Fórum pridal Chrystyna, 9. 10. 2019 11:41 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kde nakupujete topánky?

0
Chrystyna

22 ročné dievča
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Chrystyna

22 ročné dievča
    Bratislava

Ahojte, rozmýšľala som nad čižmami z CCC Lasocki, ale viem, že veľa ľudí sa sťažovalo na kvalitu... tak kde kupujete topánky vy a či ste spokojní s kvalitou :D
  2. 2
    Dwarvax

32 ročný muž

Naposledy som kupoval asi v Intersporte alebo Sportisime. Ale mam dojem, ze ani tak nejde o to, kde to kupujes nez co kupujes. Ja som tam kupoval New Balance a to su topanky s ktorymi som po dlhsej dobe spokojny. S CCC a Deichmann mam iba zlu skusenost. To iste aj Bata - ten ma sice pekne veci, ale kvalita nic moc. To ostatne neviem, ci som niekedy kupoval.
  3. 3
    Tomtoylc

hrá sa, že má 0 rokov

popozerám vždy viac obchodov ale najčastejšie kupujem v Deichmane ... na turistiku v Decatlone
  4. 4
    Surfrock89

30 ročný muž

Nenosím
  5. 5
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

ECCO alebo Officeshoes, niekedy Baťa
  6. 6
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

väčšinou sekáč, ak tam neviem nájsť to čo potrebujem tak až potom hľadám inde a je mi jedno kde to nájdem
  7. 7
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

V sportovych obchodoch, v obycajnych topankach ma bolia nohy.
  8. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Mam z Deichmanu zimne asi za 30€ a su nahovno :( potom mam botasky z lidlu a z kauflandu za 10-11€ a su ok (thumbs) a este mam sandale storocne z obchodu co nepoznate asi :D (SIMBA v Malackach) a slapky neviem uz odkial asi od vietnamcov a drzia uz ale 10 rokov :D a este jedny sandale zo Sportisima v akcii asi za 12€ a zatial drzia druhu sezonu (thumbs)
  9. 9
    Dzahoda

8 ročné dievča
    tam kde nikto nie je

ASOS, zalando, zoot síce som ti nedala presnú značku, ale mne to vyhovuje sa prehrabávať všetkým na jednom mieste :D Vypísané značky nemusím nikdy som s nimi nemala dobrú skúsenosť hlavne deichman a CCC a ak sa jedná o topánky na zimu bieda.. :S
  10. 10
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

Oficiálna stránka Adidas.
  11. 11
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Už som dlho nekupoval ale väčšinou v CCC keď mi pípne, že sú zľavy.
  12. 12
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Všelikde, aj v Deichmanne občas, aj v CCC, aj inde, ak sú za fajn cenu
  13. 13
    Dee99

26 ročný muž
    RK

nemám konkrétny obchod,pobehám všetky a vyberiem si.a pokial si nevyberiem internet to istí :D
  14. 14
    Devanelemen

17 ročný chalan
    Nuladimenzionálny priestor

Caliroots, Sneakersandstuff, Endclothing, Sivasdescalzo, Footshop. =>Internet.
  15. 15
    Rosiegrace

tvári sa, že má -1 roky
    Republika východu

internet
  16. 16
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Baťa, Rieker alebo Gabor zo sekáča :)
  17. 17
    Riddiculus