Fórum pridal Salama, 14. 1. 2021 10:44 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Je podľa teba zdravé hodnotiť životné situácie ako zdravé/nezdravé?

0
Salama

31 ročná žena
Dobšiná

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Salama

31 ročná žena
    Dobšiná

Jednofarebným videním, bez poznania okolností.
  2. 2
    Olii

28 ročná žena
    v predklone

Vo všetkom sú výnimky ale keď berieme do úvahy bežnú väčšinu tak v určitom veku niektoré veci ozaj niesu zdravé :D
  3. 3
    Nikolas1410

21 ročný chalan
    Perkelt

Takže si 30 ročný panic bez vzťahu, bývajúci s rodičmi? Keď sa ťa To tak dotklo? Dobre vedieť :D
  4. 4
    Salama

31 ročná žena
    Dobšiná

@nikolas1410 len sa pýtam ty imbecil.
  5. 5
    Mayo911

hrá sa, že má 1 rok
    Rainbow

@olii A považuješ takých ľudí automaticky za divných?
  6. 6
    Olii

28 ročná žena
    v predklone

@mayo911 nie len si myslím že aj oni tým možno niektorí trpia a nemajú možno život tak naplnený ako by vo svojom veku chceli mať.
  7. 7
    Annyejnji

22 ročné dievča

@vreskot000 nechceš o tom napísať blog?
  8. 8
    Mayo911

hrá sa, že má 1 rok
    Rainbow

@olii To je fajn lebo tu zase vidno takú tú atmosféru okolo že sú takí ľudia hodní automaticky opovrhnutia. Pritom sa ľudia nezamýšlajú nad okolnosťami. (Choroby a iné veci). Narážam hlavne na bývanie s rodičmi a vzťahy. Ja by som tiež rád žil iný život a netrpel určitými vecami.
  9. 9
    Primitiv

27 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Niektorí sa aj vo svojej dospelosti sprchujú so svojimi rodičmi. Je to zdravé? Asi nie. Ale to nie je otázka, ktorú by sme si mali klásť, milý priateľu. Robí ich to šťastnými? Ak áno, kto sme my, aby sme im súdili za to, čo im prináša radosť zo života? Pokiaľ ide o vec, ktorou nikomu neškodí, musíme si do toho človeka kopnúť, lebo sa to vymyká zo sfér, s čím sa bežne stretávame a čo považujeme za "normálne"? Je toľko zloby a osočovania a ponižovania od niektorých ľudí za vec, ktorá ich nijak neobmedzuje, neohrozuje, len je proste "iná" a tým pádom je zlá. Zostaň zdravý, priateľu a rozkvitni si myseľ.
  10. 10
    Olii

28 ročná žena
    v predklone

@mayo911 však ja tiež ešte bývam s rodičmi :D a nie je to už moc zdravé ale tak máme rodinny dom, momentálne mám prácu 15 min pešo od domu a prišlo by mi dosť nelogické platiť 300 e za podnájom alebo kupovať byť keď viem že v tomto meste nechcem žiť :D
  11. 11
    Kerrang

28 ročný muž

Nepovažujem takéto všeobecné myslenie (čo je zdravé a čo nezdravé) za úplne správne, najmä ak nepoznáme okolnosti a dôvody toho človeka.
  12. 12
    Mayo911

hrá sa, že má 1 rok
    Rainbow

@olii súhlasím :) ja som len smutný z toho že mám za to u väčšiny ľudí red flag. Pritom som si to tak nevybral dobrovoľne.
  13. 13
    Olii

28 ročná žena
    v predklone

@mayo911 a tak treba len na sebe pracovať aby to bolo lepšie :)
  14. 15
    Mayo911

hrá sa, že má 1 rok
    Rainbow

@olii No veď v to stále dúfam :) Máš však ľudí ktorí sú pre dlhodobé psychické problémy na invalidkách a škatulkovanie sa ich vie veľmi dotknúť. Už končím.
  15. 16
    Dwarvax

33 ročný muž
    100vezata

@mayo911 preto je najlepsie sa vyjebat na to, co si kto o tebe a celkovo mysli. ludia radi sudia (a to aj za uplne chobotiny).
  16. 17
    Marjy77

21 ročné dievča
    Wilderland

Pravdupovediac by som si urobila o tom človeku názor (ani nie nahlas) že tam zjavne tam nie je niečo v poriadku, že je to "nezdravé"- Ale samozrejme, rátala by som aj s výnimkami. Ja nemám potrebu sa tváriť že nech si ten človek robí čo chce atď. lebo potom tu zrazu budeme mať kopu ľudí neschopných držať krok s dospievaním a normálnou zmenou v živote a vznikne tam veľa nespokojnosti rôzneho pôvodu na rôznych stranách.
  17. 18
    Vreskot000

34 ročný ujo

@annyejnji teroeticky sa do toho pustím ak môžem
  18. 19
    Vreskot000

34 ročný ujo

trochu keby si svoj výrok rozvinula, aspon dvoma vetami, čo konkrétne máš na mysli....Je podľa teba zdravé hodnotiť životné situácie ako zdravé/nezdravé? neviem presne ako to mám chápať. ktoré konkrétne životné situácie....ahá... asi tu bol koment, či je normálne ak niekto býva s rodičmi po tridsiatke. a teda či je normálne to hodnotiť ako zdravé. rozumieeeem :D nooo.. skúsim sa vyjadiť.
  19. 20
    Šajžouško

40 ročný ujo

Ako kedy....ale ak sa to v prostredí točí napr. domácim násilím je odpoveď jednoznačná...