Fórum pridal Christiano_301, 26. 6. 2019 17:45 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Je to len moja vina?

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Viete o tom, že nemám kamarátov,kamarátky, priateľku. :)keď som bol 15 som mal príležitosť sa zoznámiť s cigánkou,lenže rodičia mi to zakazovali,že nech nerobím hanbu na nich.Potom prišla jedna dievča,ktorú som stretol nečakane v strkarni.Ďalej pokračujem
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Majmarad

36 ročný ujo

Áno, je to len tvoja vina :)
  2. 2
    Christiano_301

21 ročný chalan

No stretol som tu babu v strkarni, keďže veľmi často chodievam tam tak som ju nečakane stretol. Vtedy som mal z tej dediny kamarátku ktorej som to nejak vysvetľoval že ako vyzerala a podobne a povedala mne jej fb. Tak som ju našiel písali sme si, zistil som že ma frajera, a isli sme von. 2-3x sme boli vonku. Rodičom som to povedal, ale tajil som to pred nimi, všetko tajim pred nimi. A že s ňou nemám nič začať lebo jej rodičia sú alkoholici, čo bola aj pravda, ale Chuderka dievčina zato nemôže. Tak mi poradili to, aby som s ňou nič nezačal.

S tou cigankou bolo tak, že už sme mali ísť von, dali sme si vztah na fb a všetci to videli moji priatelia a rodičia hovorili aby som to zmazal že či sa nehanbím. Hovorím nie, ľúbim ju, mám ju rad. Zakázali mi veľmi tuto ciganku. Ale hlavne že teraz mám nájsť nejakú, keď sa mi nedarí. Keď som mal príležitosť mal šancu využiť to, zakázali mi. Mal som aj tak ujsť z domu a za ňou ísť aj keď mi to zakázali?

Teraz je to už ťažšie, že nájdi si už niekoho. Vtedy ma mali nechať pustiť aby som zoznamoval s ľudmi a nie teraz keď je už neskoro
  3. 3
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

co je to strkaren?
  4. 4
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kakofonicka to je take jazierko kde chytajú ryby. :)
  5. 5
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

strkovisko? :D
  6. 6
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kakofonicka áno strkovisko. :D Ježiš, prepáč zle som sa vyjadril
  7. 7
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@kakofonicka u nas sa to nazyva sutrovna :D
  8. 8
    Emzááák

17 ročný chalan
    Kysuce

Chris. Milión ľudí ti tu radilo a ty si ich nepočúval. Buď si nechaj poradiť, alebo nepíš už takéto fóra. Ďakujem.
  9. 9
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Ako tak čítam tie tvoje telenovely, rodičia majú svoj podiel natom, čo z teba vyrástlo, tým ako ťa držali nakrátko a dirigovali. Nuž, nech to slúži ako poučenie pre birdzákov, nevychovajte zo svojich detí Christianov :D ale zas nedá sa to celé zvaliť len na rodičov, že všetko zlé sa ti deje kvôli nim, kedže teraz v dospelosti si hlavne ty strojcom svojho osudu.
  10. 10
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Ale zase príliš dramatizuješ, ako typický tragéd- prečo by bolo neskoro? Ved si mladý chalan.
  11. 11
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler presne :) nevravím že to len ich vina ale mohli ma nechať zoznamovať sa s babami :) aj moja vina to je, mal by som to s ňou skúsiť
  12. 12
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

To si namiesto ryby ulovil babu ?
  13. 13
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler lebo ľudia sú zlý :) a v partnerských vzťahoch sa mi tak nedarí ako mi darilo v 14-15 tých rokoch :)
  14. 14
    Christiano_301

21 ročný chalan

@thinkaboutjustice presne. Ale neľutoval som to :) spoznal som ju proste ja veľmi rad spoznam ľudí lenže už sa nenechám využiť :)
  15. 15
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

A prečo sa ti vtedy darilo a teraz nie? Čo si vtedy robil inak? Skús nad tým porozmýšľať :)
  16. 16
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

Rodičom som to povedal, ale tajil som to pred nimi
  17. 17
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Je smutne ze mala byt zla len kvoli tomu ze je ciganka no tiez som poznal jednu ciganku co bola viac v pohode ako dalsich milion bielych dievcat aj ked to bolo vo veku ked sme vsetci aj ona chlastali a podobne :D ale o to nejde no ja som nebol schopny nicoho ako vzdy ale toto je smutne ak ti ju rodicia zakazali kvoli rase :( a to nie som ziadny slnieckar skor naopak :D
  18. 18
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler rozmýšľam neustále nad tým :) vtedy to bolo ako to povedať :) mám pokec tak som tam začal :) jedna krásna ale že ozaj veľmi krásna chcela ísť somnou von, a neveril som jej, že sa jej Pacim. No o 3-4 rokov som ju stretol nečakane. Napísala mi že som aký zlatý a ja nato: ani som nevedel že si to ty tak si sa zmenilA. Proste vtedy isli po mne dievčatá :) mal som veľa známosti :) napísali mi, chceli ísť von, mali záujem ma spoznat, proste vtedy to bolo iné ako teraz. Už 2 roky trpim s týmto že najst nejakú normálnu. Normálnu tak myslím že sa nekurvi, nejde každý deň s iným do postele, povie o čo jej ide, a dostane to :)
    Vtedy ma viaceré chceli, toľkými som išiel von, že to neviem ani spočítať na prstoch :) bolo z toho vztah, ale aj kamarátstvo, :)

Teraz neviem Prečo mi tak nedarí :) proste keď nejaká odpíše že jasne nerusim a napíšem jej ďalej a neodpise alebo nemá žiadne záľuby proste dáva jednoslovne odpovede tak to je o čom? Hlavne že zaujmem ich s profilom lenže niektoré sú take nudne proste úplne Iné než čo bolo v 14-15 tých rokoch. Možno teraz idem na stretko príliš rýchlo ale chcem získať priateľov spoznávať sa :)
  19. 19
    Christiano_301

21 ročný chalan

@antifunebracka :D áno po čase som im to povedal, aj to zistili.
  20. 20
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 veď jasne chápem ta. Je mi jedno či bude ciganka, cernoska alebo biela. Každý sme nejaký. Dôležité je aby sa tí dvaja rozumeli :)
  21. 21
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Presne tak (thumbs)
  22. 22
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 popravde mal som hocijakú. Len smutne je to že ma dievčatá nevedia prijať
  23. 23
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ako myslis ze mal?
  24. 24
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 mal som hocijakú priateľku. :) tak myslím že či bola krásna, či sa mi páčilo povahovo alebo sa mi nepáčila ale povahu mala blbu ale rozumeli sme si :) skúsil som s ňou :) bola aj jedna taká čo vôbec nepoužívala žiadny parfem aspoň ja som to necítil na nej. :)
  25. 25
    Majmarad

36 ročný ujo

Chris, s babami sa nepíše, s babami sa šuká :D
  26. 26
    Efyks

12 ročný chlapec

správne je rómka
  27. 27
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

(: Chris tak sa nestazuj ked vies mat frajerky tak aj budes mat ja ze si zufaalec jak ja napriklad :D
  28. 28
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Neboj sa, raz sa na teba niekde usmeje šťastie :) ako som ti už písal, začni sa venovať nejakým záľubám, napríklad do fitka chodiť, sesternica si takto našla manžela :D alebo chod na to kúpalisko a nejakú tam oslov, pozvi ju na kofolu :)
  29. 29
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 teraz sa mi v tom nedarí :) nechápeš? :)
  30. 30
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Chspem trochu no ale to xhce potom len normalnejsie spravanie :D akus si spomenut aky si bol vtedy
  31. 31
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler vieš znie to pekne a všetko, len úprimne toho sa bojím že keď sa mi nejaká zapáči vo fitke alebo na kúpalisku má frajera o to ide. Keď by nemala nikoho pozvem ju na kofolu. Len o to ide aby bola slobodná chápeš? :) keď je slobodná, tak to skúsim prečo nie :)
  32. 32
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 taký ako teraz :) lenže nezáleží len na mne :) záleží aj od nej či má záujem písať si alebo sa stretnúť :)
  33. 33
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Joj Chris tazke to je (hehe)
  34. 34
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Nemáš sa čoho báť, ked povie že je zadaná, nemá záujem, tak nič hrozné sa nestane, život ide dalej.
  35. 35
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

teraz ako zena, ktora mala z netu dva vztahy ti poviem nieco, co ta zaskoci. nikdy, nikdy! a uz vobec nie ani s jednym z mojich priatelov som sa nestretla hned po tom, ako mi ten clovek napisal “ahoj, si zadana? nie? tak sa stretnime!” a mal by si byt rad, lebo to znamena, ze to dievca ma aj trochu rozum. vsak mozes byt hocijaky psychopat, vrah, dievca :D

a vlastne som asi ani na ziadne stretko nesla sama, aj ked teda som nikdy nemala prve stretko ako rande :D
  36. 36
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler áno, lenže tým pádom nebudem mat sebavedomie, zníži sa mi sebavedomie. :) budem viacej sa báť čo keď je zadaná.
  37. 37
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kakofonicka ja tak nezacinam u dievčatách :) ja skúšam pomaly ísť na ne, spoznat ju, čo robí, aké má záľuby, a potom sa spýtam čo tu hľadá a podobne :)
  38. 38
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

no u mna si to tak skusil :D
  39. 39
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kakofonicka áno lebo som vedel že si zadaná :) keď by si nebola zadaná inak by som začínal :) samozrejme teraz nebudem na tebe skúšať keď by u bola slobodná ako by som začal rozhovor s tebou :D lebo nie si slobodná :D
  40. 40
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
    Niekde na Ukrajine

Lepšia cigánka v hrsti ako plačúci Christiano na birdzi :D Ale nie,tak príležitosť trebalo využiť.Rodičia ti to možno zakazovali,no ty si sa s ňou nestretával ani poza ich chrbát? To si potom veľmi dobrý chlapec. Ale tak úprimne ma tieto ódy nudia...Človek ťa ľutuje ale keď je to jeden nekonečný príbeh,tak to už ani nie je potrebné.Keď hľadáš slobodné slečny,tak skoč niekde do baru za 16-tkami,tam budeš mať úspech,ak nie tak umrieš sám a sklamaný z nevyužitej šance v 15-tich rokoch :D
  41. 41
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gramofon nie lebo ma nepustili
  42. 42
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

necital som, ale urcite hej
  43. 43
    Christiano_301

21 ročný chalan

@karlotiskot tak si to prečítaj až potom komentuj :)
  44. 44
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Prečítal som a určite hej
  45. 45
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

jooj nevedela som ze tvoj pribeh lasky bol predlohou pre tento skvost https://www.youtube.com/watch?v=MW-_2upLDLQ
  46. 46
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

christiano a preco sa neodstahujes od rodicov? si uz velky chalan, ked budes samostatny a byvat prec od nich gtak si mozu rozpravat co chcu, vies ze?
  47. 47
    Majmarad

36 ročný ujo

@lawey sa teraz cítim divne ja, keďže bývam stále s rodičmi :D
  48. 48
    Christiano_301

21 ročný chalan

@lawey teraz im je jedno aká bude moja žena len nech mám nejakú
  49. 49
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majmarad koľko máš rokov?
  50. 50
    Majmarad

36 ročný ujo

36
  51. 51
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majmarad a so ženou si a s deťmi u rodičov predpokladám
  52. 52
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

@christiano_301 tak by im nevadilo keby sa vratis k svojej ciganecke,nnie? :D ale aj k, to je jedno.

ty sa nechceš od nich odstahovat? si mienis zensku nosit do detskej izby dokedy?
  53. 53
    Christiano_301

21 ročný chalan

@lawey ešte som nemal ženskú v posteli :( začnime tam

No ta ciganka ma má už na háku
  54. 54
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

@christiano_301 ale kam ked ju nemas kde zobrat... pochybujem ze ti mamina dovoli si zobrat dievca do detskej.... a nie to este do postele, mamina urobi s tebou kratky proces
  55. 55
    Christiano_301

21 ročný chalan

@lawey :D čo si sa zblaznil? Ja ženu doniesť domov? Veď by sme nemali súkromie a kľud. To neprichádza do úvahy v žiadnom prípade.
  56. 56
    Christiano_301

21 ročný chalan

@lawey už radšej pôjdem k nej alebo pôjdeme do bytovky
  57. 57
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

@christiano_301 a ty si myslis ze ta nejake take dievca bude chcet? ked ju zoberes do bytovky? :DDDD
  58. 58
    Christiano_301

21 ročný chalan

@lawey doma nemáme súkromie kde ju mám zobrať? :) jedine keď budem u nej. To akože nechápem ta. Domov nemám brat ženu mám sa odsťahovať, zasa že či ma bude chcieť taká keď ju zoberiem do bytovky. Tak ostanem u nej
  59. 59
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

@christiano_301 no sak ti FURT hovorim ze ju máš zobrať do SVOJHO! Odstahuj sa od rodicov, chod napr. do prenájmu a zober si dievca k sebe :D
  60. 60
    Christiano_301

21 ročný chalan

@lawey dáš nato prachy? :) nestojí prenájom 200-300€ :) a keď by som mal ženu určite pôjdem do prenájmu
  61. 61
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

tak vidíš a potom niekto bude rozprávať, že peniaze nie sú najdôležitejšou vecou v živote...
  62. 62
    Majmarad

36 ročný ujo

Zbláznil si sa Chris, o ženu sa neviem postarať, nieto ešte o dieťa :(
  63. 63
    Christiano_301

21 ročný chalan

@wistingher veď ale to nieje všetko. Nehovorím že to nieje dôležité je, ale z toho človek nebude šťastný. Vieš o tom, že ani bohatý nie je šťastný? Lebo mu niečo chýba :)
  64. 64
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majmarad si robíš picu alebo si v horšom prípade než ja :D
  65. 65
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@christiano_301 hlúposť. Táto veta slúži len na utešovanie chudobných. Bohatí sú šťastí viac ako chudobní. Ale to by si nemohol mať v hlave tie kecy z kostola a pripustiť aj rozum k slovu.
  66. 66
    Majmarad

36 ročný ujo

Ako sa to vezme :)
  67. 67
    Christiano_301

21 ročný chalan

@wistingher a láska je kde? :)
  68. 68
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majmarad :D blázon :D
  69. 69
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

wild wistinger si nasiel random priestor stazovat sa :DDD

@Christiano_301 ja neviem kolko u vas stoji podnajom ale tipujem ze nie si zrovna z Bratislavym cize taam ten najaom bude doooost nizsi + mozes ist s niekym do spolubyvania sak :D
  70. 70
    Christiano_301

21 ročný chalan

@lawey ináč máš pravdu :) lenže ako som počul že okolo 200-300€ mesačne :)
  71. 71
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@christiano_301 myslíš že keď si bohatý tak nemôžeš mať nikoho rád?
    Nebuď naivný. Si taký istý človek, iba máš peniaze a môžeš si viac dovoliť. Či už zdravotnej starostlivosti, dovolenky, spoločne stráveného času atď.
  72. 72
    Palec223

27 ročný muž

toto nevymyslis :D ja neverim ze si vymysla :D mozno si zbytocne moc uprimny :D
  73. 73
    Christiano_301

21 ročný chalan

@wistingher máš pravdu :)
  74. 74
    Christiano_301

21 ročný chalan

@palec223 presne som moc úprimný :)
  75. 75
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

@lawey Za 250 nájde v poho aj v BA
    @64 ouu jaký ster
  76. 76
    Vreskot000

32 ročný muž

@torpedo08 vieščo poviem ti takto. cigán ked si vezme bieleho, bielu, jeho z komunity vyštvú. takého poznám. cigán inak vníma život ako vnímaš ty. dovolím si tvrdiť, že oni nemajú normálny život a nežijú ho v realite, akej sa žije. vieš každý hovorí o diskriminácii a podobne. poviemti takto. robil som vo fabrike, kde spmedzi 300 zamestnancov boli dvaja cigáni, a cigáň mi vylúpil skrinku, ukradol mi peniaze z penaženky, ešte že doklady neukradol som bol rad, peniaze ma veľmi netrápili, ukradol mi mobil ktorý ma stál skoro 10 tis korún na koruny v tej dobe čo som si z orindzu kúpil. bola to nokia 6120 klasik. dnes to neznamená nič, ale vtedy to bolo niečo ako nový i phone. toho času i phony a smartfony vo všeobecnosti neboli, resp. nikto ich ešte nemal. teda čo sa stalo. cigán mi ukradol mobil. dalej. ked som mal 15 rokov, bola to síce moja vina, hral som basketbal na ulici. s kamarátom sme si zamkli bicykle, a nejak sme zabudli na ne, nakoľko bývame nedaleko ihriska. samozrejme viem konkrétne ktorý cigan m ukradol bicykel. ten istý cigan mi poškriabal auto, lebo som ho upozornil, aby mi nekradol jablka, ale ked chce, nech sa spýta a ja mu jablká dám, ked je hladný. proste hajzel je to. brat moj toto čaká aj teba. dobre ti radím, že krv sa miešať nesmie. spravíš si zbytočne iba hanbu v rodine. a navyše maš len 21 rokov, si príliš mladý, aby si robil ešte závažné rozhodnutia. ja na veľa vecí som dozrel v tridsiatke. a dobre mi je! nerob si zle, ešte viac ako je. nerob to určite, raz to obanuješ. O rok to budeš vnímať ináč, o 5 rokov dupľom. nevieš nikdy, kde akú prácu budeš mať. čo bude v budúcnosti. možno si z niečoho znechutený, a riešiš čosi, čo ti prišlo po ruku vhod, lebo možno si v niečom rozumiete. ale možno ty máš akosi iný svet, ako ten, ktorý ťa nechápe. uznávam, že všetci máme koniec koncov vlastný svoj svet! to je dané pre každého! ale musíš použiť rozum a nie city. ja by som na tvojom mieste isto do toho nešiel. a dalšia vec, čo robíš chybu je ten, že azda ledva si dakoho spoznal, už ho akože chceš. povedz mi čo budeš s nou robiť. budete chodiť von, bozkávať alebo budeš sexovať, alebo neviem čo. robotu máš? do školy chodíš? perspektívu do budúcna si kde predstavuješ? má to trvanie? vieš si to predstaviť aj o desať rokov? pozri. vieš ako čas letí? sa vrelo pamätám nie raz som to opisoval v blogoch, dojmy zo strednej a vysokej. telefonoval som s troma spolužiakmi, ktorých som s menšou prestávkou nevidel 12 rokov. posledne roku 2011. aj to je doba dobre ďaleko. ale každý máme svoje životy. takto to bude aj s tebou, čo robíš robíš zle, ale jedno kvitujem, že sa chceš o niečom aspoň poradiť, a ja ti chcem poradiť, aby si vnímal aj tu na nete niečo ako oporu v človeku, ktorý píše kresťanské blogy, ale vie reálne ti možno pomôcť s radou, a nie je to len pri teorii. daj na mňa isto! prečkaj to s chladnou hlavou. veľa ľudí sa do niečoho hrnie, čo je potom nešťastný, potom chodia po psychologoch, alebo kresťan napríklad niečo ho trápi, poznám takého, čo istú dobu nič nerobil, len dobre že nie každý den na spoveď bol u kňaza. Taktiež choré! predovšetkým prijmi seba samého ako si, otvor sa nejakým novým možnostiam a skúmaj seba samého, aby si dozrel na človeka čo dokáže robiť predovšetkým dobré rozhodnutia, ktoré ťa budú tešiť a nie zarmucovať. Moja rada toľko.
  77. 77
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@vreskot000 kamarat ja nezijem normalne ani nahodou a asi ani nikdy nebudem tiez :D a je mi jasne ze to takto je s ciganmi ale proste vsetkych do jedneho vreca hadzat nemozes a vsetci neudrzuju taketo tradicie a nejaky ten svoj rasizmus
  78. 78
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 mne je jedno či je biela, hnedá alebo čierna. Hlavná je aby sme si rozumeli. :) len to je to že neviem po anglicky keď by som vedel by som mal ľahšie. Písal som s Maďarkami, so Srbkami, z Chorvátska, a môžem povedať, že bohužiaľ dievčatá niektoré sú take, nudne, všade je takých. Ale vieš neveril som tomu, že len Slovenky a madarky sú nudne ale aj so Srbska a z Chorvátska dievčatá. :) síce ťažko sme si dorozumeli, ale dá sa, nieje to až take zložité a ťažké ako som si myslel. A keď by som vedel aspoň po anglicky viem, že by som mal nejakú z inej krajiny.
  79. 79
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nemyslim si ze su vsetky nudne :D no a neviem ako si to predstavujes ze keby si vedel anglicky tak si najdes frajerku z druheho konca sveta a pojdes pre nu feldou? :D inaak este su aj cesky pri nich nemusis ovladat cudzi jazyk :D
  80. 80
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 vidíš. Ja sa snažím komunikovať a ľudmi približovať sa k nimi