Všetky kategórie

• Facebook

Mám problém že som na FB raz zablokovala kamarátku proste som ju jak keby nahlásila a nemožem pozriet čo LIKELA,KOMENTOVALA,anii si ju pridat medzi kamarátky ako mám urobiť tak aby som zase mohla s nou zdielat prispevky a pridat si ju medzi priatelov a ta

• akú hodinu na základnej škole si mal/a alebo máš najradšej?
    • - telesná
    • - matika
    • - slovenčina
    • - geografia
    • - dejepis/zemepis/vlastiveda
    • - príodoveda/biologia
    • - hudobná
    • - výtvarná
    • - jazyky (angličtina,nemčina,ruština...)
    • - iné (napíš do komentára)
  • Z Windows 8 na Linux :)

Takže, čo sa týka počítačov a sveta elektroniky som úplný laik. :D Mám ako OS Windows 8 ale je strašne nepraktický a nevyhovuje mi. Chcela by som ho preinštalovať na Linux, konkrétne na Linux Ubuntu. Najlepšie by to bolo cez USB, viem, že treba súbory zál

• USA

Nepozate nejaky podobny program, ako je https://www.ckm.sk/sk/produkty/pracovne-programy/work-and-travel-usa/work-and-travel-usa.html akurat pre stredoskolakov, ktori by tam chceli pracovat. diky

• odchod do anglicka

Ahojte, chcela by som sa poinformovat o par veciach, ktore sa tykaju prace,pripadne prace spojenej so studium v Anglicku. Momentalne vsak stale studujem na strednej skole, mam 18 a som v stvrtom rocniku. Z vaznych osobnych dovodov potrebujem opustit Slov

• vitraze

ahojte ludia, neviem ci ste o tejto sutazi uz poculi, ale chcela by som vas poprosit, aby ste zahlasovali. jedna sa o nadaciu VUB, ktora vitaznemu objektu preplati plnu rekonstrukciu vitrazi.urcite je medzi vami aj vela vychodniarov, prip. ludi, ktori sa

• trhy myky pri zaspavani

Ked zaspavam, tak si zacnem trhat nohou/nohami, svalom, rukou (nie naraz), ale take trhy mam jak epileptik, proste psycho... Ono to netrva dlho a nwm ci to je tym, ze mam vela energie alebo tak... Ma niekto nieco podobne? Cim to je?

• Zmena vo vodičských na moto

Cavte, viem ze na nete je toho o vodičských more ale akosi sa vobec nezhoduju informacie ako to býva na slovenskom internete zvykom... Takze moje otázky su, mam vodicak na auto klasicky B-ckovi (v ktorom je zahrnute aj AM na 50-tku). Podla noveho teraz mo

• POMOC

Ahojte potrebujem rychlo nejaky anglicky sloh ktory opisuje prazdniny , najlepsie by bolo nieco ako list priatelovi ktoremu opisujem moje zazitky pocas prazdnin . Dakujem

• Najviac preceňovaná kapela

ktorá z tzv kultovych kapel je podla vás najviac preceňovaná? pre mňa Joy Division

• silvester

Nemám rada Silvestra. Čo robiť na Silvestra? Minulý rok sme boli s kamarátmi na chate, bolo nás tam pár, sú to super kamoši, ale už by som si to nezopakovala, nemám rada chatovačky :-/ Za to môj frajer je v tomto úúúúplný opak, ktorý rád trávi čas s priat

• Chýbajú nám..

Kto z ľudí, ktorí tu voľakedy boli, ale už nie sú, vám chýbajú?

• synonyma toaletaku

viete nejake? Cim vsetkym ste si za svoj zivot utreli zadok po sranici? Ja iba toaletak, noviny, javorovy list. A z tych v tom istom poradi hodnotim aj ich komfortnost.

• Nový, dobrý film?

Poraďte mi prosím nejaký zaujímavý nový film. Makajte!

• Chlapci

Ahojte ako si možem ziskať chlapca? Aby ma začal mať rád? :)

• Hairstyle

Ktorý sa vám z týchto dvoch účesov páči viac ? Hlavne babám :) (1 kratší vrch, 2 ten zarastený A ešte sa chcem spýtať že ako si spraviť vlasy tak aby nevyzerali ako ulízané. Napr. bol som podobne ostrihaný a keď som si ich namočil a utrel tak boli troška

• Záver-umelecký opis zimy

Ahojtee. Poraďte mi prosím niečo. Koniec znie: Niekto premýšľa či kúpi kavovar ZA 500 alebo ZA1000 eur iní zas, kolko banánov si môžu vziať do košíka. [Zaver]:V deň, kedy sú ľudia k sebe jeden deň štedrí a láskaví, prechádzam sa po ulici. Obraciam pozorno

• mačka a ježiš kristus

povedala som "ježiši kriste" a mačkou nachádzajúcou sa v mojej tesnej blízkosti to trhlo akoby ňou všetci čerti šili a zbesilo utiekla najďalej ako to šlo. zľakla sa mačka svätého mena pretože zapredala svoju dušu diablovi alebo je to naopak, zapredala du

• Bolesti pri srdci

Čo môže byť príčinou bolestí pri srdci? Veď predsa ani nefajčím, nepijem, nikde som sa ani neudrel, nespadol som, prechladnúť som nemal kde tak prečo ma to tak bolí a predovšetkým čo ma tam môže bolieť? Raz som už s týmto bol na kardio a ubezpečili ma, že

• Olia 8.43

máte skúsenosti s odtieňom 8.43? http://im9.cz/sk/iR/importprodukt-orig/84c/84cb07f3098265733c5bc195c270cdb8.jpg