Fórum pridal Ucitelka, 17. 10. 2020 13:42 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kde a ako ste sa spoznali s terajším partnerom?

0
Ucitelka

44 ročný ujo

Napíšte krásny romantický príbeh cmuk
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

V snoch
  2. 2
    Robin

23 ročný chalan

V lete na diskotéke ku mne pritancovala s dvoma promile v krvi
  3. 3
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

napísal mi na birdzi, išli sme von, ožrali sme sa, dali sme sa dokopy, išli sme spolu bývať, rozišli sme sa, dali sme sa zas dokopy a o necelý rok sa ideme brať. diky birdz, cmuk <3
  4. 4
    Papver

24 ročné dievča

cez chaturbate
  5. 5
    Fragile.

29 ročný muž
    Stockholm

Haha, v praci. Este v CR :)
  6. 6
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

S typkom s ktorym sa momentalne vlacim (nejdem to nazyvat vztahom lebo ??? neviem) som sa spoznala v shitpostovacej skupine na facebooku a zavolala som ho von, lebo hovori vela jazykmi a prislo mi to super. Povodne som ho volala len tak kamaratsky na pivo, po asi hodine som zistila, ze nechcem aby to bolo kamaratske pivo, boli sme spolu asi 9 hodin, mega som sa opila, lebo som nechcela este ist domov, skoro zmeskala posledny spoj domov.
    Pred druhym rande som delice vonku hovorila, ako dobre, ze kvoli korone podniky zatvaraju skor, aspon nebudem mat tento problem, ona ma vysmiala ze haha, to vies, ze pojdes domov o desiatej :D sla som domov o dvanastej. Na druhy den. And now it's a thing.
  7. 7
    Feelagain

23 ročné dievča
    based in Brno

Isla som na tinder rande, zobral ma do posh podniku, kde som sa spravala ako debil, pri rozluceni som mu podala ruku a povedala, ze to nebolo rande a ze nechcem s nim nic mat. Potom som ho zavolala druhykrat vonku, prekvapivo suhlasil, opili sme sa, bolo mi dobre, sla som domov po osmich hodinach a potom sme sa stretavali castejsie a sme spolu 2,5 roka a byvame spolu a je to super :D
  8. 8
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

Naozaj je tu táto téma každý mesiac mám taký pocit :D
    Ale na Facebooku.. a keďže sme si veľmi rozumeli a myslim že obaja sme aj cez net dúfali že by mohlo byť z toho niečo viac, tak som na prvé stretnutie šla s ním a s jeho kamošom a s kamosovou frajerkou na 4 dní do Prahy na výlet, spali sme všetci v jednej mini izbe kde ešte spojili postele dokopy, prvú noc sa nedalo spat ani mne ani jemu, tak som ho nadránom chytila za ruku a bolo :D a keďže sme bývali od seba 200 km, do mesiaca sme už aj spolu začali byvat, od februára sme manželia a je nám stále krásne a bude ešte krajšie za pár týždňov (rofl)
  9. 9
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

V praci :) a sme spolu uz 6 a pol roka.. a 8 mesiace sme svoji.
  10. 10
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Catfishla som ho na Tindri.
    Vydávala som sa za bakteriofága T4 a on neodolal. Ale odpustil mi a má ma rád, aj keď v skutočnosti nie som vírus.
  11. 11
    Limitles

8 ročný chlapec

Shit tieto internety to uz nik nebali nazivo iba ja :D
  12. 12
    Bebekex

27 ročná žena

napisal mi na birdzi,tak sme sa potom dlho kamosili, az kym sme po 3 rokoch nezistili,ze sme vlastne obaja super,akosi nas to k sebe taha viac nez len kamossky,a dali sme sa dokopy.po 5 rokoch sme kupili byt,poziadal ma o ruku a ja som povedala aaano.
  13. 13
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Ja mam hrozne vtipný a romanticky príbeh, ale nechcem ho zverejnovat 0:) A teda spoznali sme sa v botanickej záhrade v na "Dni fascinace rostlinama". On bol prednasajuci v jednom zo stankov:)
  14. 14
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@tarassaco to je vyborne :DDD
  15. 15
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Robila som v herni, prišla som na dennú zmenu a on tam sedel. Nie, nie je gambler, len chcel vypic a všetko bolo zavreté. :D
  16. 16
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Tie vaše príbehy sú úplne super a pekné a milujem ich čítať!

No zároveň...chcem umrieť.