Fórum pridal Kassiar, 6. 3. 2018 23:53 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Keby Kiska opäť kandidoval, volili by ste ho?

0
Kassiar

21 ročný chalan
A kto vie kde v pi*i to je

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dee99

25 ročný muž
    RK/BA

Kiska mi dako nezapasoval
  2. 2
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Nenene urcite neeee ...Harabina budem volit ;) ked teda vobec budem
  3. 3
    Draks

33 ročný muž
    Bratislava

Urcite nie
  4. 4
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Zvazoval som bud ano alebo mozno. Davam mozno, lebo to bude zavisiet aj na ostatnych kandidatoch.
  5. 5
    Wayne

hrá sa, že má 2 roky

Kisku som nikdy nemusel, nevolil som ho a nebol moj kandidat, ale zase raz vyhral prezident ktory bol mensie zlo a on mal vtedy stastie ze jeho protikandidat bol Fico.

Prezident by mal byt statnik a nie pojedac chlebickov ci facebookovy statusar.
  6. 6
    Aristelovpes

21 ročný chalan
    Istropolis

Možno. Závisí to podľa toho, kto všetko bude kandidovať a aké budú mať šance.
  7. 7
    Savvym

25 ročný muž

@kassiar ľutujem. Nepôjdem.
  8. 8
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

Nie. Asi ani Fico nezničil toľko ľudských životov ako Kiska
  9. 9
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

^ to je ako povedat ze mcdonald moze za obeznych ludi
  10. 10
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

>vezmem si tovar na splátky
    >neplatím ho
    >KISKA TY UŽE!!!
  11. 11
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

Chcelo by to kandidáta,ktorý má nejakú skutočnú víziu, nie len pekné reči o ničom, ktoré zväčša ani nemá z vlastnej hlavy, a ktorý svojimi výrokmi bude dôstojnejšie reprezentovať, a nie v Keni chváliť skorumpovaného prezidenta a ako najväčší eurohujer brániť záujmy Bruselu.
  12. 12
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

@8 @9 @10 navrhujem ilegalizovať pôžičky, aby hnusní neľudskí úžerníci, ako je ten zver, ktorého nazývame prezidentom, nemohli ničiť životy úbohého proletariátu, ktorý nechápe, že KEĎ SI KURVA KÚPIM NIEČO NA SPLÁTKY, MUSÍM BYŤ SCHOPNÝ TO AJ SPLATIŤ!!!
  13. 13
    Wayne

hrá sa, že má 2 roky

@8 @9 @10 @12 Ja napr jeho ekonomicku cinnost z minulosti neriesim, ked si niekto nieco kupi a nedokaze to splatit tak si to bud nemal kupovat alebo nech znasa nasledky z toho plynuce, ale hrozne ma vytaca ze nedokaze byt v Bratislave jedno funkcne obdobie, je tam Pon-Stv a na 3 dni stale chodi za manzelkou do Popradu, to je proste hrozne hlupe, byt prezidentom krajiny je funkcia 24/7, on sa ale k tomu stavia ako keby to bolo nejake zamestnanie. A tiez ma hneva ten kontrast medzi jeho recami v prezidentskej kampani a tym co vlastne realne robi.
  14. 14
    Mnichovcan

23 ročný chalan
    Nemecko

Prezident nam je na na veľké hovno ak nerobí poriadnu show , len výlety 0.nula nič. Aj ja by som robil väčšiu show ako on. A pridal by som aj tie výlety :D
  15. 15
    Kassiar

21 ročný chalan

@mnichovcan Tak kandiduj, máš môj hlas! :D
  16. 16
    Billyjoe

25 ročný muž

Nie. Uz davnejsie ma presvedcil o tom, ze volit ho bola chyba.
  17. 17
    Mnichovcan

23 ročný chalan
    Nemecko

@kassiar fúha necakal som že to bude také izi :D ale ako spravím kampaň ? Môžem si požičať a potom ale budem musieť torchu nakradnut ak sa bude dať ale show bude takže tým sa to môže ospravedlniť. 'Showmen alebo prezidente , prezidente alebo snowman" heslo kampane.
  18. 18
    Antifunebracka

29 ročný muž
    jebac birdzu

Je to bezkonkurenčne najlepší prezident v našej histórii a veľmi veľa krajín nám ho môže závidieť. Až sa mi nechce veriť, že si ho zvolili Slováci.

Inak poprosím nejaké dôkazy o tom, komu konkrétne zničil život - aspoň 1 človeka :D
  19. 19
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

neviem prečo ho toľkí tak hejtujú, keby sa stal prezidentom Fico, teraz by sme tu kydali naňho (teda, ešte viac ako doteraz) ..neviem akého prezidenta si predstavujete pre Slovensko, ožrana ako majú Češi, diktátora, alebo maximálneho rasistického imbecila ako má USA? nič by sa vám nepáčilo, ľudia si vždy nájdu niekoho, o koho si môžu utrieť hubu, pričom my smrteľníci nikdy nebudeme vedieť, čo sa naozaj deje v politike a v štáte
  20. 20
    Feelh8

22 ročné dievča

@8 naivný postoj
    to potom v sucasnosti ludske zivoty nicia banky a pozicky pre mladych vo vseobecnosti. Splacat nekrestanske sumy po dobu tridsiatich rokov...a to hovoríme o inštitucionalizovaných, právom ošetrených organizaciach ktore legálne dlhodobo funguju. To uz uzera odrazu nie je?
  21. 21
    Plavam_zivotom

23 ročné dievča

Tretia možnosť ale prefurmovala by som ju asi takto: Ak sa nájde niekto ešte lepší ako Kiska tak budem voliť jeho. :)
  22. 22
    Marcello1111

30 ročný muž

@torpedo08
    Edward!
    máš moje sympatie....
    lebo tak tupého kiskoidného ameriského riťoleza, ktorý je už so sorošom dohodnutý ako dopratať americké vojská k ruským hranicam sme tu ešte nemali...som na 100% presvedčený, že má prsty aj vo vražde tých dvoch chudákov...všetko je to naplánované, ako odstaviť ficka a vytvoriť vládu svojich poskokov ako matovič napr.
    všetko je to tak priehladné, ako aj tá piatková "revolúcia" na ktorú chcú využiť študentov, vlastne vysoké školy už dostali príkaz, aby ich uvolnili...
    kiska dopadne veľmi zle, jeho krv na rukách ho zabije...
  23. 23
    Feelh8

22 ročné dievča

@torpedo08 tebe vziat volebne pravo kamaride
  24. 24
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@feelh8 :S
  25. 25
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov
    Keeper of memes

bol som kiskoid , pisal som mu aj mail, a chcel som pomoct v kampani :D

long story short , porošenko ,lietadielka , pán soros ktorý hrá dostihy a sázky s ekonomikami štátov = big no , politika nikdy viac, nevolím je to len hra, a demokracia neexistuje, vid katalansko, anti trump protesty je to reality show psychopatov kde je jediný menovatel moc a €€€,
  26. 26
    Kassiar

21 ročný chalan

@marcello1111 Máš celkom pravdu, ale čo sa týka Sorosa, tak ten má 88 rokov, on už iba trepe, tú agendu prebral jeho syn Alex Soros. A mimochodom na svete sú iní hráči ako "chudák" Soros, miliardári ako Gates, Bezos, Zuckerberg, Ortega, atd.... títo majú inú moc.
  27. 27
    Kassiar

21 ročný chalan

@mnichovcan (thumbs)
  28. 28
    Kassiar

21 ročný chalan

@limitles Máš pravdu, proste allmighty dollar.
  29. 29
    Magick55

25 ročný muž
    východ severo-južného západu

@1 no v porovnaní s jeho predchodcami teda rozhodne nezapadol :D
  30. 30
    Marcello1111

30 ročný muž

@kassiar
    príde aj na nich, nikto trestu neujde...
  31. 31
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

mám voči nemu výhrady ale keby to bolo zas medzi ním a nejakým debilom tak by som nemal inú možnosť
  32. 32
    Eriko

24 ročný chalan
    Bardejov

Elita naroda hlasovala.že ANO :DDD sorosove deti