Fórum pridal Lela96, 19. 3. 2017 23:24 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Jednostranná láska

0
Lela96

20 ročné dievča

Je to dlhšie a keďže sa sem toho až tak moc nezmestí bude to v komentári nižšie.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lela96

20 ročné dievča

Ahojte viem že vám to možno príde blbé ale ani sama neviem či to chcem len niekomu povedať alebo chcem radu. Ide o to že som alebo aj stále mám rada jedného chalana rozumeli sme si a všetko vyzeralo skvelo dokonca sme sa aj bavili o veciach ktoré normálne nehovorím kamarátom aj o problémoch sme sa spolu bavili dokonca som mu povedala aj o svojích problémoch zdravotných neviem prečo ale od začiatku som mu verila. Ale potom sme si normálne ako vždy písali na FB a tam mi povedal že je nahnevaný na seba kvôli jednému dievčaťu no najprv som si myslela že ho niekto naštval veď to sa stáva ale potom mi napísal že je blbý že sa na ňu už nevykašle ale povedal mi že má dlhodobo rád dievča ktorému je on viac menej ukradnutý. Páčilo sa mi na ňom že bol iný proste bol taký normálny typ žiadny extravagantný alebo tak. Najhoršie na tom je to že ja ho mám stále rada ale zároveň ma ubíja to že ma vníma len ako kamarátku. Ja mám 20 on 23. Naozaj neviem či chcem nejakú radu alebo sa len niekomu vyrozprávať. (Aj by som to povedala kamarátke ale tá mi stále píše len to či už ma niekde pozval, že aj keď nie sme stále spolu tak ak je láska veľká tak ani vzdialenosť nieje väčšia niekedy to sama nechápem už tie správy... ) proste takýto typ správ keď ona je moc veľký optimista narozdiel odo mňa ona dosť vecí vidí ružovo a práve preto s ňou o takýchto veciach hovoriť nechcem. A ja sa práve teraz cítim dosť nanič. A neviem ani o čom si s ním písať lebo viem že keď mu ako dobrá kamarátka napíšem aby sa netrápil toľko nech nieje prísny na seba a nieje smutný tak to budú len prázdne slová a nič viac. Bola som moc rada že aj v mojom živote sa deje niečo dobré svojím spôsobom ma to robilo šťastnú ale znova ma to "obrazne" len zrazilo k zemi. Len sa chcem spýtať čo mám teraz robiť ? Asi som sa potrebovala len vyrozprávať a zároveň aj nejakú radu.
  2. 2
    Mmmk_

21 ročné dievča
    Trnava/Andover UK

Čo máš robiť? Skús najprv oddeliť vety čiarkami a bodkami.
  3. 3
    Lela96

20 ročné dievča

@mmmk_ ok čiarky som nedávala ale bodky tam sú.
  4. 4
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Svet je krutý. Láska je krutá. Človek nechce toho, kto ho chce, ale niekoho tretieho. Možno aj po tebe niekto túži tak ako ty po ňom, ale je ti ukradnutý. Stačí ak človek napríklad odíde, do zahraničia, začne hovoriť iným jazykom, prestávate sa vidieť, a už láska vyprcháva . Asi moc filozofujem, ale je to smutné. Dalo by sa to zmeniť, ale ľudia nechcú. Nie vo veľkom. Ten chlast mi asi neprospel. No škoda že o 15 rokov si naňho ani nespomenieš že existuje. Teda pravdepodobne. Chcel by som sa porozprávať s tým čo vytvoril svet, čo mal v úmysle? Nenastala niekde chyba? Je toto plán? Ak áno, mali by sme to vziať do vlastných rúk, a zlepšiť to. Lebo my vieme čo je zle. Prepáč že sa rozpisujem som najebaný
  5. 5
    Georg21

10 ročný chlapec
    ירושלים

@lela96 a čo ti on povedal, keď si mu povedala čo k nemu (ešte stále) cítiš?
  6. 6
    Lela96

20 ročné dievča

@georg21 no bohužiaľ som mu to nepovedala lebo ma predbehol on a povedal mi o tom dievčati a potom mi to už prišlo blbé a ani by som nevedela ako....
  7. 7
    Lenkaska1

22 ročné dievča
    Bratislava

a nemyslel tym dievcatom teba? :/ Lebo ak nie, tak potom to vyzera ze prechovava city k niekomu inemu..
    Nemozes zistit od jeho kamosov ako ta vnima?
  8. 8
    Lela96

20 ročné dievča

@lenkaska1 ja jeho kamarátov nejako moc nepoznám lebo on už VS skončil a oni sú už všetci "rozlezený" inde tak bohužiaľ ......
  9. 9
    Fatales

30 ročný muž
    Zvolen

Aká jednostraná ? Tam kde miluje len jeden žiadna láska nie je ? Na druhej strane jeho láska je pravá a čistá lebo miluje bez nároku.
    Bermudské trojuholníky sú na hovno.
    Zatiaľ toľko z encyklopédia lacnej psychológie.