Fórum pridal Dodik1222, 6. 11. 2017 17:42 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kava,,rande" isť alebo nie ?

0
Dodik1222

26 ročný muž

Ahojte, Na intraku stretavam holku, co sa na mna velmi pekne usmieva, nasiel som si jej meno na fb a pozval ju von na kavu vinko alebo jedlo.Odpisala ze ma frajera, ze vinko nie, ale na kavu by isla.
Ma zmysel ist s niekym takym na kavu ?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok
    mapy, žijem prstom na mapách

:D
  2. 2
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

http://mojhumor.sk/uploads/posts/t/l-562.jpg
  3. 3
    Dodik1222

26 ročný muž

@bludiacient a normalny koment vies dat ?
  4. 4
    Motorbreath

26 ročný muž
    Ashenvale

@Bludiacient toto presne!!!! :D:D:D:D
  5. 5
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

a prečo nie? to hneď treba mať s každým vzťah? choď,aspoň nič nebudeš čakať a možno budete aspoň super kamoši :)
  6. 6
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

A rátal si s tým, že by z toho nič nemuselo byť, ani keby nemala frajera? (?)
  7. 7
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@dodik1222 rád by som dal normálny koment :( ale sú to roky čo som bol naposledy na rande, a na káve asi nikdy :( sorry, ja mám už len memy

tak radšej chod, aby si nedopadol ako ja :)

vela šťastia:)
  8. 9
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Šak káva normálna, budete vyprávať o dákych spoločných záľubách a možno skončíte ako dobrí kamkovia.
  9. 10
    Dodik1222

26 ročný muž

@chanteuse ved nie netreba, mne sa skor jedna o to ze mam trosu dilemu, ze sa miesam niekomu inemu do kapusty, myslis si, zeby tvoj frajer bol rad keby si isla na kavu s cudzim chlapom co ta len tak zavolal von ?
  10. 11
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

:D aaa co vies mozno ze sa jejj tak zapacis ze budes je frajer cislo dva :D
  11. 12
    Dodik1222

26 ročný muž

@nespiacakraska jasne ratal, keby ponedala nie na rovinu, tak som s tym zmiereny a ideme dalej, co budem stat najednom mieste?
  12. 13
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

ja som slobodný človek,tak isto ako človek s kt práve som :) takéto vlastnícko-obmedzovacie-zakazovacie veci neuznávam.
  13. 14
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@dodik1222 nemyslím že tým že sa na teba usmieva a povedala ti že pôjde s tebou na kávu, ti musí naznačovať že ťa chce. :) Možno si jej ako človek sympatický a chcela by sa s tebou kamarátiť. Veď keď s niekým chodíš, to ešte neznamená že nemôžeš spoznávať nových ľudí na kamarátstvo. :)
    Ale tak ja by som asi nešla keď uvazuješ nad tým takto. Čo keď sa chce s tebou len kamošiť a ty budeš zbytočne sklamaný keď ti to dojde? To by nebolo dobré...

@bludiacient (hehe)
    https://upload.emefka.sk/posts/new/img2/50/90/85090.png
  14. 15
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@nespiacakraska ukazoval som
    tie reakcie boli diametralne odlišné
  15. 16
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@bludiacient asi chcela vidieť zbierku motýľov. :(
  16. 17
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@nespiacakraska šak tú mám v bruchu ked ju vidím :(
  17. 18
    Fakecocacolazero

21 ročné dievča
    Malacky

Pokiaľ ju chces naozaj za frajerku alebo na sex tak nechoď :)
  18. 19
    Dodik1222

26 ročný muž

@nespiacakraska tak no myslim si, ze viem rozoznat kedy chce dievca iba kamaratstvo a nezivim si ziadne nadeje. Ked sa mi nejake dievca paci, hned necakam ze z toho bude ihned vztah, a hlavne nerobim si dopredu nadeje
  19. 20
    Nicmanenapada

26 ročný muž
    Bratislava

Otázka v pohode, len si sa zabudol zmieniť, čo by si ty od toho rád.
  20. 21
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@bludiacient tú jej radšej neukazuj, motýle z brucha by ju mohli vystrašiť. :S
  21. 22
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@dodik1222 prepáč z opisu pekne sa na mňa usmieva a napísala mi rovno že má frajera, nebolo poznat že chce od teba niečo viac. :(
  22. 23
    Dodik1222

26 ročný muž

@nicmanenapada Von som ju volal so zamerom, zeby som ju rad spoznal,ked sa na mna tak pekne usmieva. Ja si hladam priatelku neide mi tu o ,,friends with benefits. No a dobrych kamaratiek mam viacej nez dost. A v mojom zozname fb priatelov mi nechyba dievca s ktorym si napisem raz za 3 mesiace alebo pol roka. Takychto dievcat tam uz je dost a nase priateltvo ,aj ked sa niekde stretneme je obmedzene na pozdravenie, a asi tak o 3 mesiace sa zase pizdravime
  23. 24
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

vieš koľkokraát som ja povedal, jasne, skočime na pivo, čaj... :D išiel som? nie :D
  24. 25
    Dodik1222

26 ročný muž

@nespiacakraska to mas pravdu, ale zase je tu dilema v mojej hlave, ze preco suhlasila s kavou, keby aj len kamaratstvo chcela ? To si vy dievcata tak radi robite z cudzich chlapou kamaratov novych ?
  25. 26
    Nicmanenapada

26 ročný muž
    Bratislava

@dodik1222 úprimné vysvetlenie, palec hore. Asi bude teda rozumnejšie, keď sa na to vykašleš. Lebo (a to je aj reakcia na @25), ona naozaj môže chcieť len kamarátstvo. Veď prečo by človek nemohol chcieť nového kamaráta, hoci aj opačného pohlavia? Alebo práve opačného pohlavia? Ono hlavne dievčatá mávajú bežne núdzu o kamarátov-chalanov, a to práve preto, že mnohí v nich vidia len potenciálne frajerky/milenky, takže keď zistia, že nič z toho, ku skutočnému kamarátstvu nedôjde.
  26. 27
    Dodik1222

26 ročný muž

@nicmanenapada dik za radu ;)
  27. 28
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@dodik1222 Ja sa divím keď o sebe píšeš že ty vieš rozoznať kedy má dievča záujem a máš veľa dobrych kamošiek že sa toto pýtaš mňa. (hehe)
    Tak asi by si mal vedieť či ti niečo naznačuje a snáď keď sa bavíš s veľa dievčatami vieš ako si hľadajú kamošov. (hehe)
    Dobre koniec debaty, strácam sa v tebe už. (:
  28. 29
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Zivot je divny tazko povedat co ma a co nema zmysel
  29. 30
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

podla mna ok, na jej mieste by som reagovala rovnako, teda ak by neslo o nejakeh super kokotka od pohladu

a na tvojom mieste by som na kavu ozaj isla, nech ukazem, ze nie som taka zufala, ze sa neprenesiem cez to odmietnutie :D
  30. 31
    Salkoo

22 ročné dievča
    Málaš FTW

@chanteuse jj, bo on che byt jej kamos :D
  31. 32
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Sam musis vediet co.chces, ked ti povedala ze je zadana tak ti jasne vopred naznacila, ze dobre pojde ale viac ako kamaratstvo necakaj, takze otazka je na teba, ci ju chces za kamaratku alebo nie. Jednoduche
  32. 33
    Rogin

28 ročný muž
    Nové Zámky

@dodik1222 presne sa mi stala rovnaka situacia posledny tyzden...zoznamil som sa v praci s jednou zenskou...pekne sme sa na seba usmievali, zoznamili sme sa, zacali sme si pisat, furt sme sa rozpravali bola tam iskra...potom prezradila ze ma priatela...a mal som dilemu ci to nechat tak, alebo nie...problem je ze uz som bol do nej zahladeny a nie som typ ktory ustupuje...tak som to riskol...vies ako to dopadlo? asi to ani nemusim hovorit...katastrofa...chalana sme ranili pritom ako som zistil je to ppči typek...teraz mam vycitky svedomia...natahovala mna, bola s priatelom na gulasovacke, a mne vypisovala popritom...proste uprimne ti poviem ze sa hanbim ako pes...toto charakterny clovek neurobi...dam ti jednu radu..ruky prec...ma priatela...ak by mala nejaky charakter tak stebou nikam nejde...alebo ak chce sa spoznavat s inymi. nech najprv necha svojho aktualneho...
  33. 34
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

tyv vole ludi ako ty neznasam...... samozrejme ze to ma vyznam. ôzes spoznat super loveka a PRIATELA! nemusis sa s kazdou osobou zenskeho pohlavia hned ozenit dopice... a je to riadne ponizujuce... "ahaa tak ty mas typka? tak potom radsej budem honit doma..." .... dpc sak ludska osoba a nie len fuckbag
  34. 35
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@lawey mám podobné zážitky: ty si škaredý s tebou sa rozpravat nebudem:D
  35. 36
    Dodik1222

26 ročný muž

@rogin dik za radu cennim si to ;)
  36. 37
    Xy12345

24 ročný chalan

@padlyanjel presne ako pises, vobec nechapem co tu nad tym tak polemizuju...
  37. 38
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@xy12345 sak ale dpc... a najviac super su ti typkovia, ktory k zenam pristupuju ako pise Lawey, lebo hoci si super rozumiete bud vztah alebo nic, lebo kamaratstvo medzi zenou a muzom neexistuje...

Tymto chcem odkazat vsetkym muzom, ked sa zena na vas usmeje, ste jej sympaticky, NECHCE s vami hned jebat. CHCE sa mozno zoznamit, ale na 99% z kamaratstva. Keby zena CHce vztah, tak vam to POVIE. Lebo ZENA neni JEBNUTA a VIE co CHCE tak to prosim muzi RESPEKTUJTE!
  38. 39
    Xy12345

24 ročný chalan

@lawey Inak pekne sprosty koment. Chlapik hore hlada asi niekoho s kym by MAL MOZNOST BUDOVAT nieco viac, mozno seriozny vztah a nie len plytke kamaratstvo. Praveze ponizujuce je ist na take stretko, ked babu chcel za frajerku a ona uz ma druheho, dost ponizujuce. Myslis si ze muz chce zenu len na sex co ? No, ako ktory. :) :D :D
  39. 41
    Lovingmemory

20 ročné dievča

Podľa mňa je dobre spoznávať nových sympatických ľudí a smutné ak to zahodíš len preto ze s nou nemôžeš mať vzťah. Nenazvala by som to stratou času.
  40. 42
    Dodik1222

26 ročný muž

@padlyanjel dnes sme si trosku pisali, ja som nakoniec odmietol tu kavu...a vyslo z nej, ze chcela byt len mila...pteto ma na nu bolala.. dobre ze som tam neisiel
  41. 43
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel to je super ze to tak mas ale stale je tu kvantum kt nevie co chce (: sama nevie ci chce vztah ci kamaratstvo, ale mas pravdu existuje a hentak to robim zas ja, viem zenu pochvalit a ludia si myslia ze hned po nej idem pritom sa mi nieco len zapacilo :D ale nechcem mat hned kocura v trube :-/ ;P
  42. 44
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@exomor sak lebo ja uplne milujem chlapov na kt sa usmejem a hned si myslia ze spolu chodime (rofl)
  43. 45
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel to musis mat ale vela frajerov, kedy to len stihas >P
  44. 46
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@exomor ani nie, vzdy sa strasne urazia ked im poviem ze sa usmievam na kazdeho a potom uz spolu nechodime (?)
  45. 47
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel máš to strašne ťažké počúvaj, aj by som ťa poľutoval, ale neviem sa rozhodnúť či ti nezávidím toľkých frajerov :/
  46. 48
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@exomor aj ty by si chcel tolko frajerov co? (hehe)
  47. 49
    Omgporazima

23 ročné dievča
    BA

lahnut na kavu :D
  48. 50
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel 2x tolko!
  49. 51
    Zarius

24 ročný chalan
    Bratislava

Nebud debil a nepadaj do friendzone lebo jej to tak bude vyhovovat. Budes taky jej "kamarat" a jebat a chodit a lubit bude iného :D. Radsej sa pohni dalej