Fórum pridal Atom12, 10. 10. 2018 07:53 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

kamarátka

Názory k téme

1. 1
    Atom12

25 ročná žena

Mám kamarátku ktorá sa na mna urazila iba preto že nechcem s ňou chodiť na diskotéky a druha kamarátka je pre nu svätá lebo s ňou chodí každý piatok ,len ona nevie pochopiť že mám toho proste veľa aby som bola dva dni niekde ďaleko na diskotéke a tým že mám školu mimo bydliska prídem po týždni a chcem byt doma proste,posedieť nemám problém no tie diskotéky s ňou ma ani nebavia lebo stále keď niekoho spoznam tak ako keby žiarlila a nedopraje mi.Tak som jej povedala že pekna kamarátka keď jej záleží len na tom či s ňou chodím má diskotéky . Vás názor ?
  2. 2
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Sama si napisala..pekna "kamaratka "
    Dnesne " kamaratky" su take ze sa s tebou v jeden den bavia a na druhy ohovaraju
    Preto si nezasluzia pomenovanie...kamaratka (co pre mna osobne sice znamena blizsia osoba,no nie az taka blizka ako priatelka )
  3. 3
    Majmarad

35 ročný ujo

No, starneme :D Ak chceš len posedieť doma, tak si na tom tak, ako ja :D
  4. 4
    Fakecocacolazero

22 ročné dievča
    Malacky

pokial dve osoby nezdielaju spolocne zaujmy, nazory, nedopraju si ... to nie je asi definicia kamaratstva :)
    treba sa zmierit s tym, ze obcas sa ludia zmenia, zmenia svoju zivotnu cestu a tym padom sa odcudzia.
  5. 5
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Ved uz sa na tie tvoje kamaratky vyser a mate vsetci pokoj. .mas skolu mimo bydliska, tak sa tam nejak aktivizuj a vypln si lepsie svoj volny cas
  6. 6
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

@fakecocacolazero mozno ona je ta pritazlivejsia a preto ju chce ta kamoska na diskoteke aby pritiahla nejakych chalanov... Alebo je to naopak a chce mat nejakeho pekneho chalana pre seba :)
  7. 7
    Fakecocacolazero

22 ročné dievča
    Malacky

@campino a to je lepsie, keby ju len takto zneuzivala, nez ze by jej neodpriala? :D
  8. 8
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov
    Keeper of memes

Ú ja hladam kamaratky co budu so mnou chodit na diskoteku ale max 2 mam kupéčko.
  9. 9
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Vyser sa na ňu a buď bez kamarátov ako ja
  10. 10
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

To skôr ty si pekná kamarátka, keď s ňou nechceš chodiť na diskotéky!