Fórum pridal Google123, 15. 4. 2017 17:25 do kategórie Štúdium v zahraničí. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Je podľa vás Kotleba fašista??

0
Google123

16 ročný chalan
Stará Ľubovňa

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

zalezi na tom, co je podla mna? zmeni ho to?
  2. 2
    Ryu4

22 ročný chalan

Nie, cosplayer.
  3. 3
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

Nie, podľa mňa je len divný. A riadne.
  4. 4
    Thrwtchr

24 ročný chalan
    poloha sa načítava

Samozrejme. A niektorí z vrchných predstaviteľov tej strany sú neonacisti. To, samozrejme, neznamená, že "bežní" ľudia, kt. podporujú tú stranu, sú všetci fašisti, prípadne neonacisti. Len poriadne naleteli...
  5. 5
    Thrwtchr

24 ročný chalan
    poloha sa načítava

https://www.peticie.com/peticia_za_zrusenie_lsns
  6. 6
    Ps102

21 ročný chalan
    Blava/tehuľkin dráždec

ON NENI FASYSTA ON LEN MA RAD SOVJU KRAJINU
    NA STARAS
  7. 7
    Denysa17

13 ročné dievča

Fakt super anketa dve móžnosti áno alebo áno like
  8. 9
    Denysa17

13 ročné dievča

Akože je my to jedno ja ani neviem kto to je ale ...
  9. 10
    Matiarka

9 ročný chlapec

@8 0_0
  10. 12
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

@8 Aj Slovensko je rado
  11. 13
    Foxie

hrá sa, že má 1 rok
    78°13′N 15°33′E

Nie a je to aj tak jedno.
  12. 15
    Openmindedfreak

27 ročný muž

@hagelslag dúfam, že toto fakt nemyslíš vážne, ešte mi povedz, že Rasťo Rogel z Krátkeho Procesu a Juden Mordu (ktorý je mimochodom v Kokotlebovej strane) nie je a nikdy nebol nácek, kt. hlásal v textoch otvorene nenávisť voči menšinám, šíril tu v 90. rokoch xenofóbiu, rasizmus a chodil na pivo s ľuďmi ktorí vyzdvihovali napr. činy Rudolfa Heßa a ľubili si ožratí zahajlovať, ešte keď existovala Slovenská Pospolitosť tak tú Kotleba behal v gardistických uniformách aj s ďalšími tupými primitívmi z jeho terajšej ĽSNS, keby si náhodou nevedel kto to boli Hlinkove Gardy, tak internet snáď používať vieš... ale ja len fakt dúfam, že si proste len v týchto veciach fakt nevzdelaný, trolluješ, alebo si načisto jebnutý...môžeš si vybrať...
  13. 16
    Hagelslag

22 ročný chalan

@openmindedfreak Som nevzdelaný, aj jebnutý a hlavne trollujem :D hlinkové gardy viem čo sú a tie nacistické prejavy tiež nemusím...ale pozri si prejavy Kotlebusa a porovnaj ich s prejavmi ktoréhokoľvek iného pričom sa zdrž nejakých rečí ohľadom ráčkovania a pod. ....
  14. 17
    Mcvpn

tvári sa, že má 5 rokov
    kristušácka dolina

@hagelslag asi by si si ich mal radsej ty pozriet, podla toho, co tu pises
  15. 18
    Hagelslag

22 ročný chalan

@openmindedfreak A ešte by ma zaujímalo či ti viac robili neplechu cigáni alebo nejaký holohlavci...ak si východňar, ak si niekde z "Brátisky" tak potom neviem čo tu riešime....nemal som nikdy s nimi dobré vzťahy a nenávisť voči cigánom budem mať vždy...ale teraz to už nemusím riešiť...
  16. 19
    Nats

21 ročné dievča

@hagelslag táto tvoja klasická výhovorka že trolluješ po každej pičoviny čo napíšeš už začína byť trošku ohraná, nemyslíš? :D
  17. 20
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

"Juchú, môžem v plnej vážnosti napísať hocijakú retardovanú kokotinu, pretože vzápätí ju zmažem alebo si ju ospravedlním tak, že akože trollujem. Kto som?"
  18. 21
    Hagelslag

22 ročný chalan

@nats Nevjem, ty povec
  19. 22
    Darkestangel

21 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Pls, čo bolo v @8? :D
  20. 23
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Podla mňa je fašista ten, čo má problém s demokraciou, so slobodou slova a s názorom ostatných.
    Zatiaľ som to postrehol len u slniečkarov.
    Vytvárajú petície za zrušenie ĽSNS (aj v tomto fóre je jedna), snažia sa umlčať (zatial) 11% Slovákov, najradšej by im vzali právo voliť pretože sú nepohodlní........ vytvárajú fóra na birdzi kde sa dá hlasovať iba tak ako chcú... a podobne.
  21. 24
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Neni nad to keď pojebaný Bratislavčan bojuje za zrušenie hliadky vo vlakoch na východe, pretože on nemal nikdy s Rómom problém a to jazdí až do Trnavy.
  22. 26
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

@hagelslag Presne, beee
  23. 27
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

Neni fasista, ale nacista fasisti neboli antisemiti co kotleba je.
  24. 28
    Narazuvzdornaa

22 ročné dievča
    BA/KE

Toto nema nic spolocne s 'podla vas'.
  25. 30
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

neeee cosi cosi, to, ze mu uz jednu fasisticku stranu rozpustil ustavny sud, to je nahodinka len.
  26. 31
    Google123

16 ročný chalan
    Stará Ľubovňa

@darkestangel tiež by som to rád vedel. :D

@Vsakpredsajaa prepáč, ale ja narozdiel od Kotlebovcov nerozdávam peniaze pre ťažko postihnutých ľudí so sumou znázorňujúcou Hitlerovský FAŠISTICKÝ znak, neútočím na nevinných ľudí len preto, že sú inej rasy alebo sex. orientácie a hlavne sa nepchám každému obyvateľovi každý prijebaný deň do zadku...
  27. 32
    Antifunebracka

28 ročný muž
    feminista birdzu

(thumbs)
    Že fašisti neboli antisemiti :D kONEC NA dnes!
  28. 33
    Trevor1994

22 ročný chalan

@google123 broh to si zabil tie moznosti ze ano alebo ano haha
  29. 34
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@google123 *nacistický
    Hitler bola nacista, fašisti boli Taliani, ako môžeš niekoho označovať za fašistu keď ani nevieš čo to je?
  30. 35
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

*bol
  31. 36
    Palec223

25 ročný muž

globalisti sa zameriavaju na kazdu krajinu aj na malicke na oko bezvyznamne slovensko ich ulohou je v radoch rokov az 10roci menit a postupne formovat mienku najme mladeze... fasizmus je spojenie moci statu s mocou firiem .... kotleba nieje fasista len nezapada do zidovskej hry degradacie gojimov :)
  32. 37
    Google123

16 ročný chalan
    Stará Ľubovňa

@vsakpredsajaa "Fašizmus je forma radikálneho autoritatívneho nacionalizmu vyznačujúca sa obsesívnymi predstavami o rozklade spoločnosti, dekadencii a o národnom potupení, snažiaca sa o dosiahnutie utopického národného znovuzrodenia."

Tu máš definíciu. To, že si označovaný za fašistu, neznamená, že musíš byť Talian. Pojem nacizmus a fašizmus majú rovnaký význam, rozdielom je, že sa začali šíriť z rozdielnych krajín.
  33. 38
    Heineken

22 ročný chalan

podla mna je extremny nacionalista.
  34. 39
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@google123 presne tak, ale svastika je symbol nacisticky.
    Zatiaľ čo fašizmus hovorí o národe, tak nacizmus o rase, árijskej rase v Nemecku, Nórsku, Švédsku, Holandsku atp.
  35. 40
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Fašizmus pozdvihuje národ napríklad Talianov, nacizmus rasu, teda len časť národa, teda vlastne národov, s konkrétnymi črtmi.
  36. 41
    Surfrock89

27 ročný muž

snad nebude ten kkt pri moci,zakaze a povoli co chce..SK bez nackov..