Fórum pridal Poke, 12. 8. 2019 14:56 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

K čomu ste iracionálne netolerantní?

0
Poke

7 ročný chlapec
Prešov

Aké veci/ľudia/situácie vás najčastejšie rozhodia/iritujú, napriek tomu, že sa vás absolútne netýkajú? (viem, že sú tu mnohí morálne najsprávnejší a tolerujú úplne všetko, ale určite má každý slabosť :D)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

napr. mňa úplne irituje, keď má partner bordeľ, hoci len vo svojích veciach, ktoré na mňa nijako nevplývajú a nezavadzajú okrem toho, že sa na ne musím pozerať :D alebo keď sem chce dať nevkusný kus nábytku/doplnku ktorý absolútne neladí s ničím :D

a tiež si neviem pomôcť, ale iritujú ma akýkoľvek pózeri :D napriek tomu, že sa ma to absolútne netýka a častokrát sú to dobré veci, ale ako teraz tá iniciatíva bez slamky a enviro ľudia zo dňa na deň
  2. 2
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

neviem, ci prave ircionalne (hehe) ale urcite k ozratym jedincom ... a k ozratym zenam obzvlast... a potom k nevzdelanym tupcom a nabozenskym fanatikom, ortodoxnym vegetarianom a veganom, k ludom, ktori nedokazu ani po silnej argumentacii zmenit alebo aspon poopravit svoje nazory, proti kotlebovcom, smerakom a polit. fanatikom...
  3. 3
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Workoholici a veľmi poriadni alebo ambiciózni ľudia ma iritujú :( :D
  4. 4
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@3 podobne :D a tiež až príliš premotivovaný, ti čo všade boli a všetko vedia. A ešte ked má niekto fb nástenku zaondenú motivačnými citátikmi a hlbokými múdrosťami o levoch a ovciach, väčšinou teda miesiči zvyknú mať takého ,,drsniacke" nástenky :D
  5. 5
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@4 * premotivovaní
  6. 6
    Nerwous15

27 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

Mlaskanie, cuckanie, chlipanie a vsetky tie čaptave zvuky ustami
  7. 7
    Trevor1994

75 ročný ujo

@riddler @svetbohatych (hehe)
  8. 8
    Rosiegrace

tvári sa, že má -1 roky
    Republika východu

keď sa niekto neustále ľutuje a sťažuje
  9. 9
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Neviem, ako to napísať aby to neznelo kokotne, ale proste ľudia, čo majú viac šťastia ako rozumu. Hlavne ak ten rozum absentuje dosť výrazne.
  10. 10
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

Baby so silikónmi, botoxom... vnímam ich ako strašne hlúpe a plytké osobnosti
  11. 11
    Dee99

26 ročný muž
    RK

zatial som nenašiel ešte nič také... :D
  12. 12
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Asi tí čo veria hlavnym správam. Nestretávam sa s nimi, nijak ma neovplyvňujú ale aj tak mam na nich nervy :D
  13. 13
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

ako už bolo spomenuté, workoholici, premotivovaní karieristi, príliš naivní ľudia ktorí nevnímajú reálne nebezpečenstva alebo ich prehliada ju, všeobecne ak sú ľudia extravagantní alebo púšťajú na svoje správanie alebo výzor pozornosť, som netolerantny na netoleranciu voči dôležitým veciam (za to sa da dosahy veľa vecí), neporiadok alebo chaos alebo vnik zmeny do zaujlzivaneho harmonogramu ktorý mám je pre mňa tiež veľmi ťažko stráviteľné potrebujem si robiť minimálne deň vopred (ideálne dva) časové programy...doslova som alergický na spontannost
  14. 14
    Bebekex

26 ročná žena

-vadia mi prilisni egocentristi a do seba zahladene typy
    -ludia,co su zavisli na nakupovani (ci uz make upu alebo handier)
    -vadia mi ludia,co propaguju,ze maso je jedina a najlepsia vec na svete (nevadia mi masozruti vo vseobecnosti.aj ja si sem tam dam),ale vadi mi,ak sa ma niekto snazi prehovorit,ze je to naj a ze vsetci by to mali jest kazdy den a furt
  15. 16
    Aeria

18 ročné dievča

Nemam rada ten typ prilis sebavedomych extrovertnych ludi vsade hlasajucich svoje karierne ci studijne ambicie, pricom ich jedinou silnou strankou je komunikacia s ludmi (resp. viac jej forma nez obsah) a v skutocnosti su tak priemerne nedosledni, vo vsetkom hladajuci tu najlahsiu cestu (najma vytvorenu pomocou medziludskych vztahov) bez toho, aby sami vynalozili nejake potrebne usilie (napr. na splnenie tych svojich ambicii, ktore aj tak vzdy stroskotaju).
  16. 17
    Wewo

26 ročný muž

php - hnusna syntax, hnusne logo, hnusna dokumentacia
    apple produkty - lebo ble.

ludi ktori mainstreamove media povazuju za bezvynimky jediny relevantny zdroj informacii a veci vnimaju ciernobielo (napr. clanok z hlavnychsprav NEMOZE byt pravda, a nemusim ani argumentovat preco, a ak ti to vadi si "konspirator")

virtue signalling (okate, pokrytecke sebaprezentovanie vlastnej dobrosrdecnosti a inych uslachtilych vlastnosti a postojov, dost okato za ucelom ziskania si socialneho statusu podobne zmyslajucich ludi)

ludi ktorych primarna "diskusna strategia" je tzv. "strawman argumetnacia" - prevracat co druhy povedal a argumentovat voci niecomu co z jeho strany ani nezaznelo - lebo voci tomu co naozaj trvrdi oponovat nevedia

ludi s komplexami ktorym vadia uspesni, sebavedomi a snazivi ludia
  17. 18
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Keď si niekto zahrá druhé či tretie pokračovanie série, pričom nehral predchádzajúce diely. Veď tomu bude prd rozumieť ! Čo má z toho príbehu !?
  18. 19
    Montgomery

29 ročný muž

na humblebrag ktoreho je cely birdz plny kkt
  19. 20
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

Nič na svete ma nevie tak vytočiť ako mlaskanie, to neprekusnem ani milovanej osobe :D potom skákanie do reči, pomalú chôdzu a non stop pridávané selficka s citátikmi
  20. 21
    Tanickina

25 ročná žena

1.biomatky a všetci čo po prečítaní 3 článkov majú pocit, že sú lekári
    2.ludia, čo odmietajú ísť na chirurgiu, lebo choroby tela pochádzajú z duše a teda jebat ten absces, začnem meditovať
    3. Pokrytci
    4. Ľudia, ktorí sa šplhajú hore tak, že ľuďom šliapu po hlavách
  21. 22
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Super téma ale je toho hrozne veľa. :D
  22. 23
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

K netoletantnosti :D ano, vidím tú iróniu
    A k mlaskaniu
  23. 24
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

farizejov, tých, čo vidia svet čiernobielo, náboženských, politických a iných ideologických fanatikov, fanatických vegánov, fanatických obhajcov migrácie a islamu, ľudí, čo preceňujú svoje schopnosti a tých, čo žerú veci okolo myslenia k bohatstvu a systém MLM, tých, čo praktizujú projekciu a hľadajú na druhých chyby, ktoré oni sami majú a zatĺkajú ich, ľudí, ktorí sa snažia argumentovať svoju pravdu vyšším vekom
  24. 25
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@riddler to, ze niekto zdiela sracky neznamena, ze je premotivovani. Prave tito jebovia vacsinou sedia so zalozenymi rukami a cakaju, ze si uspech vymodlia tymi pripecenymi citatikmi.

Mne zas vadia flakaci. Dezorganizovani ludia. Bordelari. Malomestiactvo. Netolerancia. Ludska hlupost. Vlastne hey, vsetko, co ma serie sa da zaskatulkovat ako ludska hlupost! :D
    Okrem mlaskania a podobnych zvukovych prejavov. Ja viem, ze niektori ludia za to nemozu, ale do pici...
  25. 26
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

PREMOTIVOVANY
    Do pice.
  26. 27
    Limitles

7 ročný chlapec

Zomri hardcorefans. Elán Desmod.. ľudia čo si myslia že majú na prechode vždy prednosť a nepozrú sa vľavo vpravo len sa hádžu ako veľryby na súš..trúbiči keď je pol sekunda orange na semafore .ľudia čo sa nevedia odviazať bez pomoci alkoholu na zábave..a morbídne obézny ľude.....overkill psíčkari mačkári.. a ľudia čo nemajú radi ľudí a malé deti..najviac hate na ľudí čo sa rozhodli žiť inak nie ako určuje štát a spoločnosť..a etatisti..(aká musíš voliť lebo)
  27. 28
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

@tanickina som si spomenula na svoj absces na riti, kvoli ktoremu som nemohla poriadne sediet/lezat, nie to este meditovat :D :D
  28. 29
    Tanickina

25 ročná žena

@feelagain hej ale asi si bola normálna a neverila si, že tvoj absces vyliečis meditáciou
  29. 30
    Barky

hrá sa, že má 1 rok
    Tomb of the Mutilated

nabozenski fanatici
    komunisti
    volici lsns
    deti s reprakmi
    fashion pice a kokoti
    youtuberi
    ultraprogresivni laviciari
    ludia s ladvinkami cez hrud
  30. 31
    Yoss

28 ročný muž

Vacsina veci bolo vymenovana, ale tak, co sa tyka sucasnych trendov, tam som dost kriticky. Ide o to, ze vznikaju skupiny, hnutia, ktore proti niecomu alebo za nieco bojuju, ale absolutne nemaju uceleny, komplexny pohlad na vec. Nechapu ako svet funguje a ziju si vo svojej trendovej EKO-VEGAN-FREEMIND-FITNESS bubline...je to na dlhu diskusiu...
  31. 32
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

ked niekto neustále upozorňuje na to aký je "skvelý"
  32. 33
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

Mne vadia ludia co sa vsetkemu cuduju