Fórum pridal Gnomeslayer, 18. 10. 2019 18:29 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Keby najdes na zemi penazenku a chces ju odovzdat na policii, ale je v nej 150€ + nasli ste uz nejake peniaze? Kolko najviac???

0
Gnomeslayer

24 ročný chalan
Pod Tatrami v šenku

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

penaženku so 4000sk odovzdal som ju majiteľovi bol od nás z dediny
  2. 2
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@lakero uf no 4000sk bolo na tu dobu dost, polka vyplaty. Nedal ti chlap nalezne? :D
  3. 3
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Ja som raz našiel peňaženku, bola v nej nálepka s obrázkom psa, buldoga :D asi to bolo znamenie odniekiaľ zhora, aby som si zvykal na sklamania.
  4. 4
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

nikdy som nenašiel. Ale keď ja stratím, tak za 5 min tam tá vec nie je a v živote ju nenájdeš... ale keď ty najdeš peňaženku, tak porad pátranie po tebe nevyhlásia a neodsúdia ťa do basy za to, že zoberieš peňaženku a vyberieš peniaze.
  5. 5
    Tarassaco

16 ročný chalan

Ešte som takto nenašla nič, ale viem, že čím viac peňazí by tam bolo, tým rýchlejšie by som ju chcela vrátiť. Absolútne by mi nenapadlo niečo si brať.
  6. 6
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Neviem co by som urobil priznam sa vahal by som urcite
  7. 7
    Danieldevil

28 ročný muž
    Bratislava/Trnava

Našiel som už peženku (2x) a mobil (raz)...možno ešte niečo, ale nespomeniem si, vždy som to odovzdal a nič som si nevzal.
  8. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Najlepsie by bolo najst taku penazenku bez dokladov vtedy by sa dalo bez vycitiek si tie peniaze nechat :D
  9. 9
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

@gnomeslayer 100sk som dostal som sa cítil ako pán :D
  10. 10
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

penaze vazmem, penazenku zahodim (ak je spatna)
  11. 11
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

150e ma nespasí takže by som to nekradla a zas keby tam bolo napr 1500e tak to by som nekradla lebo je to veľa peňazí (:
  12. 12
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

No ale na polícií by som neodovzdávala, doklady do schránky hodila keď tak :D
  13. 13
    Elmsi

11 ročné dievča

Nasla ale bez peňaženky a nechala si ich. A zobrala sak co aj mne by ich určite ukradli a možno ani doklady nevrátili.
  14. 14
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

A "našla" som akurát 50€, teda arabáčom predo mnou na Karlovom moste vypadla a nevšimli si, bola som v tom že 50kč, takže dvojnásobné potešenie keď som zistila že evr :D
  15. 15
    Marcello1111

31 ročný muž

odovzdal majiteľovi, ak by tam bola voľajáka adresa, ináč dal polišom...
    načo by mi boli cudzie éčka, čo ak to bol človek, ktorý má rodinu, deti, alebo voľajáka babka...
    som milionár, radšej by som mu tam pridal, ako vzal...
    som kresťan, nie zlodej...
    :)
  16. 16
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

@8 wtf aj bez dokladov máš tu peňaženku odovzdať na polícii
  17. 17
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

vezmem si doklady a peniaze nechám 8-)
  18. 18
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

našla som peňaženku, v ktorej bolo 10 000,- českých korún a nejaké moldavské, pár stovák. týpka som si našla na FB a vrátila som všetko do koruny. poriadne na mňa ani neprehovoril, komunikovali sme cez google translator a bolo to celé mega divné :D a dostala som od neho asi stovku, o ktorú som sa musela podeliť, lebo si peňaženku prišiel vyzdvihnúť za mnou do baru, dal si džús a nechal mi to ako tip (:
  19. 19
    Wewo

26 ročný muž

Podobnú anketu som kedysi založil...

Stako sa mi to, vrátil aom celú peňaženku s cca 150e. A vtedy bolo pre mňa 10e celý majetok.

Žiadne prachy mi nestoja za to aby ma zožieralo svedomie
  20. 20
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

Našla som 180€ a nechala som si ich. Áno som beštia. Doklady som ale odoslala na adresu. A potom som raz našla ešte ako decko 1000Sk len tak na zemi. Bez dokladov , tiež som si ich nechala.
  21. 21
    Vreskot000

32 ročný muž

nikdy by som si ich neprivlastnil
  22. 22
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Snazil by som sa najst majitela. Fizlom by som nic nedaval. Urcite nie na Slovensku.