Všetky kategórie

• Mate ma radi ?
    • - Ano
    • - Nie
  • Hry pre Android

Neviem ako často sa tu vyskytuje táto téma, ale poznáte nejakú skutočne dobrú hru na Android? Môžu to byť casual aj väčšie tituly jednoducho čo vás baví.

• Myš na pc blbne

Ahojte, už asi pol roka mam myš GIGABYTE GM FORCE M7. Je to optická myš do teraz mi všetko fungovalo tak ako má, ale teraz som zapol pc a zrazu, keď hýbnem myškou tak kurzor normalne, že letí. Ale keď kliknem na správcu zariadení tam funguje normalne ale

• Prečo BIRDZ ?

Prečo ste na birdzi ? Máte tu priateľov, píšete si tu s niekym alebo čítate blogy ?

• country spevák

Napíšte mi nejakého dobrého country speváka : ) pretože rád počúvam country :D môžu byť aj zahraničný : ) dakujem

• Dopln kto je kto na Birdz ?

-Najkrajsi user muž/žena -hejter BIRDZ -najnudnejsi troll -najhorsi troll -najlepsi troll -najhlupejsi user/ zena /muz -najmudrejsi user /zena/muz -najoblubenejsi user /zena /muz -najlepsi vo svojom odbore muz /zena Nedavno som narazila na podobne forum

• Pivo Radler

Chutí niekomu z vám pivo Radler (či už Radler Citrón alebo Radler Grapefruit)? Alebo kupujete si radšej niečo iné z portfólia nealko nápojov? Skúste sa vyjadriť. Vďaka.

• Hľadám priateľov v Poprade

Ahojte, v skratke - som 27 ročný chalan z blízkeho okolia Popradu a rád by som si v tomto meste našiel nejakých priateľov s ktorými sa dá skočiť na kávu, prípadne postupne aj na iné zaujímavé akcie, jednoducho - spoločensky žiť. To je totiž vec, ktorá m

• Seriál o ..

Ahojte. Viete mi poradiť nejaké seriály zo školského prostredia? Ako bolo The Carrie diaries, 90210 a podobne? Alebo proste nejaké "zo života". Všetko okrem fantasy, v čom je romantika a čo sa vám poslednej dobe páčilo :)

• The Secret

Ahojte, chcem vedeť aký mate nazor na film popr. knihu The Secret (Tajomstvo). Ja som to dneska pozerala, ale pride mi to trošku pritiahnute za vlasy, myslite že je pravda že len myšlienkami vie človek dosiahnuť čo chce?? Popripade negativnymi myšlienkami

• Pervitín

Ahojte chcela by som sa opytať že po koľkých dávkach nastane závislosť...nutne please ;) na webe som to nikde nevyčítala..preto sa pýtam. Osobné skúsenosti sú vždy lepšie.

• Psa uštipol čmeliak

Ahojte, chcela som sa spýtať či s tým nemá niekto skúsenosť. Psík stúpil na čmeliaka a ten ho zrejme poštípal, odvtedy kríva a noha sa mu trochu trasie, nohu som mu prezerala ale žihadlo som nenašla. K zverolekárovi mám obmedzený prístup kedže nie som dom

• Nový lacný NTB

Zdravím, rozhodol som sa keďže idem na výšku zohnať si nový NTB. Bohužiaľ peňazí veľa nieje, tak by som bol rád aby bol do 400€. Viem, že za tak málo peňazí veľa muziky nebude, ale ide mi hlavne o to aby som si mal na čom písať poznámky + občasne pozrieť

• kúpanie čaňa/geča jazerá

čaute :) takže dnes ideme stanovať a aj sa kúpať buď do čane alebo do geče, tam niekde na tie jazerá :) ale počúvam od ľudí naokolo dosť veľké hejty na to, vraj je to špinavá voda, chytím infekciu a podobne... tak sa chcem spýtať či tam niekto teraz nedáv

• Poznáte Hatsune Miku?
    • - Ano
    • - Nie
    • - Možno
  • Prestup na inú VŠ

Ahojte :) Dúfam, že sa tu nájde niekto kto mi poradí. Takže chcem sa opýtať ako to je keď chcem prestúpiť na inú školu. Chodila som na VŠ do TN. Skončila som ZS aj LS. V Septembri nastupujem do 1. ročníka v Prešove. Chcem sa opýtať či musím ísť do TN ukon

• Radšej investujem do:
    • - materiálnych vecí
    • - zážitkov
  • Motorka - malá

Takže potreboval by som poradiť. Neviem ci vôbec existuje nejaká motorka podľa mojich predstáv. Takže chcel by som nejakú malú motorku len tak na vozenie v lete do 50 ccm keďže mám len Bckovy vodicak. Ale hlavne nechcem skúter, moja predstava je klasická

• Podte sa vypi*ovat

> stretnem uzasnu zensku > krasna spravne zvratene vtipna super hudobny vkus > zalubim sa do nej sak jak inak > v auguste odchadza do Prahy > jebem takyto zivot a co vy? http://s8.postimg.org/r0c1cm245/goyc.jpg

• Tabletky na zväčšenie penisu

Má niekto skúsenosti s tabletkami na zväčšenie a na objem penisu ? Mám ho asi 17cm a chcel by som viac. Tí, ktorý ste tabletky užívali o koľko cm sa vám zväčšil penis ? A boli nejaké vedľajšie účinky ?