Fórum pridal Kierkegaard, 14. 7. 2017 21:07 do kategórie Cestovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Jedno slovo na Slovensko

0
Kierkegaard

23 ročný chalan
Vesmír

Keby ste mali Vášmu kamarátovi z iného kontinentu charakterizovať Slovensko jedným slovom, aké by to bolo? Boli by super vážne aj cynické odpovede. :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

jedno slovo nemám, ale keď som bol v indonézií a musel to vysvetľovať nechápavým pohľadom ("Slovakia? What?") ľudí z iných štátov a kontinentov, tak som to zvykol zhrnúť pod frázu "Tiny piece of turd in the heart of europe"
  2. 2
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

Smutné :(
  3. 3
    Labut2

hrá sa, že má 0 rokov

stoka
  4. 4
    Marcello1111

29 ročný muž

naša zem je posvätná, daná Slovanom od Boha...
    čiže svätá....
  5. 5
    Kuko1965

hrá sa, že má 0 rokov

Neviem ako sa povie jedným slovom "prechodné bydlisko". ;)
  6. 6
    Dd1994

23 ročný chalan

Priroda
  7. 7
    Dd1994

23 ročný chalan

Tatry
  8. 8
    Savvym

24 ročný chalan

Did you know "Czechoslovakia"? Odpovie: Yes. Ja: So now it is only Slovakia. Pre tých, ktorí nevedia čo je a kde je Slovensko je zbytočne niečo opisovať, toľko krát som ľuďom povedal, že som zo Slovenska a nakoniec splietali, že som Poliak či Chorvát, proste zbytočné aj to jedno slovo.
  9. 9
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

uzavretosť/neúprimnosť
  10. 10
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

@marcello1111 samozrejme slovania boli odpradavna krestania
  11. 11
    Marcello1111

29 ročný muž

@lukaso121
    som to kde napísal...
  12. 12
    Marcello1111

29 ročný muž

@savvym
    no sú to chudáci, je problém zobrať mapu a pozrieť si svet, kde aké sú krajiny..
    ja hovorím len jedno, kto chce najde, pochváli a kto nechce urobí sa sprostým a povie priblblo - udiveným výrazom neviem...

niektorí ľudia sú obrovsky zaostalí, to už na vychode cigáni sú inteligentnejši....
  13. 13
    Savvym

24 ročný chalan

ja sa nedivím, keď nepoznajú svet. Skôr mi vadí, že keď im poviem odkiaľ som, oni pri ďalšej príležitosti trepnú, že som z krajiny, ktorá je tisíc kilometrov inde. Ešte sa aj niekto pomýlil, že Slovinsko, lebo to je podobný názov, ale tak už viem, že neočakávať veľa. Každý na svete hádam pozná len USA, Rusko a Čínu s istotou, lebo ich médiá dokola omieľajú. @marcello1111
  14. 14
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

@marcello1111 nikde ani to nieje o tom kde si to napisal alebo či si to napisal, ale o tom blbom komente.a ziadny boh nam nic nedal je to len vyplod v tvojej hlave a ani svate to nieje
  15. 15
    Marcello1111

29 ročný muž

@lukaso121
    mňa nenaserieš, si zadubenec a tým aj zostaneš...
    a láskavo ma netaguj, si zablokovaný a hľaď si svojeho, s takým indivíduom, ako ty, nechcem mať nič spoločné!
  16. 16
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

@marcello1111 a mi nechceme mat nic spolocne s tvojimi kamaratmi v tvojej hlave
  17. 17
    Xy12345

23 ročný chalan

Povrchnosť sebectvo, bohom zabudnutá krajina
  18. 18
    Marcello1111

29 ročný muž

@lukaso121
    nikto ťa nenúti!