Fórum pridal Shiny25, 18. 10. 2018 09:31 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Je podľa teba slušné jesť počas prednášky?

0
Shiny25

24 ročné dievča

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

Mne to nevadí pokiaľ ma ponúknu (?)
  2. 2
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Jasne že nie , najlepšie chrumkave rožky s treskou aby si mal pod sebou aj nejaké tie omrvinecky
  3. 3
    As

hrá sa, že má 0 rokov
    Hneď za rohom

Neviem, čo by sa na jedení počas prednášky dalo označiť za "slušné"...
  4. 4
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Nevidim dovod nenajest sa, pokial mas rozvrh nabity a nestihas a svojim jedenim nikoho neobtazujes
  5. 5
    Poppyseed

24 ročné dievča

Ak tým nikoho neobťažuješ. Ale ja som to nikdy nerobila, raz som si dala len žuvačku a začala som hrozne kýchať.
  6. 6
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Ked som prisiel na VS, videl som ludi jest na prednaskach a asi aj spoluziaci vraveli, ze "na VS sa to moze".

Nebol som si isty, tak som napisal na studijne :-D

Pani jednoznacne odpisala, ze tu nie sme na ZS, aby nas vyucujuci vychovavali a ucili slusnemu spravaniu a ze kazdy sa ukaze, ci sa spravat vie - ze "Pedagog si moze urobit uz len obraz o cloveku ktory nevie ze na
    Prednaske, cviceni alebo v akejkolvek spolocnosti ludi ktori sa stretli v pracovnej zalezitosti /pre Vas je to skola/ sa nekonzumuje strava"
  7. 7
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

Toto fórum pravdepodobne založil niekto kto práve sedí na prednáške, jednou rukou birdzuje a druhou je. :D
  8. 8
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

nie je to zakázané ale nie je to ani slušné
  9. 9
    Warble

20 ročné dievča

pokial tym nikoho neobtazujes
    ja to nerobim ale
  10. 10
    Shiny25

24 ročné dievča

@marjy77 tesne vedľa :D ja som práveže toho názoru že ak má fakt niekto od rána do večera hodiny tak okej ale vytvorila som to len čisto zo zvedavosti lebo podľa mňa to je neslušné veľakrát sú aj trojhodinové prednášky kde my len sedíme a prednášajúci sa počas toho ani len nenapije ale niekto tam začne jest.. to mi príde až taká neúcta samozrejme tí ktorí musia mať pravidelnú stravu ako cukrovkári o tom nehovorím :)
  11. 11
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

taká čokoláda a kŕmiť sa kockami, to OK, ale bagetu, to by moje chrumkanie asi veľmi rušilo :)
  12. 12
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Ono nerobia profesori počas prednášky krátke pauzy? (5 minút na cigu)
  13. 13
    Sidious

20 ročný chalan

@erixa Napríklad u nás niektorí idú 1h 40 min v kuse aby mali 20 min prestávku.
  14. 14
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

Keď prednášam v sále, tak mi to veľmi nevadí, ak nie je dotyčný hlučný. Na malej prednáške alebo cviku mi to ale trochu vadí, pretože tam očakávam trochu väčšiu interakciu so študentami.
    Ako študent som to robil, iba ak som mal strašne veľký hlad. Vyučujúceho po pravde viac zaujalo, keď som na prednáške štrikoval.
  15. 15
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Tak u nas hlavne v prvaku na niektore predmety chodilo 200 ludi, ked som si v polovici poslucharne zacala zrat obed, vedelo to 10 ludi v mojej najblizsej pritomnosti.
    Nikdy mi to neprislo neslusne, aj na trojhodinovkach nie vzdy mame prestavky a mavala som dni, kedy som sla fakt od rana do vecera s prestavkou len na presun.
    Co mi pride neslusne su dlhe konverzacie a pariky, ktore si pomylili univerzitu s hodinovym hotelom a strkaju si cez prednasku paprce pod oblecenie navzajom. Za to by som trhala rucicky...
  16. 16
    Autistik

25 ročný muž

Sú podľa mňa ďaleko neslusnejsie veci
  17. 17
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Dokonca viem o skuske, na ktoru je povolene nosit si jedlo a ucitel rad spomina na pripad, kedy si tam jeden student doniesol obedarik so spagetami :D
  18. 18
    Shiny25

24 ročné dievča

@staphylococcus fuj to čo už je...
  19. 19
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

nie ale robim to :D
  20. 20
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

@shiny25 ja chodím na prednášky a väčšina ľudí tu má dosť slušnosti na to aby nejedli a aj keď máme nabitý rozvrh tak jeme cez 5 minút dlhé prestávky medzi hodinami. Pitie je druhá vec, podľa mňa je ok občas si odpiť a robia to aj profesori
  21. 21
    Limetkajaja

37 ročná teta
    nežijem

podľa mňa to slušné až tak nie je, veľa ľudí nejedáva a preto mi to je blbé, ale ja si vždy dám :D a je mi to jedno, keď som hladná a mám chuť a pomôže mi to sústrediť sa, tak si dám :D a potom to samozrejme aj zapijem a ešte si dám aj nejaký keksík .. kávenku napr, len je mi blbé potom, lebo strašne nahlas chrumem :D a neviem, či to počujem len ja, alebo všetci :D
    napríklad v pondelok máme prednášky od 8 rána do 7 a prestávky máme len na presun 10-15 min, väčšinou jedávam na mikrobiológii .. oveľa neslušnejšie je, že sa niekto rozpráva, ja dávam pozor, zapisujem si a papám
  22. 22
    Livre

18 ročné dievča

V mojom prípade by bolo oveľa viac vyrušujúce to mega hlučné škvŕkanie v bruchu.
  23. 23
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

Akože čo ja viem, ja keď som hladná tak v pohode jem, mám u riti či to je slušné abo ne.
  24. 24
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

slusne to nie je, ale robim to pokojne

common sense je nejest v labakoch a pocitacovych miestnostiach
    isteze vsetci jeme aj v labakoch a pocitacovych miestnostiach (:
    hoci odkedy robim viac s biologickym ako chemickym materialom, mam vacsi respekt
  25. 25
    Autistik

25 ročný muž

@narazuvzdornaa len nechápem prečo nie v počítačovej učebni
  26. 26
    Jakzig

25 ročný muž

@lordnorton štrikovať? :D akože nikdy som nebol na VŠ ale na strednej sme mali jeden super predmet, kde sme potrebovali robiť s PC, ktoré boli z roku pána a nič sa na nich nedalo. Takže profesorka, alebo teda učiteľka asi skôr... nás často zatiahla do kadejakých kreatívnych činností. Štrikovanie, zdobenie, vytváranie návrhov webových stránok a podobne. Boli to dobré časy. Dal by som to znova.
  27. 27
    Jakzig

25 ročný muž

Zabudol som sa vyjadriť k téme. Akože podľa mňa to až tak nevadí, ale zase všetko s mierou. Ak si na prednáške (všeobecne na verejnosti) vytiahne zapáchajúce jedlo, alebo jedlo, ktoré treba počuteľne odhrýzať, tak to považujem za neslušné a rušivé. Ak to je niečo drobné, čo nikoho neruší a nepáchne, nevidím dôvod prečo by mal hladovať, a k tomu ešte ak fakt ma šialene nabití program. To potom absolútne chápem.
  28. 28
    Vreskot000

31 ročný muž

nie je slušné, ale profesor, ktorý napríklad vie, že študenti boli v nejakej časovej tiesni... premiestnovali sa z nejakej učebne na opačny koniec fakulty, obyčajne toho veľa nestihnú. slušné to možno nie je, ale ľudské by bolo, keby dal na hodine na uvod 5 minut, nech dojedia čo majú, a potom nech vysvetľuje. :)