Fórum pridal Nikolas1410, 7. 7. 2020 13:43 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Je ok keď človek ktorý má 27+ rokov ešte nikdy nemal sex?

0
Nikolas1410

20 ročný chalan
Perkelt

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

vsetko je v poriadku... len neviem, ci v najlepsom (hehe)

ale este podotazka... co sa povazuje za sex ... lebo vela ludi (ak nie vacsina) povazuje za sex pohl. styk... co vsak je hlupost...
  2. 2
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

Záleží, či ho aj chcel mať.
  3. 3
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@2
  4. 4
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Jak keby to nebolo jedno.
  5. 5
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

No a... Ževraj Michael Jackson bol panic tuším do vyše 30 rokov tak nejak. A nie je to jedno. Nech sa každý stará sám o seba. Dôvodov prečo môže byť vela a je to každého osobná vec.
  6. 6
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

@ladydoga a potom si to v neverlande vynahradzoval
  7. 7
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Asi to pre toho človeka moc ok nie je, ale myslím že stále je takých dosť
  8. 8
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@lafiziq ktovie či to je pravda (?) snáď nie...
  9. 9
    Subarnica

23 ročné dievča

Je to v poriadku.
  10. 10
    Openmindedfreak

30 ročný muž

podľa mňa nie je ok ak má niekto 13-14 a už si veselo jebe kde s kým, to v pohode nie je deti moje...
  11. 11
    Ula

42 ročná teta
    Bratislava

Preco by to hlavne nemalo byt OK? Ved co ak je asexual? Alebo proste naozaj sex nema rad, nepaci sa mu predstava toho mlaskania a vone? Pripadne moze mat znizenu funkciu hormonov, alebo uzkost, depresia tiez dost ovplyvnuje libido.

Ak niekto sex nechce je to absolutne v poriadku. Uplne cringe su ti ludia, ktori sex chcu ale nemozu ho mat, lebo su kokoti a uz im z toho jebe na mozog.
  12. 13
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Tak je škaredý proste. Alebo silný kresťan.
  13. 14
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

Týka sa to napr. toho "slávneho" Tomasa, ktorý sa blíži inkriminovanému veku. Je s ním všetko v poriadku?
  14. 15
    Ula

42 ročná teta
    Bratislava

@wistingher a potom este dalsich x moznosti
  15. 16
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@ula tieto dve zaberu väčšinu subjektov.
  16. 17
    Kerrang

27 ročný muž

Je to o tom, aký si ten konkrétny človek k tomu vytvorí názor (mienku) :) ...to je asi najlepšie posúdenie u každého, lebo napríklad niekoho ani neberie predstava náhodného sexu, nepreferuje to, je citovejšie založený k opačnému pohlaviu a sa to skomplikovalo a bolo by to zlé keby sa nadviazal, aj keď možnosti by mal (pokiaľ by išlo o ten kamarátsky sex) ...takže je to o tom, ako si to ten človek zoberie, a nie nemusí to spravidla znamenať podivnosť, ani že je asexuál alebo by preferoval sex až po svadbe :smile:
  17. 18
    Kerrang

27 ročný muž

*by ...každý sme iný a aj v tomto je každý iný a ani nechce nič dobiehať a ani sex nepovažuje za niečo, čo by bolo životne dôležité
  18. 19
    Likju

25 ročný muž

Ja patrím medzi tých čo nechcú a myslím, že ak niekto nechce, tak to nebude v najlepšom poriadku, v poriadku hej.
  19. 20
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

Tak je ten človek asexualny.
    Alebo čaká na tu pravú/pravého.
  20. 21
    Alex458

23 ročné dievča

Podla mňa v pohode. Svet sa nezrúti. Človek môže mať kopec dôvodov, prečo ho nechce, nemyslím si, že za tie roky nemal príležitosť ho nemať alebo tak, skôr ho proste nechcel alebo sa na to necítil a to je v poriadku. Lepšie než v 14 prísť o panenstvo/panictvo lebo kamošky, lebo partia, lebo je to in...
  21. 22
    Obsession

tvári sa, že má -1 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ak z nejakeho osobného rozhodnutia, tak prečo by to nemalo byt Ok?
    Vždy lepšie ako 12-13 ročne decko, ktoré sex chce skúsiť len preto, že to skúsili spolužiaci či kamaráti.
  22. 23
    Kerrang

27 ročný muž

@ladydoga ževraj bol Michael do 32 panic som sa ja dočítal raz ...ale neviem aký mal dôvod, no tuším bol hanblivý sa mi tak zdá
  23. 24
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

vačsinou majú tento problem muži ktorý majú nejaky blok vo vztahu k ženám,málokto z vlastnej vôle odkladá sex do takého veku
  24. 25
    Bassmack

26 ročný muž

Samý mudrc a puritán :P
  25. 26
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles™ influencer birdzu

Je to divné, ale vtipné
  26. 27
    Justme2000

20 ročný chalan

Je to na dnesnu dobu trosicku zvlastnejsie, ale urcite je lepsie byt v 27 rokoch panic/panna, ako od 13tich rokov spavat kade s kym. Ale ak nemal moc doteraz s kym, ze ak je typ, co caka na tu pravu, tak preco nie. Aspon ked to pride, bude na to spominat aj po xy rokoch,ze to volo po prvy raz s tou pravou. Ja som bol z tych, co chceli byt medzi prvymi (mal som 16) a dnes mam 20 a radsej by som bol panic, lebo so ziadnou z tych to nebolo vazne.
  27. 28
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@justme2000 evidentne si jeden z tých, čo to ľutuje, že to mal tak skoro. Ale tých veľa nie je. :D

28. 29
    Marjy77

21 ročné dievča
    Wilderland

No minimálne, je na to dosť silný spoločenský tlak aby oň človek prišiel. Keby Birdz existoval pred 40-50 rokmi tak by tu bola anketa "Je ok, keď sa človek, ktorý má 27 rokov ešte neoženil?" a postupne sa to zmenilo. O pár dekád to bude každému viac jedno a nebude sa to riešiť.
  29. 30
    Justme2000

20 ročný chalan

@wistingher nemozem povedat, ze vyslovene lutujem, nakolko mam z tychto mojich "skusenosti" 2 rocneho syna
  30. 31
    Openmindedfreak

30 ročný muž

@marjy77 spoločenský tlak? :D skutočne? to, že v triede je zopár štetiek ktoré mali prvý sex v 14tich ešte neznamená spoločenský tlak... :D
  31. 32
    Marjy77

21 ročné dievča
    Wilderland

@openmindedfreak to si povedala extrémny prípad, myslela som to tak, že keď jedinec vie, že sa panictvo v jeho vekovej skupine (ale aj v celej spoločnosti) berie všeobecne ako niečo čo je negatívne tak sa o to pokúsi prísť aby sa prispôsobil pravidlám spoločnosti a to sa nemusí diať 14-tich, ale aj v ďaleko vyššom veku až pokým jedinec niekedy po tridsiatke nezíska vlastnú integritu
  32. 33
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

Moja manka tvrdi, ze v jej casoch boli ludia v mojom veku, ktori boli single, povazovani za divnych a museli platit dan navyse. Alebo to nebolo v jej casoch, ale mozno mi len chcela povedat, ze je nacase sa uz odjebat prec, nvm (?) @marjy77
  33. 34
    Marjy77

21 ročné dievča
    Wilderland

@drazoal asi by si si mal už baliť kufre :D