Fórum pridal Jana, 13. 1. 2021 23:03 do kategórie Závislosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Je podla teba zdrave byt panic/panna po 30tke?

0
Jana

24 ročný chalan
Poprad

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

Ako sex je možno jedno, ale ak nemal žiadny vzťah.....
    Ono aj byť vo vzťahu sa človek musí naučiť.
  2. 2
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

Ak je s tym clovek spokojny a vyrovnany tak asi je ale ak nie je tak nie je :D
  3. 3
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

nie, automaticky príde na tridsiate narodeniny hliadka, otestuje ťa, vezme do unhorny jail a tam umrieš na skorbut
  4. 4
    Limitles

8 ročný chlapec

@mielikki aj bonk po hlave daju ci to len v horny jail :D?
  5. 5
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

@limitles to je len v horny
    v unhorny také novinky ešte nezaviedli
  6. 6
    Kerrang

28 ročný muž

Tak rozhodne je to menej pálčivejší problém, ako mať 30 a bývať s rodičmi, pričom by sa ten človek ani nesnažil a nemal snahu osamostatniť alebo si skúsiť bývať sám. Predsalen, toto by človeka asi viac malo trápiť, keďže aj ja už proste s vekom uvažujem, že už proste chcem bývať sám, aspoň hore v nepriechodnom byte, čo som aj počítal a si zrekonštruoval.. Lenže čo z toho, keď mám ešte sestru, a s ňou sa tak strašne nedá už len ju chvíľu počúvať, no skrátka spolunažívať s ňou by bolo na samovraždu.. :,( :-/ Inak by som menil už v momente, keby jej tam nebolo
  7. 7
    Wistingher

24 ročný chalan
    Bratislava

Zdravé v pravom slova zmysle to je. Skôr podľa spoločnosti to "zdravé" nie je.
  8. 8
    Purenarcissism

28 ročná žena
    Naivka.

hm
    zaujimave je citat si to :)
  9. 10
    Nikolas1410

21 ročný chalan
    Perkelt

na tom cloveku musí byť niečo divneho, keď si oň do 30tky nikto neoprel bicykel
  10. 11
    Likju

25 ročný muž

Ja napríklad asi budem aj po 30, neviem o to javiť záujem proste. Zdravotné problémy nemám žiadne, ale asi to pre niečo bude, ale prečo to tak je neviem, u žiadného odborníka na takéto veci som nebol. Ale divný som, teda tak mi zatiaľ skoro každý povedal, no ľudia ma neodstrkujú od seba, takže nejak veľmi divný nemôžem byť. :D
  11. 12
    Marjy77

21 ročné dievča
    Wilderland

@likju si asexuál? :D
  12. 13
    Likju

25 ročný muž

@marjy77 na občianke mám muž

Netuším kedy presne kto spadá pod to, nemám záujem proste, nevadí mi to a viac sa o to nestarám.
  13. 14
    Marjy77

21 ročné dievča
    Wilderland

@likju tak potom možno aj si :D ono je to v podstate spektrum a veľakrát záleží či sa tam sám radíš alebo nie
  14. 15
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Hej, po fyzickej stranke je to velmi zdrave v tom ohlade, ze clovek aspon nechyti HPV virus a ja by som napriklad bola celkom rada, keby som nemusela chodit na cytologiu kazdeho pol roka ale len raz za rok (hovorim o riziku rakoviny krcka maternice). Ale moje psychicke zdravie by tym extremne trpelo.
  15. 16
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    neexistuje

@mielikki poprskala som si monitor, dakujem :D
  16. 17
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

@staphylococcus som rada, že oceňuješ (hehe)
  17. 18
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    neexistuje

@mielikki aj ked, unhorny jail znie ako miesto, kde by ta mali unhorny...
  18. 19
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

@staphylococcus podľa mňa na to slúži horny jail nie?
  19. 20
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    neexistuje

@mielikki ano. Prave preto ma ta terminologia matie.
  20. 21
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@burn prečo raz za pol roka? :O
  21. 22
    Burn

28 ročná žena
    Praha

@sasi2680 mam opakovane v cytologii ASCUS, to znamena nalez atypickych buniek nejasneho vyznamu - moze a nemusi to byt prekanceroza. A k tomu mam v stere z krcku pozitivne high risk HPV viry. Biopsia zatial negativna, ale uvidime, co dalej... Riziko je nastastie relativne nizke, ale treba to sledovat castejsie.
  22. 23
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@burn chápem, tak držím palce aby bolo všetko dobré :)
  23. 24
    Burn

28 ročná žena
    Praha

@sasi2680 dakujem, si zlata :smile: