Fórum pridal Turgachev, 16. 5. 2017 16:36 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kamarátku chcú udať

0
Turgachev

19 ročný chalan
Ústredný výbor KSČ

Kamoška na pokeci natrafila na jedneho týpka ktorý jej ponúkol 1 500 € za sexchat. Ona to brala ako srandu ale ten týpek jej peniaze poslal a ona mu mala napísať príbeh ako 12 ročné dievčatko prvý krát skúša orál. On začal pýtať aj jej nahé fotky inak ..
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Turgachev

19 ročný chalan
    Ústredný výbor KSČ

ju udá na polícu. Vraj už takto zničil viacero dievčat. Nevieme čo máme robiť. Nejaké nápady?
  2. 2
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

1. Srať na Pokec, nechodiť do takých pochybných pajzlov
    2. A začo ju udá? Ak mu nič pedofilné neposlala, tie somariny boli iba z jeho strany, tak sa nemá čoho báť. Ale ak robí cez net dobre deviantným čurákom, no tak nech sa nediví,že sa do dačoho namočí...
  3. 3
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

trošku nechapem za čo ju chcel udať? že napísala príbeh? to je u nás trestné ako?
  4. 4
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

inak súhlas s @2 fakt akože dneska na pokeci dakomu odpisovať :D
  5. 5
    Turgachev

19 ročný chalan
    Ústredný výbor KSČ

Tak napisala mu podrobný príbeh ako sa to dialo akože. On ju chce udať ak mu nepošle aj nahé fotky.
  6. 7
    Demoniqangel

25 ročná žena
    Bratislava

Zarobila :D
  7. 8
    Fakecocacolazero

22 ročné dievča
    Malacky

nemyslim si, ze ma zaco udavat, pokial to nie su fotky/videa deti pri sexualnych cinnostiach. ale teda nepoznam az tak zakony ale bola by to blbost, je to len zmysleny pribeh.
  8. 9
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

Neviem, či písanie takýchto nechutností splňa skutkovú podstatu trestného činu, v tom sa nevyznám, no ale poznám švédske krimi, myslím že Havranie dievča sa to volá a je to o zneužívaní detí, a tých autorov nik nezabásol, lebo je to len fikcia, takže nemá sa dievča čoho báť...iba ak samej seba.
  9. 10
    Tomiq254

22 ročný chalan

Nech zablokuje toho človeka vymaže účet na pokeci a je to neudá ju lebo aj on by mohol byť stíhaný za sexuálne obťažovanie.
  10. 11
    Antifunebracka

28 ročný muž
    #december birdzu

:D :D :D
  11. 12
    Turgachev

19 ročný chalan
    Ústredný výbor KSČ

"Ak nepošleš nahú fotku tak ťa udám. Nie si prvá ktorej som takto zničil život. Nerobím to prvýkrat, takže mňa ani cez ip adresu nevystopujú." jeho slová.
    Pani na linke dôvery povedala nech ide kamoška na políciu.
  12. 13
    Tomiq254

22 ročný chalan

a to že mu len napísala príbeh ako dôkaz nestačí keby s tým chcel ísť na políciu musel by mať nejaké fotky alebo videá ona môže povedať že si to vymyslela...
  13. 14
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

(: (: (: Srsly tomu niekto verí?

Nájdem si tvoje ip a zajtra ťa budem čakať pred domom a škaredo sa na teba budem pozerať. Ale opováž sa zavolať políciu, lebo ti aj vyplazím jazyk. Jo a moje ip nevystopuje nikto, lebo som profi hacker a už som takto psychicky zdeptala už stovky ľudí. Fakt. Už ti nič nepomôže.
  14. 15
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

ctjb hned nech mi da na neho kontakt, toto budu easy prachy :D
  15. 16
    Goodgoy

31 ročný muž
    Kekistan

@turgachev Udá za čo? Za to, že on platil za vec, čo si mohol prečítať aj v knihe Lolita?
  16. 17
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Fake, neverím že poslal 1500e a celé sa mi to nezdá.
    Keby to náhodou bola pravda tak @15
  17. 18
    Turgachev

19 ročný chalan
    Ústredný výbor KSČ

@vsakpredsajaa Zajtra uvidíme či prišlo na účet. A ak áno tak to pošleme s5
  18. 19
    Stolky100

22 ročný chalan

tak to dajte aj mne kontakt :D
  19. 20
    Stolky100

22 ročný chalan

podľa mňa jej nemôže nič... sú to len vyhrážky a ak neposielal pedo fotky ani nič podobné nemá sa čoho báť... ako hovorí @10
  20. 21
    Marcello1111

29 ročný muž

a šak nech udá, vyfasuje od 3. do 8 rokov basy, že môže taký hajzel ešte chodiť po svete...
  21. 22
    Smilerrr

11 ročný chlapec
    Omelas

Uzite si peniazky a hentoho zablokujte a cau :D nema vas za co udat, by sme to kludne mohli nazvat umenim. A to akoze za umenie (v ktorom nie su vyjadrene extremisticke nazory) vas zatvoria? Asi hej... :D
  22. 23
    Turgachev

19 ročný chalan
    Ústredný výbor KSČ

@marcello1111 Zaslušil by si to.. Ale kamaratka nepotrebuje oplietačky s policiou.
    Btw k tej konverzacii sa vraj pridala aj nejaká baba, jeho slovami: "Moja pička" Čiže kamoška nie je prvá obeť.
  23. 24
    Moonlawoo

23 ročný chalan

Ak jej naozaj prišlo 1500 eur na účet len tak, oznámil by som to banke nech už je pôvod peňazí akýkoľvek (vrátane toho jejho), inak jej môže hroziť sankcia za bezdôvodné obohatenie. Ja by som to neriskoval a už vôbec by som netúžil utrácať peniaze úchyla z pokecu.
  24. 25
    Antifunebracka

28 ročný muž
    #december birdzu

Dpč že bezdôvodné obohatenie :D :D Keď ti sám pošle prachy... a vôbec, že veríte, že tie prachy fakt prídu :D :D toto fórum je zlatá baňa LOLu :D :D
  25. 26
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

ona má tak 15 rokov ak nie menej že ? ... A presne takto úchyli pracujú, tento je asi moc tlstý a lenivý aby chodil s dodávkami po detských ihriskách s cukríkmi tak ti píše vyhrážky a ty sa bojíš ? :D ... na pokeci sa niekoho bojíš ? ... preboha -_- Veď tam to je samí úchyl. Tam keby chcú tak polovicu dajú do basy. Minimálne za demenciu, podvody a podobne. A aj tak je to blbosť. Všetko sú len klamstvá nejakého idiota. A keď ti tie prachy prídu tak choď na políciu, cez majitela účtu by ho vedeli nájsť v pohodičke a môžeš sa pozrieť na toho retarda aj na vlastné oči :D
  26. 27
    Anjelik263

25 ročná žena
    Stratená v bratislavských mestských lesoch.

Haha, najprv by ich musel poslať.... Keci, všetko si to vymýšľa. Ja mu neverím! Len manipulatívna taktika celé aj s vyhrážkami, aj s tými peniazmi, že ak to splníš pošlem ti prachy a potom zdrhne a prachy nikde (bez ohľadu na to čo chce). A riešiť pedofíliu je amorálne. Potom odkiaľ má jej účet? Možno z toho vidí šancu získať informácie o nej, ale aj tie jeho vyhrážky sú len také nereálne bu bu bu. O Pokeci si myslím to isté, čo tu už odznelo. A tiež si myslím, že nemá na čo podať tesné stíhanie... Skôr opačne, na neho, že také rieši treba zavolať políciu. A zrušiť účet a neriešiť tu jeho divnú hru.
  27. 28
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Niekedy rozmýšľam o zdravom rozume človeka ako takého.
  28. 29
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

a moje nahé fotky nik nechce za peniaze? :D skus mu napísať môžme ísť 50:50... :D
  29. 30
    Turgachev

19 ročný chalan
    Ústredný výbor KSČ

@dee99 Tak srandičky :D ale v tej chvíli to bola dosť stresová situácia.
  30. 31
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

stým že ja tom myslím seriózne... :D
  31. 32
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Omg rly??? Koľko máte rokov, 10?
  32. 33
    Kuko1965

hrá sa, že má 0 rokov

Niekto tu napíše nepodarený hoax a koľko komentárov! Ale pri hoaxe o to ide. (retard)
  33. 34
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

@dee99 ja ti zaplatím!! send nudes! :D
  34. 35
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

@mayben najprv love :) lebo ty nič nepošleše a budeš tu musieť lustrovať znovu toto forum že čo máš robiť ked na teba da niekto trestne oznamenie.. D:
  35. 36
    Turgachev

19 ročný chalan
    Ústredný výbor KSČ

Ďakujem Birdzáci, vyriešilo sa to :)
  36. 37
    Cer_berus

26 ročná žena

@turgachev hej daj mi naneho kontakt na pokec spravím si daký nick :D zarobím si :D
  37. 38
    Cer_berus

26 ročná žena

nechápem prečo mne nikdy niekdo taký nenapise :D 1500 ečiek len tak.. by som stihala daku fake fotku na nete a mampč .. už by ma nebolo
  38. 39
    Primitiv

24 ročný chalan
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

@cer_berus už aj ja som dostal ponuku na 1500 eur, už skôr, neviem, či sa jednalo o tú istú osobu, ďalej som v tej konverzácii nepokračoval :D

a nechápem, ako sa dostal k číslu účtu. to ona sama mu ho dala??
  39. 40
    Abject

24 ročné dievča

:D :D :D Daj mi jeho nick, aj ja chcem 1 500 €, svoju nahú fotečku u mám poctivo pripravenú v HD kvalite...