Fórum pridal Kubbox, 5. 8. 2020 01:39 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Je to pravda ? Technicky zdatný muži viac priťahujú ženy ?

0
Kubbox

24 ročný chalan

Chcem názor čisto žien / slečien / dievčat .... ďakujem
Odozva

Názory k téme

1. 3
    Nespiacakraska

30 ročná žena
    Doma

Jj velmi! Ked ma 50 a vie zapnut pocitac, to je Nespiaca taka ze-
    Mas rad macicky? Mnaaaau, vypras mi kozusok!
  2. 4
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Mňa asi áno
  3. 5
    Kakofonicka

29 ročná žena

technicka zdatnost neviem, ale len nedavno som zistila, ze ma pritahuju chlapi, co vedia tancovat, takze je to mozne
  4. 6
    Mecuška23

23 ročné dievča
    Hlavne že sme zdraví

Určite :smile:
  5. 8
    Alex458

23 ročné dievča

Tak akože stále lepšie než dáky ťuťmák čo nevie spraviť nič
  6. 9
    Elmsi

12 ročné dievča

Asi hej a je hrozne sexy sa pozerať ako niečo chlap opravuje napr. Teda aspoň v začiatku vzťahu
  7. 11
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Určite hej, neviem si predstaviť chodiť s nejakym neschopákom
  8. 12
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Hej, je to hot. Ale zrejme by mi prišlo rovnako hot, keby vedel aj vyšívať alebo štrikovať. Čím viac toho vie, tým je príťažlivejší.
  9. 13
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Áno
  10. 14
    Ucitelka

44 ročný ujo

A vieš čo je ešte viac hot? Žena, ktorá nečaká na chlapa ale je schopná a vie si poradiť aj sama.
  11. 15
    Velagranka

24 ročné dievča
    8mo

@ucitelka to ze zenu pritahuje schopny muz neznamena, ze ona je lemra a nic nevie :D
  12. 16
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Automechanik. Kováč. Elektrikár, Murár...
    Koľkí sme tu takí, priznajte sa.
  13. 17
    Illusion0

24 ročné dievča

Meh, fyzicka zdatnost je ovela viac hot. :D
  14. 18
    Papver

24 ročné dievča

Čo ja viem, môj veľmi technický zdatný nie je, no za to je obratný v kuchyni, lebo pracuje ako šéfkuchár. Ale asi ako píše @12, tak čokoľvek čo by robil s radosťou, elánom a bolo by z toho cítiť energiu, by mi prišlo príťažlivé.
  15. 19
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Jj je to sexy ked vie hocico opravit, spravit, je sikovny, vyzna sa do aut, techniky, motorov...
    Nezniesla by som vedla seba chlapa co by bol vacsia lemra nez ja (:
  16. 20
    Kerrang

27 ročný muž

Asi je to blud, inak chlapče by som bol zadaný, kamaráde.. ...možno by som zaujal staršiu takú okolo 40, 50 rokov, čo si nevie už moc sama technicky poradiť a takú už zúfalú v tomto ...jej by sa to asi páčilo, no dnešné mladé baby, tak to je podľa mňa celkom iná liga a tie chcú, aby proste skôr bol extrovert, vtipný, zábavný, mal zmysel pre humor a proste taký trošku aj pokazený, nielen dobrák, taký ju spravidla nezaujme a ani tým, že vie si technicky porobiť ...dnešným mladým babám je to jedno skôr aký technický je, im o to až tak nejde ...ale česť výnimkám s akou som sa ani nestretol
  17. 21
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@kerrang im nejde o nič z toho, im ide len o to aby bol pekný :D pripadne neskôr aby si jej na otazku co budes robit alebo čo robíš sebavedome odpovedal niečo v zmysle : "Mechatronika a pracujem/budem pracovať v medzinárodnej firme, strašne ma to baví, a napĺňa ma to. Je to dobre platené, takže do roka si kúpim nové auto." ... nebude mať šajnu čo to je a čo robíš, ale touto otazkou si prešiel za 10 z 10.
  18. 22
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Neviem ci je to pravda, ale u mna to neplati. Vlastne som asi nikdy nechodila a nikym technicky zdatnym :D
  19. 23
    Kerrang

27 ročný muž

@wistingher No zabudol som aj to dodať :D ...až potom ma to napadlo a samozrejme prachy, aj to vedie ...potom hentie moje veci, čo som popisoval a nakoniec až keď-tak tieto technické veci alebo ani to u niektorých vôbec nehrá rolu
  20. 24
    Ucitelka

44 ročný ujo

@kerrang @Wistingher Tak vy ste riadne úbohí chlapci, ani sa nedivím, že si nikdy žiadnu nenájdete.
  21. 25
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@ucitelka sa ti nepáči čo konkrétne? Že zľahčujem a opisujem správanie dievčat v istej početnej množine? Je málo životných skúseností a výpovedí ľudí? Je málo nesprávnych rohodnutí?
    Jasné, že nie.
    Ale pravdu je ťažké prijať. Chcieť robiť niečo, čo nie je správne s čím sa nechceš priznať.
    (thumbs) ;)
    Alebo sa len nedokážete zamyslieť nad možnosťami.
    Tieto poznámky ktoré majú akože uraziť sú fakt smiešne. Ale snáď sa ti uľavilo. (hehe) 8-)
  22. 26
    Zuzki11

27 ročná žena
    gWZZ

Je to pravda. No doubt