomu a hlavne komu veriť. Mám dosť že ozaj dosť. Inak mám jeden nápad. Možno to znie šialene ale iné východisko nevidím v tomto
  48. 48
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 Hlavne doveruj sam sebe:) ...Aky napad?
  49. 49
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi o chvíľu dám o tom fórum.
  50. 50
    Tomas55555

24 ročný chalan

Riešenie je nehladat stastie v partnerských vzťahoch ale v Bohu. Ak si nájdeš v živote Boha, potom budeš viac premýšlať nad nebeskými vecami a nebudeš už tolko uvažovať a trápiť sa pre pozemské veci.