Fórum pridal Vicky_jones, 19. 12. 2017 15:40 do kategórie Závislosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kde kúpiť cigarety v Trnave

0
Vicky_jones

16 ročné dievča

Ahojte chcela by som sa spýtať kde mi v Trnave predajú cigarety aj keď ešte nemám 18. Blbé poznámky si prosím nechajte pre seba :) Ďakujem
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Trishe

22 ročné dievča
    Trnava

V trafike.
    Lol.
    Na stanici v tom cervenom stanku po pravej strane aj vo vnutri u toho starsieho dedka kludne skus
  2. 2
    Vicky_jones

16 ročné dievča

@trishe Určite si nebude pýtať občiansky? Akože mám, ale mám 15 takže xD
  3. 3
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@vicky_jones nechces mna pokurit? Prid do PP. Aj cigarety ti kupim.
  4. 4
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Ked mam zakazane blbe poznamky, tak mam povolene jednotne cislo len jednu blbu poznamku? :D
  5. 5
    Vicky_jones

16 ročné dievča

@gnomeslayer fakt vtipné haha
  6. 6
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@vicky_jones Takze prides? 0:)
  7. 7
    Vicky_jones

16 ročné dievča

@gnomeslayer jasné :'D
  8. 8
    Notme

24 ročný chalan
    najvacsi ko...hut na birci

toto je dnes generacia, ani cigy si to bez obcianky nevie kupit. znova by som zaviedol povinnu vojensku sluzbu, ta by ich naucila...
  9. 9
    Vicky_jones

16 ročné dievča

Nevedela som, že je tu toľko moralistov :D jak keby ste boli všetci svätí...
  10. 10
    Notme

24 ročný chalan

ja som uz ozaj skoro svaty. uz je to mozno aj 5 hodin, odkedy som naposledy spravil nieco moralne pochybne.
  11. 11
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@vicky_jones Sakra ja dnes vaaalim, dokonca aj casnicku som zbalil tak ze som z nespapanych zemiakov zrobil srdiecko. 8-)
    Ale vysral by som sa na to, keby bola fajciarka. Pretoze fajciarsky su odpudzujuce a smrdia, takze nenic si zivot a penazenku uz od 15.
    Skus sa radsej na gitare ucit, v dospelosti zaujmes viac ako s marskou v hube. (nohate, prid aj tak)
  12. 12
    Vicky_jones

16 ročné dievča

@gnomeslayer na gitare sa učím.... A nemienim fajčiť permanentne. Nemám zas toľko peňazí, aby som si to mohla dovoliť :) kúpom si jednu krabičku a hotovo.. aj tak si šetrím na ntb takže :D
  13. 13
    Notme

24 ročný chalan

"nemienim fajčiť permanentne"

hahahaha
    hahaha
    haha
    ha
    h

to uz som niekde pocul, asi 6 rokov dozadu. ale zase je pravda, ze prestat nie je tazke, ja som to skusal uz velakrat.

pici, to uz fajcim 6 rokov? to uz by sa na to fakt trebalo vysrat...

btw dnes mam velmi produktivny den v praci. to sa asi stava z casu na cas.
  14. 14
    Vicky_jones

16 ročné dievča

Tak ale ppvedz mi, jak by som.mohla permanentne fajčiť, keď nemám za čo? Ale nechcem sa hádať
  15. 15
    Pyromaniak

21 ročný chalan
    tu!

Ľuďom jebe :)
  16. 16
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@vicky_jones Toto hovorilo presne 100% ludi, ktori fajcia aj teraz po 10tich rokoch. ;) A myslim to uprimne vazne, radsej daj tie 3€ do pokladnicky.
  17. 17
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@vicky_jones Easy, budes starsia, budes si zarabat.. Alebo dostavat peniaze, isto si najdes ako sa k nim dostat, :P
  18. 18
    Notme

24 ročný chalan

zly argument. prve pravidlo zivota je, ze prachy na cigy sa vzdy najdu. vzdy. bez vynimky.
  19. 19
    Vicky_jones

16 ročné dievča

Dobre už to nechajte tak :D
  20. 20
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@vicky_jones Mysli na nas ked ju odpalis. :D Potom si na nas spomen ked budes odpalovat dalsiu v 30tke. ;P
  21. 21
    Notme

24 ročný chalan

ale ozaj, jeb na to, je to sprostost, pri jednej skatulke to na sto percent nezostane, prestavanie je neprijemne a...

ja viem, ze ma neposuchnes a ze si ich kupit pojdes, ale ked budes za 4 roky na intraku a budes mat posledne 4 eura a kupis si cigy miesto jedla, tak si spomenies na moju dobru radu. #trustory
  22. 22
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@notme To je smutna pravda. Mater im da peniaze a oni to prepiju a prekuria na intraku.
  23. 23
    Notme

24 ročný chalan

a nechap ma zle, ja som vsetkymi desiatimi za srandu, alkohol a drogy... ale cigarety su jednoducho velmi navykove, drahe a s velmi slabym ucinkom na to, aby to za to stalo. proste zla investicia. ked tak sa chod opit alebo daco.
  24. 24
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@vicky_jones Takze prides ci pridem ja? 0:)
  25. 25
    Notme

24 ročný chalan

@gnomeslayer na moju obranu, u mna to boli prachy zo stipka/prachy zarobene :D
  26. 26
    Vicky_jones

16 ročné dievča

@gnomeslayer prídem jasné :'D
  27. 27
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

Prídeš pred hocakú trafiku, kukáš po ľuďoch, vidíš solventného človeka, dáš mu peniaze, kúpiť ti cigarety, idete svojou cestou.
    Tak to robili ľudia na mojej ZŠ.
  28. 28
    Trishe

22 ročné dievča
    Trnava

=D skus a uv8did
  29. 29
    Abyschcipl

17 ročný chalan

Tiež nemam 18 a v pohode kupim aj v bille alebo v tescu :D Keď sa ťa spyta kolko maš rokov normalne povedz 18, keď bude pytat občiansky tak povedz že si si ho zabudla v aute a ponahlaš sa :)
  30. 30
    Vicky_jones

16 ročné dievča

@abyschcipl to by ma nikdy nenapadlo toto povedať :D :D
  31. 31
    Etelnair

27 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

@alex458 preco musi byt solventny ked peniaze na ne mu das vopred? :D
  32. 32
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

@abyschcipl to by vôbec nebolo nápadné ak vyzerá na svoj vek... :D
  33. 33
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

@etelnair aby s tými peniazmi predsa nezdrhol :D :D
  34. 34
    Obivankenobi

24 ročný chalan

ja ti kúpim, kedy, kde?
  35. 35
    Biker610i

28 ročný muž
    Vrútky

prid sem do MT a ja ti kupim este aj doma mi ostali nejake LM-ky :D
  36. 36
    Gizella

31 ročná žena

Vacsinou sa da v malych obchodoch a krcmach , v supermarketoch ti nepredaju bez obcianskeho lebo tam chodi viac kontrol a zato hrozy pokuta ked predaju cigy mladistvym ale v mensich pohostinstvach by ti mali tabakove obchody B***A L**L ani neskusaj