Všetky kategórie

• Prater Vienna

Školský výlet do Viedenského Prateru.. Ako sa vam tam páčilo,ktoré atrakcie boli pre vas najzaujimavejsie..Nazor a rady ohladom reštaurácií a informalcie o niektorych atrakciach z valstnych skúsenosti :) vsetko mi sem môžte písať budem velmi rada

• Zmena jazyka v Google Chrome

čaute. Práve som nainštaloval Google chrome ale mám prednastavený jazyk francúzštinu, problem je v tom ze neviem ani slovo po francúzsky :D mohli by ste mi niekto napísať cestu k zmene jazyka po francúzsky? Ďakujem :D

• čo po štátniciach

Ahojte, prosím môžte mi niekto po lopate vysvetliť, čo a kam je nevyhnutné doniesť do tých 8 dní po štátniciach? :D Na ing idem, tak aj v tomto prípade treba? :D Nemôžem sa tváriť, že som neviditeĺná? :D

• Cestovanie stopom

Máte niekto skúsenosti s cestovaním stopom? Mám na mysli konkrétne také dlhšie medzištátne cesty. Skúste sa podeliť s nejakými tipmi a trikmi, prípadne zážitkami, ako to prebiehalo, čomu sa vyvarovať, čo vám to dalo a v neposlednom rade ako ste riešili p

• produkt Bed head TIGI

Prosím vás počuli ste už niekto o tomto produkte? Inak obsahuje vraj Keratín, neviem, či je to to isté , čo Brazílsky keratín? Kedže som čítala, že keratín berú aj niektorí športovci, tak nie som si istá. Je to škodlivé?

• Spiritus Dilitus

Chcem sa opýtať aký ma tento denaturovany lieh vlastne % alkoholu ked je tam napisane 60 % lieh a pod tým etanol 96 % ??

• Celoslovenská pešia púť Muráň- Levoča 2015

Ahojte ide niekto z vás na púť Muráň-Levoča 30.6-5.7.2015. Kto už bol predchádzajúce ročníky ako sa vám páčilo a aká bola cesta,Zúčastní sa niekto tento rok?

• Ktorým okom by ste sa pozreli do kukátka na dverách?
    • - som pravák a pravým
    • - som pravák a ľavým
    • - som lavák a ľavým
    • - som lavák a pravým
    • - neviem, ako kedy, podľa toho kto je za dverami
  • Naozaj dlhotrvajúci rúž

ženy! existuje vôbec rúž, ktorý mi ostane na perách aj po pár hodinách? :D kúpila som si hento http://www.dermacol.sk/produkt/16-h-lip-colour-longlasting-lip-color-grouped/ ale po takých dvoch-troch hodinách ho v strede pier nemám, úplne sa mi zošúcha p

• LAMINOVANIE papiera

Možno blbá otázka (asi ako väčšina tu), ale aj tak by som to potrebovala vedieť. :D Keď si dám zalaminovať celý papier vo formáte A4 a potom ho budem chcieť rozstrihať na kartičky, alebo proste hocijaké menšie časti, bude mi to držať pokope - zalaminované

• Www stranka

Ked sestra pisala spravu chcela napisat,, že je,, no pomylila sa a napisala ze.je a fb jej neodoslal spravu vraj obsahuje nebezpecne informacie a odkaz prave tento. Neviete co je to? Je to nejaká internetova stranka :P. Len zo zvedavosti ma to zaujíma

• Ako vznika heterosexualita?

Zatial čo sa vedci snažia zistit ako vznika homosexualita, tak ja sa zamyslam opačne. Ako vznika heterosexualita? Ktory gén ju zapríčinuje? Je heterosexualita vrodena? Sorry som na mobile, tak za chyby sa ospravedlňujem... Co si o tom myslite? Ako teda v

• Cena originálneho CD

Mám doma niekoľko desiatok originálnych CD na ktorých sa nachádzajú DJ sety z oblasti elektronickej hudby. Ide o to, že rád by som tie CD niekomu ponúkol. Neviem ale akú mám stanoviť cenu za jedno CD. Mohli by ste mi nejakú poradiť? Ďakujem pekne.

• Faceboooookkkkkkk

Ahojky :) potrebovala by som niakého hackera Ps:berte to vážne robím to pre dobrú vec

• Cvičenie ?

Ako cvičíš na hudobnom nástroji? / Ako by si mi odporúčil cvičiť čo najefektívnejšie ? :) Pochváľ sa, muzikant!

• MODRINY

Cauko, mate niekto nejaky osvedceny sposob, ako sa rýchlo zbavit modrin, hlavne na nohach? Robim kickbox a nemam chut cele leto chodit ako tyrane dieta.

• Odbor fotografia

rozhodla som sa že chcem študovať fotografiu tak by ma zaujímalo kde všade na Slovensku a v Čechách sa to dá aká je tam kvalita štúdia, odbory, prímačky, prístup k študentom. Ak máte niake skúsenosti poprosím aby ste sa so mnou v nimi podelili :)

• Akú značku kinofilmu používate?

čaute:) Rada by som sa opýtala ľudí čo fotia na film aké značky kinofilmov vám najviac vyhovujú/ s akými máte najlepšie skúsenosti? dakujem:)

• Vysoká škola v Prahe

Ahoj, je tu niekto koho prijali do Prahy a chystá sa tam ísť bývať? Mňa zobrali a určite chcem ísť ale nemám tam žiadných známych.

• Ntb problem

Caute mám taký problém s ntb. Pri písaní mi blbne klavesnica. Proste keď napr stlačim nejaké písmeno napr A nenapise to ale hodí ma to to napr "tento počítač" alebo pri W je to "ovládaci panel" keďže som antitalent na počítače nevedel by mi niekto pomôcť?