Fórum pridal Motorbreath, 2. 8. 2017 19:48 do kategórie Štúdium v zahraničí. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kam by ste isli keby mate na vyber?

0
Motorbreath

25 ročný muž
Ashenvale

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

pici aj s moznostami...
    1. Island - anglictinu ste nepouzivali aktivne tak 5 rokov, dostanete tak 500 evra na mesiac s cim asi nevyzijete, nikoho tam nepoznate, a vychytate jesenne mesiace a polarnu noc
    2. Praha s tym ze sa tam da obzit za tych 500 a nie je to tak daleko domov ak by daco, mate tam kamaratov a znamych, a s tou zimou a svetlom to tam bude trochu lepsie...
    3. Krakow - rovnaky zarobok, nikoho nepoznam, ale svetlo a tak,...
  2. 2
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Pretože KRAKOW je láska, Krakow je život (love)
  3. 3
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

Ja asi nechapem otazku :D tych 500 to je mzda ci nejaka random suma na ucely myslienkoveho experimentu?
    Preco na Islande nepouzijem anglictinu?
  4. 4
    Mirus22

20 ročné dievča
    Prešov

island
  5. 5
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

Narazuvzdornaa hej mzda... akoze na celkove vyzitie za mesiac, zradlo, spanie, energie, vylety etc... a hovorim ze som 5 rokov anglictinu nepouzival, ze to bude asi tazke sa tam dorozumiet...
  6. 6
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

@Narazuvzdornaa
  7. 7
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

Jaaaj :D aha
    No a doma na SVK tych 500 nezozenies? Neviem, ake su ceny na Islande, ale fuuu.. Asi Krakow by som si vybrala, i ked polske militantne krestanstvo mi drasa nervy.
  8. 8
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

@Narazuvzdornaa ide o absolventsku staz... chcem si spravit vylet a trosku zresetovat hlavu o ten zarobok nejde, len by som rad prezil takze preto som na pochybach ci ten island... a ked tam bude furt tma tak tiez no... vylety moc nenaplanujem potom...
  9. 9
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

Jaaaj tak ked to nie je plan na niekolko rokov, tak to je uplne ine :) sak nahodne si nieco vyber, to ta nezabije :)
  10. 10
    Kuko1965

hrá sa, že má 0 rokov

Ako hovorí Malý princ: "šiel by som pomaličky k studničke". :smile:
  11. 11
    Ye6xncvl

17 ročné dievča

krakoooowwwww
  12. 12
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

urcite island, lebo tak, je to ine, nepoznane, samozrejme za predpokladu ze by som si bola ista ze to zvladnem nejak zavinancovat. praha a krakow su blizko, tam mozes ist kedykolvek na akokolvek dlho.
  13. 13
    Mikaell

hrá sa, že má 2 roky
    Prešov

Z takého toho dobrodružného pohľadu určite Island.. lebo Island proste :D Ale zasa či by si si tým viac neuškodil, keď teda vravíš že angličtinu si nepoužíval, nikoho nepoznáš a tak..
  14. 14
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Angličtinu si neupožíval, ale šak nevadí. Pred cestou si kukneš základné časy a slovíčka. Všetko si nezabudol, dačo vieš, bude dobre.
    To, že nikoho nepoznáš, tiež nevadí, ved sa spoznáte, nebdueš tam predsa jediný mladý človek. Treba byť otvorený a zapájať sa do rozhovorov.
    Dostaneš 500 efra, to je málo ale šak môžeš tam brigádovať, či nie? Myslím, že to tiež zvládneš.
    Takže.. hlasujem za Island.
  15. 15
    Helloxd

20 ročný chalan
    Trebišov

Podla toho ako sa citis byt schopny v tej anglictine. Ak si myslis ze by si zvladol aspon zakladne veci tak to ostatne sa tam hned naucis. Btw, v prahe sa mas mega dobre s 500e mesacne nahodou :D :D
  16. 16
    Nexo999

20 ročný chalan

Kompromis
  17. 17
    Kassiar

20 ročný chalan
    Planeta Orion

Určite že na Island, je tam zima, temno a málo ľudí.
  18. 18
    Sypomka

18 ročné dievča
    V hlave

Ja osobne by som si vybrala asi Prahu,hoci Krakow mam najblizsie, ale ako pises, ze si chces len zresetovat hlavu, tak ten Island :)
  19. 19
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

@Sypomka ty si to tak pekne diplomaticky ze z toho nist neviem :D:D:D prave mne ta praha pride tiez taka no... najdostupnejsia... a ako najlepsie mozne riesenie... lebo tam by sa teoreticky dalo potom aj nadviazat na dalsiu spolupracu ak by som sa osvecil teda :D
  20. 20
    Aprilynne

20 ročné dievča
    BA/BB

ja by som sla do prahy lebo ju mam najradsej a vseobecne mam strasne rada mesta, cize aj Krakow, to je tiez nadherne mesto podla mna.. A akoze priroda je krasna, ale len tak na mesacny vylet, mna by porazilo byt po tme tak dlho..
  21. 21
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

4. moznost- niekde mimo, na dedinu, kde ludia maju este rozum sedliacky