Fórum pridal Anonym356, 3. 10. 2017 08:04 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Je tu niekto taký?

0
Anonym356

22 ročný chalan

Len tak zo zaujímavosti, je tu niekto kto má už viac ako 20 rokov a ešte nemá žiadne vzťahové/sexuálne skúsenosti? A tým myslím úplne žiadne - čiže ani držanie za ruky ani pusa.. proste nič. Len chcem vedieť, že či som alebo nie som tu na B jediný :D
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

si mal radšej založiť anketu, takto máš teraz vyššiu šancu že ti tu ludia budu pisať kktiny .. to ja len tak ..

https://s1.postimg.org/3boh4lwr33/image.jpg
  2. 3
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

Neverim, ze ta mamka nedrzala za ruku a nedala ti pusu ked ta rano odprevadila do skoly :D
  3. 4
    Miklucho

28 ročný muž

Asi nie si, ale myslím, že ty sa v tom vyžívaš najviac.
  4. 5
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

tak ako ludia taki su, ale co ti to pomoze? imo aspon to drzanie sa za ruky a pusu by si uz mohol mat za sebou, chces sa utvrdit, ze takto je to uplne v poriadku?

nechcem nikoho odsudzovat, ale ak ta dievcata zaujimaju ale zaroven si za 20 rokov svojho zivota nevedel ziadnu nijako presvedcit, aby ta aspon chytila za ruku, tak to je kusok smutne
  5. 6
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Nemyslim ze si jediny :D lebo kde inde by mohli skoncit ludia ktori splnaju tieto poziadavky?
  6. 7
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

Stavím sa ale ze si vysoký rank na csku.. začni sa socializovat a pride to..
  7. 8
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Iba ty
  8. 9
    Likjul

hrá sa, že má 0 rokov

Kašli na tie statusy, komentáre, fóra, veď spoznávaj dievčatá a bude to. Keď ti to pomôže, tak ja patrím medzi takých. Ale ja to tak mám pre úplne iný dôvod ako ty, asi, neviem tvôj dôvod prečo si ani len za ruku nedržal dievča. Vypni birdzó a choď medzi ľudí, keď chodíš do školy, tak už medzi nimi si, niekoho v škole spoznáš, keď sa nebudeš brániť konverzácii s niekym.
  9. 10
    Antifunebracka

28 ročný muž
    #december birdzu

:/
  10. 11
    Anonym356

22 ročný chalan

@likjul Denne stále s niekým konverzujem... som stále medzi ľuďmi... takže tým to asi nebude... nechápem či mám také nešťastie, že vždy je každá zadaná alebo nemá záujem, ale so zvyšujúcim sa vekom je ich stále viac zabraných a to už sa nedá takto :(
  11. 12
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Snad sa do 26 dostanes aspon k puse a drzaniu sa za ruky pod vplyvom alkoholu ako ja :D uz asi necakam ze by sa aspon to zopakovalo v tomto mizernom zivote no snad budes mat ty vacsie stastie
  12. 13
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Ale ak nemas problem s komunikaciou a podobne tak ja tomu nechapem ze sa ti stale nic nepodarilo... ja totiz s tym mam obrovsky problem tak sa ozerem aby som taky nebol lenze potom mi to jebe a tiez neni sanca na nic zacarovany kruh proste
  13. 14
    Anonym356

22 ročný chalan

@torpedo08 No veď práve... nemám vôbec problém komunikovať, normálne sa porozprávam o všeličom možnom... ale to bude asi to nešťastie, čo už no, Boh na mňa zoslal kliatbu :(
  14. 15
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Zvlastne to je naozaj :-/ ale tak skusaj kazdy vikend alebo kedy mas volno sa s niekym stretnut a raz to musi vyjst ak mas sebavedomie a dokazes normalne komunikovat a vyzeras celkom normalne co teda netusim ako vyzeras ale tak urcite budes na tom lepsie ako ja ...ak to nebudes skusat mozno dopadnes ako ja sebavedomie klesne na bod mrazu zacnes chlastat vyseres sa na robotu a budes socka uplna no a to snad nechces dosiahnut
  15. 16
    Thinkaboutjustice

25 ročný muž

@anonym356 nepoznam ta, ale ak sa aj v beznej komunikacii prezentujes ako tu na birdzi, ako si stale panic, nedostal si pusu este a ani sa nedrzal za ruky a ako si prekliaty ci co vsetko, tak nemozes ocakavat, ze takymto pristupom to zmenis, ked sa v kazdej moznej situacii lutujes a spravas ako by bol k tebe zivot nespravodlivy. Ked bude mat prist ta spravna chvila, tak to zazijes vsetko, ale naco to silou mocou tlacit, len preto, ze mas cez 20 ? :D
  16. 17
    Etelnair

26 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

skor by ma zaujimalo ci je tu niekto kto neuhadol autora fora skor nez ho otvoril :D
  17. 18
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

A pritom je to take jednoduche :D
  18. 19
    Lostinthedark

22 ročný chalan
    Nenávidím ľudí

Ja.
  19. 20
    Likjul

hrá sa, že má 0 rokov

Tak potom máš asi vysoké nároky, keď o žiadnú nezadanú si nemal záujem.
  20. 21
    Xy12345

24 ročný chalan

A niesi moc zaťažený na takéto veci ?
    Osobne poznám 1 65 r. dedka čo asi nemal sex cely život a je úplne OK. Ja tiež nemám frajerku a je to to posledné čo má trápi
  21. 22
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

počula som že ak nebudeš mať vzťah do 20 tak podľa štatistík už nikdy :D ale aj mne sa to už kráti akože, už len 2 roky :D

@zy12345 čo ty vieš čo ten dedko robil v mladosti ;)
  22. 23
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Prekvapuje ma, ze niektori ludia si pod tym predstavuju nieco, ako cakanie na jablko, kym spadne zo stromu. Ked je niekto hladny, tak vylezie aj na strom. :-)
  23. 24
    Maxirotor

27 ročný muž

Ale ved tvoj problem nie je chytit dievca za ruku alebo jej dat pusu. To je lahke. Stavim sa, ze chces, aby to bola ONA, ktora to bude iniciovat. No ak nie si fakt extra pekny, tak zial budes to musiet iniciovat ty, a nikto iny a dufat, ze to neurobis total creepy sposobom. (thumbs)
  24. 25
    Xy12345

24 ročný chalan

@marjy77 poznam ho, verim mu, cely zivot byva s matkou.
  25. 26
    Tryptaminedream

tvári sa, že má 3 roky
    Bratislava

@Hoperpohroma @5 ty si mudra jak radio ;)
  26. 27
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@tryptaminedream jj som no co uz
  27. 28
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

@tryptaminedream a co napísala zle ? :)
  28. 29
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@xy12345 ale tak zase to že býva celý život s matkou mu v tom nebráni, čo ak sa v mladosti odsťahoval, užil si a po niekoľkých rokoch sa vrátil bývať k nej? :D
  29. 30
    Muaykelo

22 ročný chalan
    Tnava

Možno by si si mohol kúpiť nejaké knihy a zistiť v čom robíš chybu, v čom si nepríťažlivý, lepšie než sa sťažovať na birci nie?
  30. 31
    3dmeraya

25 ročná žena

@22 to podla tych statistik je riadna blbost...mam viac kamosiek co mali prvy vztah v 23 a su uplne normalne
  31. 32
    Xy12345

24 ročný chalan

@marjy77 očividne ho poznáš lepšie ... určite to tak bolo, lebo sex je základ života a keď si niekto "neužije" akoby ani nežil,
  32. 34
    Tryptaminedream

tvári sa, že má 3 roky
    Bratislava

@Condition nie ze zle.. ale ak to sam necitis tak mne sa to nechce vysvetlovat :) nemuselo to druhej strane dobre padnut..
  33. 35
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

@tryptaminedream vsak vyjadrila nazor a ja s nim suhlasim :) je pravda ze je to smutne lebo to znaci aj o tom ze ten clovek zjavne nerobi progress v tejto oblasti a v tom pripade treba skumat u ostatnych co a ako robia ucit sa a nie ist hlavou proti muru a znova tým istým štýlom :) Alebo ak o to ten clovek ani nema zaujem aj tak suhlasim s tým ze je to smutne lebo je to krasny pocit mat niekoho :)
  34. 36
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

@anonym356 Nie, nie si jediný :) Ale môžem spokojne povedať že chvilkové objatia a nejaku komunikaciu mam zasebou, avsak je to tak zriadkave, ked som bol s nejakou babou vôbec sám von niekde, vlastne... nebyť jednej spoluziacky, ktora objimala pri stretnuti a luceni , co pre mna bolo sokujuce a zaroven prekvapujuce no aj prijemne, tak by som prakticky objatia spocital na prstoch a to tiez take akoze "ahoj maj sa" alebo "dakujem" urcite to poznate. Sice po jednom zlomovom momente, ktory bol samozrejme negativny, som 4 roky mal tu udalost vnutorne neuzavretu. Kamen zo srdca mi padol az toto leto, kedy som to dokoncil a hned som sa citil omnoho lepsie. Pocas tych 4 rokov som sa mohol dat dokopy alebo blizsie spoznat par osôb, ale neprisli mi ako tie prave alebo tie s kttorym by som si rozumel a mal nejake aktivity zaujmy co by nas spajali(Pretoze aspon nieco treba mať, nech uz si akokolvek socialne ci v komunikacii rozumiete, ked jeden sedi pred knihami a prakticky nic ani hudba sport hobby nemate spolocne tak to podla mna nema zmysel napr. ) Taku realnu sancu a asi jedinu skutocnu ktoru si najviac cenim je priamy oscny kontakt, nepravidelne pocas 2-3 tyzdnov alebo mozno aj 2 mesiacov neviem a nasledne som sa hecol a presvedcil ze musim ist za nou tak z toho bolo take to trapne zoznamovanie na verejne neverejnom mieste pocas cesty do skoly a zakladnych otazok na meno, skolu, a tak... no bolo to tak 1,5 roka po tom zlomovom momente a ja som to proste necitil vnutorne tak, ze je to ta prava, hoci sa mi pacila a paci stale. A odradila ma najme jedna informacia z jej minulosti a tiez ze som proste necitil na to ze by som sa do toho uplne vlozil a nemyslel na nic ine. Paradoxne, dokym sme na seba iba pozerali, bolo to pre mna velmi atraktivne a omnoho lepsi pocit som z toho mal ako ked sme sa uz spoznali trochu... Aj by som to vratil, bol to velmi velmi dobry pocit. Zvlast ked do oci sa vobec ludom nepozeram resp. minimalne som to robil, teraz trochu viac ako kedy no... ale to bol ocny kontakt proste ze kto sa prvy zacne smiat ... a bolo to v dop. Prostriedku preplnenom, rano , cize miesto ani sanca na nestrapnenie a podobne bola miziva. A bavilo ma to a hrali sme sa tu hru kto sa prvy zacne smiat vzdy bez jedineho slova alebo bez toho aby sme sa poznali ci niekedy predtym videli... proste bolo to super a jediny moj takyto realny zazitok. :)

A ano baby su zadane uz od 14-16 najneskôr 18... neskôr uz su vacsinou po niekolkych nevydarenych vztahoch, alebo len tie nejake ine ebo skaredsie, horsie (nechce sa mi vyberat slova)stale bez skusenosti so vztahom.
    Ale cim viac si sam, tym viac si pripustas veci ktore keby si mal povedzme 2 vztahy za sebou si nepripustas a vobec nad nimi neuvazujes...
    A tiez mam pocit ze je tolko vela chlapov, pretoze okolo kazdej baby sa "točí" hned niekolko, desiatky chlapov, ci uz len prostrednictvom FB ci inych soc. Sieti alebo aj spolu s realnymi stretnutiami.
    Neviem co vam vadi na tom ze niekto pozna realitu a hovori pravdu, pripadne vyhliadky buducnosti na zaklade predpokladov zo sucasnej situacie. Vy to nazyvate "lutovanim sa" ja to tak nevnimam. Je fakt ze clovek ma niekedy stavy z kadecoho nie len zo vztahov, kolki sa zabili kvoli financnym problemom napr. Ale chyba nie je v tom ze sa lutuju(pokial to nie je uplne ocividne ze je to na urovni poruchy a pod.) ale v tom, ze ostatni k nim nevedia spravne pristupovat a vsetko im len zhorsuju. Ked pridete cely stastny na silvestra domov a vidite suseda ako pri plote place pretoze mu zomrel niekto z rodiny alebo zviartko, pripadne iny vazny problem, tak verte ze ho nerozveselite a ani ked budete vyhlasovat "prestan sa lutovat, zmier sa stym, to je zivot, toto nema zmysel sa iba obvinovat" tak verte ze mu to nepomôže ale ze vôbec. A hej ja som asi narocny moc, hanblivy moc, nespolocensky, nealkoholicky, nezavislavky na drogach, ale tiez nenabozensky co by niektorym z toho mohlo vychadzat ... a lepsie pre mna nevnimat ludi okolo tzn. Nepozerat sa im do tvare, pretoze si ich zapametam alebo sa stanem neuprimnym. Pretoze nepotrebujem dalsie trapenie. Iba ked sa nastavim na to, ze klud ved nic z toho nebude normalne sa bav ako kamarat. Tak keby mi navrhne zrazu ze chce vztah niektk taky tak by som to neprijal pretoze by som tomu neveril to za prve a zadruhe...no neviem co ale asi by tam nebol ten pocit ktory musis citit na to aby si do toho s niekym isiel. Proste sa zamilovat... asi. Ale to uz sme v silno teoretickej rovine a ja niesom ziadny filozof, kedze filozofia to su bludy o aristokratesovia sokratesovi a mna nabozenske rozpravky vobec nezaujimaju.

No ale aby som sa vratil trochu... tak sa kazdym dalsim rokom zvysuje sanca ze si najdes alebo budes s nejakou 15tkou ako 20-25 rocny pretoze ona bude povedzme dost vyspela a celkom mudra, a ty budes mat auticko, nejake peniaze, mnozstvo podla toho ci si na vs alebo pracujes, pripadne nejaky vlastny bytik v prejmnajme alebo podobne proste miestnost... alebo aj nie ale aj tak dost penazi na nejaku dovolenku alebo obcasny vylet ci jedlo cez tyzden. A obom staranam to prakticky vyhovuje, hoci vacsinou to je tak ze ten chlap uz ma so vsetkym skusenosti... takze aj v tom je ta vyhoda ... no a jemu uplne staci ze je pekná a mudra a dokazu sa bavit, ci maju nejake spolocne nazory zaujmy. Ostatne sa prisposobi ak sa fakt do seba buchnu... a zariadovanie a prosperovanie je omnoho lahsie kedze maju "spolu" nejake peniaze na male vydavky a ozvlastnenie vztahu... hej je to dost vseobecne ponate a v priamej situaci kde ste jeden z ucastnikov to vnimate inak... viem si to predstavit. Ja vsak nechcem skoncit s nejakou 14-16 rocnou ... nemienim sa citit ako idiot pred jej rodicmi alebo vobec sam pred sebou. Momentalne 17-20 by bol ideal kedze mam 20 ale ked budem mat 25 tak urcite ziadnu 17tku uz len z principu. Nejsom kk7 ... a hej nenandavam ja hovorim tie skratky aj v reale ked uz ma nieco vytoci.