Fórum pridal Ajsha, 10. 9. 2017 14:37 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kde nikdy nevkročíš??

0
Ajsha

17 ročné dievča
Zem

Caute ludkovia vymyslela som tému a dúfam že sa vám bude páčiť. Rospisujte kolko chcete ale téma je jasná. Na ktoré miesto nikdy nevkročíš? Napr. krajina ulica a hocijaké miesto.
Môj typ : Saudská Arábia,Severná Korea a miesto kde sú čierne ponožky hh
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Notme

23 ročný chalan

do surprise-u, to je jeden podnik v poprade. zo zvedavosti som uz navstivil aj "horsie" miesta, ale uz velmi davno som sa zaprisahal, ze tam proste nevkrocim a celkom ma bavi sa toho drzat. obzvlast, ked sa ma tam dakto silou-mocou snazi dotiahnut :D
  2. 2
    Sypomka

18 ročné dievča
    V hlave

Afganistan, pakistan, irak, iran, syria,
    A neda sa povedat ze nevkrocim, skor nesadnem na motorky, stvorkolky lebo mam z nich strach a nemam ich rada :D radsej idem na peso
  3. 3
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

@Notme a to už prečo?
  4. 5
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

2x do tej istej rieky
  5. 6
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

@sypomka naopak ja by som tam rada pomáhala :)
  6. 7
    0sea

24 ročný chalan
    Plejády

@1 A Rock fabric! :D
  7. 8
    Hagelslag

23 ročný chalan

Do roboty...
  8. 9
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

hovori sa kam
  9. 10
    Notme

23 ročný chalan

@ajsha taka uplne tuctova diskoteka, ktora mi nema co ponuknut. ked som povedal, ze tam nikdy nevkrocim, bol som este sopliak, nejakych 17 rokov som mohol mat. a bol som strasny cringelord bez charizmy a strasne mi zalezalo na tom, ako ma tito "cool ludia" vnimaju. a kedze ma vtedy nevnimali pozitivne, tak bolo pre mna miesto, kde sa to takymi ludmi hemzilo, hotovym peklom :D dnes by mi uz nerobilo problem tam vojst, lebo ma popradski "cool ludia" vnimaju vacsinou pozitivne a ja ich mam pomerne v pici, ale ide o princip proste :D

@0sea v rf som za starych casov parkrat bol a bolo to utrpenie :D ale surprise je horsi, no.
  10. 11
    Miklucho

28 ročný muž

Do bordelu a do niektorych exkluzivnych bratislavských podnikov. Vlastne to prvé by stačilo.
  11. 12
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Do cigánskej osady nikdy nepôjdem.
    A čo sa týka krajín chcela by som sa vyhnúť Rusku, Ukrajine, Srbsku, Iraku, Iránu, Kazachstanu a podobne.
  12. 13
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

niečo ako @12

inak miesta kde som bol a už nikdy nevkročím : na diskotéku (na party), na striptíz, na dvojité rande s niekým pochybným, na horskú dráhu (už ma to vôbec neláka a ani na žiadny iný ,,kolotoč,,), na akciu kde poznám jediného človeka ktorý je príliš velký extrovert :D .. to len zopár čo mi v rýchlosti napadli
  13. 14
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@notme Jeej, Popradcan. (love) Tiez som tam nikdy nebol a ani nikdy nepojdem. :D
  14. 15
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@0sea Prečo? :D piatkovy koncert bol zly? :D
  15. 16
    Hagelslag

23 ročný chalan

@gnomeslayer Aj ja som Phopradčhan! Chcem srdiečko...
  16. 17
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@hagelslag (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love) (love)
  17. 18
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

@notme ja by som sa celkovo donpopradu nesiel bavit :D ja ked nemusim, tak do popradu ani nejdem a ani o tom meste nerozmyslam :D (a to pochadzam z vedlajseho mesta, co vselico vysvetluje :D ) jebat poprad
  18. 19
    Notme

23 ročný chalan

@tomias no "vedla" je kezmarok a spisska a v porovnani s tymi je poprad oazou normalnosti a pokoja.
  19. 20
    Sypomka

18 ročné dievča
    V hlave

Ma tesi aka je tu velka komunita Popradcanov (thumbs)
  20. 21
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

Do zasranej mesity, ktora symbolizuje vsetok ten odpad...

BTW v Poprade som bol dlhsi cas vareny peceny. Hlavne na stanici a v okoli
  21. 22
    Pandacorn

19 ročné dievča

do Austrálie lebo tam sú veľké pavúky :D
  22. 23
    Antifunebracka

28 ročný muž
    #december birdzu

na grejp a topfest
  23. 24
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

do McDonaldu, KFC, Burger Kingu a podobných reťazcov, do Starbucksu a Costa coffee, do mäsiarstva, na farmu kde chovajú vo veľkom zvieratá, na jatky, pretože všetkým vyššie spomenutým dosť opovrhujem

rada by som sa vyhla aj hospicom, ale skôr preto, že také miesta ma desia
  24. 25
    Kalliopea

18 ročné dievča
    Kocúrkovo

Ako sa vraví - nikdy nehovor nikdy ;)
  25. 26
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Do lietadla
  26. 27
    Anjelik263

25 ročná žena
    Stratená v bratislavských mestských lesoch.

Do klietky k šelmám a iným dravým zvieratám... radšej si ich pozriem z vonku... arény s býkmi a pod. Potom do bordelu, nočných klubov, do smradľavej chemickej továrne a iných extrémne smradľavých miest...
  27. 28
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

@pandacorn velkych pavukov sa netreba bat, skor tych mensich.
  28. 29
    Elmsi

10 ročné dievča

Tartaros
  29. 31
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

do kina, keď sa bude premietať horor :D
  30. 32
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

@hoperpohroma Hlavne že ľudia porozumeli :)
  31. 33
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

@plavam_zivotom prečo Rusko?
  32. 34
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

@pandacorn Myslím že tam je veľa čudných zvierat :D
  33. 35
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@ajsha proste je mi Rusko ako krajina extrémne nesympatická
  34. 36
    Kail91

26 ročný muž

@mayben čo si, veď to je v kine najlepší druh filmu, to doma nezažiješ :D
  35. 37
    64shadow64

22 ročný chalan
    In the middle of nowhere

do enjoyu
  36. 38
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

@kail91 ja som strasne bojazlivy clovek :D horor v kine si ani neviem predstavit, odisla by som odtial asi so sedivou hlavou :D
  37. 40
    Xy12345

24 ročný chalan

Neviem možno už do kostola, minule keď som tam bol pálilo má celé telo, ale to bude asi z choroby
  38. 41
    Xy12345

24 ročný chalan

A ešte do gay klubu určite nie :D
  39. 43
    Savvym

24 ročný chalan

Tak kolegovia mali párty v gay klube, tak sme sa bavili s kolegom, že či pôjdeme... nešiel som, asi mám silné predsudky.
  40. 44
    Emzááák

36 ročný ujo

Do kostola. :D Nie, že by som nechcel,.... hmm.... vlastne ani nechcem ale farár ma tam nepustí :DDD
  41. 45
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

do žumpy
  42. 46
    Julik-gymnastics

15 ročné dievča
    Poprad

fúúha tak takých miest je veľa, ale myslím, že do školy keď si v budúcnosti spravím a vysokú a tak celkovo akože keď dokončím tú školu, tak pokiaľ nebudem musieť do žiadnej školy už potom nevkročím. Ďalej je tu istá osoba, ku ktorej domov by som v živote nešla. Po birmovke to bude, kostol. A ďalej určite nepôjdem do bordelu, chemických továreň a do Kauflandu (hehe) (hehe) (hehe) je toho ešte veľa, ale nechce sa mi už písať ;)