Všetky kategórie

• Vlasy

Baby keď idete spať tak vlasy si dávate do copu alebo nechávate rozpustené? Alebo ako :)

• čo pre vás znamená rodina?

Ahojte :) chcela by som vedieť ako vnímate rodinu ? čo znamená rodina pre Slováka ?

• Vzťah

Neviem si poradiť, mám taký problém. Ako by ste to vy riešili ? ..Mám vzťah už vyše 3 rokov, so sním šťastná no už niekedy je to také, že už by bolo lepšie sa rozísť..máme teraz také obdobie čo sa neustále hádame, stále, že to už nebaví..Popri tom sa mi ľ

• Internetové TV

Zdravím. Kedže na statuse nikdo neodpisuje, zas forum. Stránka kde sa dajú kukat TV slovenské české ked tak aj šport ? bez nejakych vačších problému? Pekne pokope kde je šecko ? Ďakujem

• Potrebujem poradiť ohľadom kúpy nového notebooku

Zdravím, chcel by som si kúpiť nejaký lepší notebook v cene okolo 1000-1200 €. Aký by ste poradili ? Poprípade ktorý z týchto veľmi podobných notebookov by ste odporučili a prečo? Vďaka. http://www.alza.sk/lenovo-ideapad-y50-70-black-d2170948.htm#popis ht

• Lampa na gelove nechty

Ahojte, kamaratke chcem kupit na vianoce lampu na gelove nechty ale vobec sa do toho nerozumiem :( nevedeli by ste mi poradit podla coho by som to mala vyberat? Našla som na nete toto: http://nechtovyshop.sk/13332-biela-4z-uv-lampa-36w-2-x-5g-uv-gel-tipy-

• prehrávač obrázkov

dobrý večer viete mi poradiť nejaký prehrávač obrázkov? viete také ako je windowlife fotogaleria len lepšie :D minule som mala také čo mi hned ukázalo obrázok na ploche malo to logo dakej krajinky či čo :D whatever, proste viete mi niečo také poradiť? h

• DSD II

Zdravím všetkých zarytých a aj 'zarytých' nemčinárov :D a samozrejme tiež všetkých ostatných... Ide o to, že v januári máme ústnu skúšku z nemčiny a máme mať pripravenú prezentáciu, tak aby tam boli vyjadrené plusy a mínusy tej spracovanej témy a aj nejak

• Názor žien - darček

Ženy, baby, birdzáčky, ak by vám váš frajer daroval na vianoce toto, potešilo by vás to ? Plánujem to svojej frajerke kúpiť, nič lepšie mi nenapadá, je to podľa vás dobrý nápad ? https://www.zlavomat.sk/zlava/402983-pobyt-pre-2-osoby-v-hoteli-taurus-praha

• Závodne hry

Niaka hra kde sa dá hrať aj s volantom ? niečo jak GRID napr. najlepšie asi ked sa tam bude dať driftovať..prosim žiadne NFS dik

• GVPT-MT

Neviete niekto od ktorého ročníka sa vyberaju predmety na seminár ??

• SZU BB

je tu prosim vas niekto z tejto skoly? :)

• prihlásenie auta z iného okresu

Ak si niektorí pamätáte ,dosť dlho som zháňala auto. Takže musím povedať ,že už mi pred domon stojí Fabia 1.4 a musím povedať,źe je úžasná,ovládanie ide ako nové a celá je v super stave,ujo chodil len do kostola ,takže má 65 000 km najazdených.....čiže na

• MIKROFÓN
    • - Auna MIC-900B
    • - Behringer C-1U
    • - RH SOUND HSMC001
    • - Mc Crypt ST-203
  • Prusáková

Prosím veľmi naliehavo, vedeli by ste mi poradiť kde ONLINE zoženiem knihu Systémový prístup k ďalšiemu vzdelávaniu od Viery Prusákovej? Uložto zlyhalo, a neviem kde inde sa dajú nájsť online knihy?

• Bozkávali by ste sa s cudzím človekom?

Ako to bolo v tom videu "first kiss" https://www.youtube.com/watch?v=IpbDHxCV29A Nebáli by ste sa napríklad či nemá nejakú chorobu? Nebolo by vám to nechutné? A asi by záležalo aj na tom, či vás priťahuje? Čo si o tom videu myslíte? (Myslím, že to tu ešt

• album

Caute potreboval by som poradit ze kde by som mohol kupit albumy od linkin park a godsmack v kosiciach alebo v okoly kosiciach vo pred dakujem.

• Parkovanie pred vchodom do obytnej oblasti

Čaute, viete, ako je to s rôznymi parkovacími zákonmi? Hľadala som niečo takéto a nenašla - situácia: Bratislava, úzke mestské jednosmerné uličky a chodník. Auto stojí vedľa chodníku (nie na), v rade ostatných áut, ale toto konkrétne stojí pred bránkou do

• Darček na Vianoce od priateľa

Ahojte, potrebujem radu. Som s priateľom necelý mesiac a chcem vedieť, či by sme si mali na Vianoce navzájom niečo darovať. Máme sa radi a klape nám to :D vopred thnks

• proste forum

hmm ktory iphone je podla vas lepsi 5s alebo 6 ? :D