Fórum pridal Normane, 28. 3. 2013 14:57 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kde sa učiť fyziku, matiku, chémiu na vysokú školu?

0
Normane

22 ročné dievča
Pakistan píčo

Nejaké knihy, web stránky by sa nenašli? Špeciálne pre STU FCHPT...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Etelnair

25 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

na strednej? :D
  2. 2
    Montgomery

29 ročný muž
    Košice

bola si uz niekedy v knihkupectve?
  3. 3
    Pijemzelenycaj

8 ročné dievča

tak podla mna sa take veci učia v škole, a ked ti to je málo tak možno njake doučko skus, alebo chod do knižnice tam maju knihy.
  4. 4
    Matwejo

26 ročný muž
    ZV/BA

a co tak FCHPT skripta? :-)
  5. 5
    Normane

22 ročné dievča
    Pakistan píčo

@matwejo Jo, pozeral som, že majú virtuálnu knižnicu...no na to treba meno,heslo a prísť tam osobne nepripadá v úvahu :D<br />
    @montgomery...určite viac krát ako ty...stačí mi názov knihy a ja si ju už zaobstarám...
  6. 6
    Montgomery

29 ročný muž
    Košice

@normane tak to som rad, vidim, ze aj castejsie si vies veci sam vygooglit ako ja -.-
  7. 7
    Wolskeoko

29 ročný muž
    Banánová Republika

@matwejo no chudak keby skripta otvori a nema zaklady zo strednej, tak to moze rovno zatvorit
  8. 8
    Normane

22 ročné dievča
    Pakistan píčo

@montgomery Jejda filozof...pýtam sa na recenzie kníh dobré pre osobný rozvoj fyziky a matiky a budem sa tu škriepiť cez net s nejakým premúdrelým človekom......nerozumieš tomu, že potrebujem len recenzie na dobré knihy, alebo web stránky? Nebudem googliť v anglických stránkach, ked to niekto môže mať po ruke....<br />
    Na čo vôbec reaguješ na iných, keď len zbytočne trolíš? Nemá to osoh ani pre teba ani pre mňa....
  9. 9
    Nnatalie

23 ročný chalan

@normane aj mne by trebalo... ak na niečo natrafíš daj vedieť
  10. 10
    Montgomery

29 ročný muž
    Košice

@normane vravim ti, ze keby si navstivil odbornu kniznicu alebo knihkupectvo, vedel by si, ze je to tam rozdelene podla roznych vied na ktore sa clovek chce orientovat a najdes tam mnozstva knih, ktore vychadzaju od zakladov toho co potrebujes, a sam si najdes co hladas a potrebujes; tak preboha skus Zmaturuj z chemie, fyziky a matematiky napriklad, alebo chces dopodrobna nieco? tak si postahuj z netu Organicku a anorganicku chemiu alebo inu vseubecnu rit<br />
    <br />
    napriklad tu si hladaj http://eso.vscht.cz/materialy/?letter=m alebo ja neviem
  11. 11
    Achmed17

25 ročný muž
    Komárno

@normalne<br />
    Matematika I. -Riešené príklady(Viera Záhonová)<br />
    http://www.kf.sjf.stuba.sk/data/stu_online/index.html<br />
    http://mi.mtf.stuba.sk/fyzika/MMU_F1.swf<br />
  12. 12
    Soreljulien

23 ročný chalan
    Nitra

radšej nikde, ak nie si schopný si nájsť ani len prekliate materiály, tak takú zložitú vec ako učiť sa tie veci nezvládneš
  13. 13
    Sisssa081

21 ročné dievča
    Prievidza

@normane tiež riešim túto otázku :D rozhodne začnem po mature knižkami zo strednej, z ktorých prejdem teóriu a potom niečo pohľadám v knižnici s príkladmi
  14. 14
    Sisssa081

21 ročné dievča
    Prievidza

ak prídeš na niečo konkrétne, daj vedieť ;)
  15. 15
    Normane

22 ročné dievča
    Pakistan píčo

@soreljulien Blah blah blah...nie som na vysokej, aby som si zháňal materiály na vysokej v knižnici, tak neviem, čo tu prudíš do mňa...takých ako ty už tu bolo....By ma zaujímalo, kde si študoval na strednej a kde teraz na vysokej, že podceňuješ iných? :)
  16. 16
    Soreljulien

23 ročný chalan
    Nitra

@normane na strednej škole súkromné bilingválne gymnázium a teraz som vo švajčiarsku nepokladal som vš za dôležitú, pracujem, ja nepodceňujem nikoho, len sa z teba snažím odstrániť darebnosť, ak ti je tak zaťažko ísť do knižnice obyčajnej kde si skoro ani nikto nepožičiava dané tituly lebo to má každý v e podobe, nájdeš tam všetko čo potrebuješ, ja som ti chcel len dobre, čakal som že ťa to naštartuje v pozitívnom slovazmysle, ale ako vidím .... prepáč, že sa nedokážem dopraviť na slovensko a urobiť to pre pána Urodzeného osobne :-) a len tak mimochodom presne to čo vydáva STU skriptá sú určite na internete do bodky presne ako budeš potrebovať + v knižniciach verím že by sa tiež našli
  17. 17
    Normane

22 ročné dievča
    Pakistan píčo

@soreljulien Oh oh....už vidím, že nevieš čo máš vymyslieť tak začneš s otrepanou frázou pre pána urodzeného.....nikdy som nejaké scriptá ani len nevidel, nie to ich ešte kupovať....proste stačí mi základ fyziky, ktorý som už našiel...a ako pozerám všetko sme už preberali, ale nie tak dopodrobna...
  18. 18
    Soreljulien

23 ročný chalan
    Nitra

@normane ja nie som v situácii, kedy si neviem počať, v tej si ty... všetko je raz po prvý raz a nie je to tresné pozrieť sa na ne a kúpiť si ich tam je z fyziky čokoľvek ... "stačí základ" "nie tak do podrobna" tieto veci si odporujú viac ako severný a južný pól magnetu :o
  19. 19
    Normane

22 ročné dievča
    Pakistan píčo

@soreljulien znamená, že som hľadal základy a našiel som troška viac dopodrobna :)
  20. 20
    Soreljulien

23 ročný chalan
    Nitra

@normane Prepáč, no nebolo to napísané politicky korektne, takže sa tam vblúdila mýlka.
  21. 21
    Nel97

19 ročné dievča
    Handlová

http://vimeo.com/user8378308 fyzika