Fórum pridal U.s.army, 11. 11. 2017 13:38 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Je Rusko pre Slovensko hrozba?

0
U.s.army

29 ročný muž

Odozva

Názory k téme

 1. 1
  U.s.army

  29 ročný muž

  Jednoznacne ANO! Od výstrelu z Aurory hladom, zimou v "pracovných" táboroch a umučením horším než v stredoveku rusi zmasakrovali o desiatky miliónov Slovanov viac než Hitler. Fínsko hrdinsky napadli bez vypovedania vojny, v Poľsku znásilňovali a vraždili v čase, keď potrebovali pomoc proti Hitlerovi, Hitlerovi poslali blahoprajný telegram, keď sa fotil pod Eifelovkou, vraždili v Maďarsku a Slovensku, strpčuju permanentne život všetkým menším susedom, vraždia na Ukrajine, akoby sa nechumelilo. Pritom boli členmi snáď všetkých organizácií a mali ste spoločné cvičenia s NATO, ale nátura nepustí. Od svojho zrodu, pred mnohými storočiami, bolo zaberanie cudzích území od Kyjeva až po Tichý oceán jeho hlavnou politikou. Rusko bolo jedinou krajinou, ktorá si po druhej svetovej vojne privlastnila cudzie územia ako časť Fínska, Lotyšsko, Estónsko , Litva, časť Československa, ostrov Sachalín a niekoľko Kurilských ostrovov. Skrátka Rusi začali ničiť svet okamžite po vojne. Vzdy to bola len riša zla.
 2. 2
  Riddler

  25 ročný muž
  Turiec

  @usarmy Pán Šebej,to ste vy? Nedali by ste mi pár lekcii karate?
 3. 3
  Teal

  hrá sa, že má 0 rokov
  Teal&Maroon

  Respektíve nepriamo áno, rovnako ako USA alebo Čína.
 4. 4
  Hnisavica

  hrá sa, že má 2 roky
  ...a tým myslím tam dole

  NET!
 5. 5
  Marcello1111

  30 ročný muž

  v prípade ak spáchajú atentát na Putina....
 6. 6
  Wistingher

  21 ročný chalan
  Bratislava

  Rusko je hrozba pre každého. USA je hrozba tiež vďaka svojim možnostiam a územiam po celej planéte, ale rozhodne nie hrozba prvého útoku. Nemci ako fašisti zanikli. Teraz Nemecko už nie je hrozbou, aj keď v Európe sú stále hlupáci ktorí obdivujú komunizmus, fašizmus, nacizmus a iné menej známe ideológie. Lenže Rusko nikdy nedobili, nikdy komunistov nevyvražidili, nikdy ich nezmenili, komunisti vychovali deti, ktoré v minimálne 50% a viac majú rovnaký pohľad na svet a myslenie ako mali ich rodičia. Rusko je republikou len na papieri. Komunizmus skončil officiálne. Ale ako môže nebyť komunizmus v krajine kde sú všetci naučení roky robiť niečo takým štýlom ako to robili počas komunizmu. Ľudia komunistami zostali, alebo jeho prívržencami, len officiálne tam nie je. To je rovnaké ako dnes na Slovensku v politike SMER-SD. Vytunelujú a nakradnú pri každom väčšom projekte. Každý väčší projekt trvá postaviť desiatky rokov, každý je niekoľkonásobne predražený. Tak v Rusku je to ešte výraznejšie. Stačí sa pozrieť na nedávno dokončený štadión Zenitu Petrohrad.
 7. 7
  Mikaell

  tvári sa, že má 3 roky
  Prešov

  Dal som áno, ale nemyslím to až tak jednoznačne. Skôr je Rusko hrozbou pre ľudí na Slovensku ako pre Slovensko také.. V zmysle že si neviem predstaviť prečo by práve na Slovensko chcelo Rusko útočiť hrubou silou.. ale zasa R. vedie šikovnú propagandu ktorá môže ovplyvniť ľudí.
 8. 8
  Pupinkavec

  22 ročné dievča
  Banská Bystrica/Lučenec

  Rozhodne nie
 9. 9
  Ánosomtuprvýkrát

  18 ročné dievča
  no a najradšej mám tých, čo to najviac potrebujú, ... tých, čo ma neznášajú a nenávidia (@Vymyslinick, 17.11.2017, 6:15 CEWT)

  @hnisavica пѝшется: HET и HET NET,
  понимаеш, ИНТЕРНЕТ ?!?
  Rusko je najväčšou hrozbou, samozrejme, lebo keby
  si Slováci zmysleli, že chcú naspäť, čo in patrí a o čo
  ich z veľkej miery obrali naši spozaAtlantickí priatelia
  rozsievači demokracie a mieru, ktorí by neváhali použiť
  silu, aby si svoje majetky ochránili, NATO, Najdrahšia
  Armáda Top Oligarcie by predviedla, na čo bola založená.
  A Rusi, bráťja, by nás zasa bránili a ubránili pred USA a
  ich európskymi poskokmi EÚ, protektorát Deutschľand na
  večné časy a nikdy inak ... Hájľ Merkeľ, hnilkommen !!!
 10. 10
  Tomias

  hrá sa, že má 0 rokov

  jedine ak by nám odstavili plyn :D ale mame tu uhlie a drevo, s kt. nemame problem použiť, narozdiel od nemcov čo ani jamu nevedia vykopať :D :D takže seru na to :)
 11. 11
  Hetfield

  33 ročný muž
  Pakáreň

  @usarmy to neboli Rusi ale bolševici,počul si už o tom že v Rusku bola občianska vojna?medzi červenými a bielymi ktorí bojovali proti bolševikom
 12. 12
  Antifunebracka

  29 ročný muž
  t h e r a p i s t o f b i r dz

  len pre S. Vozovú.
 13. 13
  Laci69

  15 ročný chalan

  URČITE prečo iné by sme boli v NATO?