Fórum pridal Xxar3s, 16. 7. 2019 11:23 do kategórie Cestovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Keby si mal výnimočne 5 dní voľna

0
Xxar3s

36 ročný ujo
Bratislava

A chcel by si úplne vypnúť a prísť na iné myšlienky? Kam by si išiel na dovolenku (aj s kamarátkou)?

Mňa lákajú Špicbergy (je to nad severným polárnym kruhom) a Longyearbyen je najsevernejšie mesto na svete. Pokračovanie...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

Mali by tam byť tulene aj ľadové medvede (mimo mesta sa môže chodiť len s puškou) a ako miestnu špecialitu vám naservirujú steak z velryby (Velrybie maso vraj chutí podobne ako hovadzie).

Napíšte aj vy svoje nápady na nejaké zaujímavé miesto ktoré sa dá pokukať za pár dní.
  2. 2
    Sasi2680

27 ročná žena

nikde, lebo na dovolenku nemám peniaze :D
  3. 3
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

kebyze mam iba 5 dni a mam peniaze, tak na Cyprus.. ale kebyze mam viac ako 5 dni a peniaze, tak do Japonska :D
  4. 4
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

Londyyyyn (love)
  5. 5
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Hocikam :D je jedno ci velkomesto či more... :D
  6. 6
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

ja mam volno kedy chcem skor sa mi nechce nikde ist :D
  7. 7
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

@Torpedo08 ty by si co robil keby mas 5 dni volno ? :D
  8. 8
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@kokotis bol by som rad ze dalsie dni volno nemam (thumbs)
  9. 9
    Annyejnji

21 ročné dievča

ja by som šla do Barcelóny, kebyže mám teda tie peniaze :D alebo ešte Istanbul napríklad...
  10. 10
    Majmarad

36 ročný ujo

Vykokotil by som sa pred telku :D
  11. 11
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Volno aj mám, len nemám prostriedky a celkovo možnosť niekam ist. Ale určite do Británie
  12. 12
    Moonshine

24 ročný chalan

5 dní voľna mám niekoľko krát do mesiaca a určite na hory
  13. 13
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

5 dní je máličko na nejaky "väčší" výlet tak by som šla do Krakowa a tam žrala a oddychovala :D
    Keby som mala 7-8extra volnych dní v zime šla by som do Laponska a v lete napr na Sardiniu/Maltu/Cyprus
  14. 14
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

da sa cestovat aj za par supov, staci na to aj jeden weekend (mozno + 1 den k nemu)... kamarat nedavno Kodan, spiatocna letenka za 29,- evry, na 3 dni, hostel za 30 evry na dve noci... X krat som isiel este doma na SK zo Ziliny v piatok poobede vlakom k Baltickemu moru, na poloostrov Hel a v nedelu odtial vecr naspat, za par bubakov... keby som mal teraz 5 dni volna, tak s najvacsou pravdepodobnostou domov na SK a Tatry alebo Mala Fatra... prip. ak by bola akcia na Eurostar cez kanal, tak z Bruselu do Londyna, resp. Brighton... (cmuk)
  15. 15
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

do Amsterdamu by som chcela ísť tento rok s kamoškami ale už vidím že z toho nič nebude
  16. 16
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

nikde, lebo nie je kde :D
  17. 18
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

šla by som do hôr konečne
  18. 19
    Poke