Fórum pridal Vsakpredsajaa, 21. 2. 2019 18:25 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Keby môžeš vybrať lubovolný trest pre kpt. Danka, čo by to bolo?

Názory k téme

1. 1
    Marleymt

tvári sa, že má -1 roky

zákaz politickej činnosti na doživotie
  2. 2
    Manofbirdz

23 ročný chalan

Poslal ho do Afganistanu alebo na Sibir
  3. 3
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Zavolal by som Janka Slotu nech mu da dve-tri zaucha ! (?)
  4. 4
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

zobrala by som mu tituly a musel by normalne pracovat a prezivat ako kazdy obycajny clovek
  5. 5
    Openmindedfreak

29 ročný muž

V BA ho dal uviazať o ľubovoľný stĺp a nech si s ním robia čo chcú, 24 hodín, ďalší deň by som ho premiestnil povedzme do NR, či ZA... otázne, čo by z neho na druhý deň zostalo...
  6. 6
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Obnoviť Lesostav Revúca, zaplatiť ľuďom, ktorí tým boli postihnutí. Odňať titul "kapitán" , obliecť do šedého potkanieho kostýmu s čiernym chvostom, a zapriahnuť do voza a nechať ho utekať v po Bratislave.
  7. 7
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

1000000 zvarkov a 100000 klikov
  8. 9
    Hetfield

34 ročný ujo
    Pakáreň

maturita zo SJ
  9. 10
    Poppyseed

25 ročná žena

@9 Ahaha, ale neviem ci toto uz nie je az privelmi krute. Ja by som mu dala pisat diktat.
  10. 11
    Lojzo_xxl

25 ročný muž

Radio ga ga od Queenu pocuvat dookola
  11. 12
    Melancholik

27 ročný muž

nech sa prepadne do pekla vo forme fabriky na výrobu gumených rukavíc kde by pracoval 18 hodín denne za pasom a ostatne hodiny by spal na lavičke v šatni... za 180€.. v hrubom
  12. 13
    Sasi2680

26 ročná žena

@10 to už by som si radšej prečítala sloh od neho :D
  13. 14
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

normalne do basy a verejnoprospesne prace neviem preco by mal byt vynimka a vymyslat mu nejaky trest :D
    ale vlastne hej, nechala by som ho vyskusat par mesiacov zit zo slovenskeho dochodku a potom na par mesiacov sup exkluzivny pobyt v cigánskej osade a posledny najmiernejsi trest by bol par mesiacov stravit normalnym zivotom v nejakom madarskom zapadakove na juhu Slovenska, napr v nejakej dedine v okolí Poltara :D a ucil by sa po madarsky :D
  14. 15
    Hetfield

34 ročný ujo
    Pakáreň

@milgamman ja mám podozrenie že po maďarsky možno vie lepšie ako po slovensky :D
  15. 16
    Milgamman

8 ročné dievča

@hetfield heh jak vies? ze sa naucil od Bélu? :D
  16. 17
    Hetfield

34 ročný ujo
    Pakáreň

@milgamman hovoria sa také veci že u nich doma sa hovorilo po maďarsky,to by vysvetlovalo jeho ľubozvučnú slovenčinu :)
  17. 18
    Milgamman

8 ročné dievča

@hetfield ale prizvuk nema... :) ktovie ako to je :D
  18. 19
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Nerozmýšľam nad tým, ako lynčovať jednu konkrétnu figúrku, skôr čo by bolo potrebné urobiť s krajinou, aby sa takéto absurdity nediali. A nielen takéto, ale aj omnoho horšie, kedže za tých 25 rokov sa stalo dosť zavážnejších vecí než je nejaká okopírovaná rigorozka.
  19. 20
    Dezolat

30 ročný muž

1000 hodin prednasania basni v staroslovencine.