Fórum pridal Charlie1, 29. 6. 2018 06:02 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Keby si máte vybrať medzi peniazmi (10 milard €) a láskou, čoho by ste sa navždy vzdali?

0
Charlie1

21 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Tralalibang

23 ročné dievča
    Shithead

Úplne bez peňazí sa byť nedá. Na druhej strane, čo by som robila s toľkými peniazmi ak ich nemám s kým zdieľať?
  2. 2
    Charlie1

21 ročný chalan

@tralalibang tak s kamošmi :D a keby si mala toľko €, tak máš zrazu toľko kamošov, že až :D je mi jasné, že ženy budú označovať viac peniaze,nakoľko ste k vzťahu viac otvorenejšie ako muži... skôr ma zaujima za čo budú hlasovať muži
  3. 3
    Majmarad

35 ročný ujo

Jednoznačne peňazí...nemám rád nič hrané a peniaze síce dávajú možnosti, ale často sa to deje cez pomyselnú čiaru. Takže radšej bez peňazí a milovaný, ako s nimi a sám.
  4. 4
    Charlie1

21 ročný chalan

@majmarad v dnešnej dobe je už ťažko nájsť partnera na celý život a ktorý by ťa bavil aj po rokoch, takže neviem no, je to otázka povahy... ja by som sa vedel v pohode vzdať lásky kvôli 10 miliardám, lebo na ňu neverím proste, neverím, že niekto s tebou v tejto dobe dokáže vydržať celý život,doba sa veľmi zmenila, ale to je na dlhú diskusiu
  5. 5
    Johnysheek

10 ročný chlapec
    ZA (hranicami vsednych dni)

@charlie1 veris peknym zvastom, az mi je ta luto...

ps: vzdat sa lasky znamena i nemat! ziadnych kamosov.. ziadnych blizkych ludi.. v zasade nikoho s kym by si mohol a chcel zdielat tie prachy... resp. komu by si mohol aspon trochu doverovat...
  6. 6
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

S láskou účty nezaplatím.
  7. 7
    Tomtoylc

26 ročný muž

mať toľko peňazi tak moc kamaratov nemaš, život nie je o peniazoch
    ... ak by si sa dokazal vzdať lasky tak to laska nie je alebo si chamtivy blbec (neuražam ťa) ... ja som teda asi asi tu pravu lasku nezažil ale aspoň mam zdravý pohľad na vec, narozdiel od teba
  8. 8
    Lool141

23 ročný chalan
    Medzi Jupiterom a Saturnom

Toto sa moze pytat iba clovek co nikdy nemal ani jedno :D
  9. 10
    Charlie1

21 ročný chalan

@johnysheek ja som myslel lásku ako ku žene, nie ako celkovo ku rodine... a prečo by si ma mal ľutovať? Len preto, že mám iný názor ako väčšina? Tak proste neverím v lásku na celý život, čo je na tom?
  10. 11
    Charlie1

21 ročný chalan

@lool141 máš pravdu nemám ani jedno, preto sa to pýtam, ako to vnímajú ostatní :) či je pre ľudí podstatnejšia láska alebo peniaze, myslim, že normálna otázka
  11. 12
    Charlie1

21 ročný chalan

@tomtoylc v pohode :D ja si to priznám aj sám, že som taký menší zlatokop a mám rád peniaze a dokázal by som si vybrať radšej tých 10 miliard eur, ktoré by ma aspoň s určitosťou v budúcnosti nesklamali ;)
  12. 13
    Tomtoylc

26 ročný muž

@charlie1 vidíš, ja zas peniaze mam, a myslim že by som sa ich aj vedel vzdať ak by som mal istotu... ale chyba mi ,,to druhe,, ... ,,to,, sa však kúpiť nedá, a nenájdeš to ani zo dňa na deň
    ... ale v poriadku, je to tvoj nazor/postoj ale ten sa časom zmení si myslím ... uražať niekoho všeobecne je pod moju uroveň takže to bolo len take prirovnanie
  13. 14
    Charlie1

21 ročný chalan

@tomtoylc pozri to je tvoj názor , je mi jasné, že každý so mnou súhlasiť nebude,predsa 100 ľudí 100 chutí, ale pre mňa proste láska v živote až tak podstatná nie je ako sú peniaze... podľa mňa je láska iba krátkodobý prejav citov, keď niekto bez teba nemôže byť a potrebuje nejakú oporu, ktorá ho aj tak časom prestane baviť a vymení ťa za niekoho iného ... a takto to ide furt... to pravá láska na celý život naozaj nie je, že ti dá niekto po pár mesiacoch/rokoch košom a vymení ťa za niekoho iného a potom si iba sklamaný a nadávaš na celý svet v čom si urobil chybu, veď sa pozri koľko slovenských a zahraničných manželstiev sa rozpadá podľa prieskumu, pomaly každé druhé na svete končí rozvodom len preto, že už to jednu stranu časom nebaví byť s tým človekom, možno ma tu veľa ľudí za to zjebe ako rozmýšlam, ale ja to tak jednoducho tento svet momentálne vidím, s veľa peniazmi ide všetko ľahšie a nemáš starosti, s láskou starosti máš , aj keď ten pocit krátkodobý, že ťa niekto miluje asi za to stoji za to, ale to sklamanie potom už nie
  14. 15
    Tomtoylc

26 ročný muž

@charlie1 takto ako si to teraz napisal to už trochu dva zmysel ... asi nie každy je spôsibilý, pripravený a nemá predpiklady na dlhodobý vzťah to máš asi pravdu ... o tom hovorím, takto to vidíš momentalne, možno časom zmeníš názor
    ... peniaze su lákavé, bez nich sa proste nedá fungovať ale mať 10 mld tak ich asi rozdam a necham si fakt len zanedbateľné množstvo
    ... žil by som viac menej tak ako do teraz ...
  15. 16
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Femiarmy Birdzu

Hm
    uvedomujete si, že za tie peniaze by ste mohli neskutočne zlepšiť život nesmierne veľkému počtu ľudí a stále si žiť pohodlne?

16. 17
    Cinko

24 ročný chalan
    Taliansko

Urcite peniaze. A s peniazmi zrazu pride aj laska :D
  17. 18
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

nehnevaj sa, ale laska nie je o tom, ze potrebujem oporu, tak som s tebou a ked ma prestanes bavit, najdem si druheho. to s laskou nema absolutne nic spojone, to je len hnusne vyuzivanie cloveka a okolo nejakeho hlbsieho citu to ani neslo. nemas potom asi ani vobec predstavu, co to laska je a co to obnasa.
    a vies preco sa tolko ludi teraz rozvadza? lebo mozu. ja ked pocuvam napr.
    moju mamu, ake vztahy boli u nich v dedine za jej detstva (bude mat 59 rokov za chvilu) a kto s kym mal nemanzelske deti a pod. (dokonca jej stari rodicia na oboch stranach mali nemanzelske deti), tak by si videl, ze taketo veci sa diali vzdy, myslim si, ze aj vo vacsej miere, lebo ked zene odisiel chlap na niekolko mesiacov za zarobkom, tak sa lahko nasiel niekto kto “jej oral pole” miesto jej muza. fakt si myslim (aspon podla ludi, ktorych poznam), ze v sucasnosti, ked uz ma niekto vazny vztah, tak si to vazi a nerobi take somariny. samozrejme, ze nie vsetci. takze to nie je problem dnesnej doby, v dnesnej dobe to uz nie je taka hanba a nie je z teba vydedenec kvoli tomu. problemom dnesnej doby je to, ze vela ludi ma v pazi, jedine, co ich zaujima su oni a nemaju zaujem prekonavat nejake prekazky vo vztahu, pricom kazdy vztah skor ci neskor zazije tazke casy.
    ja neviem, peniaze boli aj budu, ale aj to obdobie, ked akurat nie su, sa lahsie prekonava s niekym po tvojom boku. len treba najst toho spravneho cloveka.
  18. 19
    Majmarad

35 ročný ujo

@charlie1 S lásky človek účty nezaplatí, ak príde láska s peniazmi, tak prišla len pre ne a ak sa minú, tak odíde. Pravdou je že láska ako taká je nezištná a nejestvuje hodnota (aspoň pre mňa) ktorú by som za takéto niečo vymenil. Nedajú sa ňou zaplatiť účty, ale čo mám z toho ak platím účty v prázdnom dome, čo z toho ak si užívam život bez skutočných priateľov? Ono možno máš pravdu, mizivé percento ľudí vie, čo to láska je a hľadať niekoho nezištného je veľmi ťažké. V živote som zažil toho veľa a vzťahy sú také, ako si ich opísal - bohužiaľ. Kto lásku nepoznal, tak pre toho sú peniaze ekvivalentom (teda kto poznal lásku podľa tvojej definície). Nie je to zlé, ľudia sme rôzni ale ak by si poznal skutočnú lásku, tak by si takto podľa mňa neuvažoval. To, čo si opísal ako lásku je len ,,zištná závislosť na niekom,, a má to pramálo spoločné s láskou :)

Najlepšie ak by všetci boli bohatí a milovaní :)

19. 20
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Radsej lasku a dajme tomu 2 miliony € na dlhy spokojny zivot :D 10 miliard € by som nechcel
  20. 21
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Zle som zahlasoval,myslel som,že je otázka "čo by ste si vybrali." Ja by som radšej lásku, aj ked samozrejme, desať miliard je veľmi lákavá suma :) lenže ak by som sa kvôli nim mal vzdať lásky, že sa nikdy nezaľúbim a ani žiadna do mňa, tak to určite nie, to radšej nech mi osud pošle do cesty ,,tú pravú" a miliardy nech rozdelí medzi tých, ktorí to potrebujú. Čo som teda aj ja, tak by mi mohlo niečo kápnuť :D
  21. 22
    Sasi2680

26 ročná žena

mala som jedneho casu viac penazi, ako som potrebovala.. ale nemala som lasku, takze mi to dake stastie neprinieslo.. a koniec koncov,, tak ako tie peniaze prisli, tak aj odisli.
    teraz mam lasku, ktorej mozem 100% doverovat, zadlzili sme sa na 30 rokov hypotekou, ale sme stastni.
  22. 23
    Ady8854

25 ročný muž
    Vranov nad Topľou

Zažil som dobu keď sa mi výplata jedna za druhou kopila na účte, nemal som chuť si nič kúpiť, netúžil som po ničom materiálnom... túžil som po blízkej osobe...
    Tú si nekúpite ani za 10 miliárd, a toľko peňazí by som ani nechcel teda, len by to bola zbytočná záťaž a problémy...
    Nie, s láskou dlhy nesplatíme, ale ide to jednoduchšie ak je tá pravá, a vy viete že nech sa deje čokoľvek, mieste v tom sám..
  23. 24
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

@ady8854 presne toto (thumbs) radšej budem brodiť hovná s niekým ako lietať si na oblohe sám :) ( obrazne povedané)
  24. 25
    Danieldevil

27 ročný muž
    Bratislava/Trnava

peniaze sa vždy dajú zarobiť, aj keď asi nie tak veľa, ale toľko ich ani nepotrebujem :)
  25. 26
    Dee99

25 ročný muž
    RK

Za peniaze si kupis aj kamosov aj lasku.. :D
  26. 27
    Kierkegaard

25 ročný muž
    Vesmír

@dee99 isto to budú úprimný kamoši a úprimná láska.
  27. 28
    Majmarad

35 ročný ujo

*Z lásky :D už zabúdam aj písať :D

Ale zdravie si človek vo väčšine prípadov za peniaze kúpi, takže tam by som volil inak. A kto nemá zdravie, tak nemá ani peniaze a ani lásku...
  28. 29
    Melancholik

27 ročný muž

tak nemám ani jedno z toho, ale ak by som mal riešiť vyber jednej z tych veci pričom by som nemal už ani tu nádej že niekedy zabijem lásku, tak určite by som si tie peniaze nevzal .. aj keby ma zabezpečili a už by som nemal s ničím problem .. vždy by som si zvolil tu lásku, pretože ma pre mňa vyššiu hodnotu .. aj keď dá sa bez nej žiť, ale je to smutný život
  29. 30
    Melancholik

27 ročný muž

*najdem nie zabijem .. nechapem ako mi to takto mohlo opraviť :D
  30. 31
    Atropabelladona

hrá sa, že má 2 roky

podľa mňa máš chybne definovaný pojem láska, ale to teraz nebudem rozoberať. je to zaujímavá otázka a priviedla ma k myšlienke, že v skutočnosti si peniaze neviem vychutnávať a užívať. obávam sa, že keby som bola finančne zabezpečená do konca života, tak by som asi ani nevychádzala z domu, tým pádom by som ani nič nepotrebovala a ani veľa nemíňala. keď sa na to dívam objektívne, všetko mi pripadá ako márnosť. pomoc ostatným je šľachetný čin, no na to aby človek skutočne pomohol nestačí dať peniaze nejakej charitatívnej organizácii. musí sa pohybovať medzi ľuďmi, ktorí tú pomoc potrebujú, definovať čo pre nich pomoc vlastne znamená a priamo zaplatiť za veci a služby, ktoré ideu pomoci naplnia. stálo by ma to veľa času a asi by sa to stalo určitým poslaním..

peniaze pokladám za veľmi významné, ale pravú lásku by som za nich nevymenila. je úsmevné ako si mnohí myslia, že s peniazmi príde aj láska. pravdou je, že ak má človek v sebe čo len kúsok sebareflexie, tak mu nebude príjemné byť v akomkoľvek vzťahu, kde ten druhý ostáva kvôli výhodám. buď Vás má ten druhý rád, cíti sa s Vami príjemne, chce s Vami byť a bude s Vami v akejkoľvek situácii (či už je to partnerstvo alebo priateľstvo) alebo je s Vami, lebo to pokladá za výhodné, dobré a správne, no vnútorne to tak necíti. v takom vzťahu bude vždy určitý pocit "chladu" a odťažitosť. stále tam bude akási pomyselná bariéra, ktorú nebudete vedieť prekročiť. zažila som to našťastie len v "kamarátstve". problém je, že ľudia pri peniazoch sa často cítia ako nejaké božstvo a sú tak zahľadení do seba, že si nedokážu pripustiť s akým vnútorným nevyrovnaním sa na nich ten druhý díva. ja však nie som tento typ človeka, asi by ma to len privádzalo do šialenstva a napokon by som toho druhého radšej poslala preč..

keď tu tak čítam tie názory, chápem prečo svet nefunguje.
  31. 32
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@tomtoylc problém je v tom, peniaze dokážu človeka veľmi zmeniť... a de facto by si si za toľko peňazí kúpil aj tú "lásku"... resp. aspoň falošný pocit lásky a pocit toho, že ťa niekto miluje... a mnohým stačí práve ten (falošný) pocit

@Majmarad s tým zdravím by som celkom nesúhlasil... v mnohých prípadoch si skôr kúpiš tú lásku ako to zdravie...

by ma fakt zaujímalo, ako by ste sa zachovali tí, ktorí tvrdíte, že URČITE radšej lásku ako peniaze a že by ste ani toľko nechceli, keby pred vás niekto reálne položil na stôl 10 mld (: (hehe)
  32. 33
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

haha, chcela som zakliknúť že by som sa vzdala lasky :D
    by som sa upla na rodinu a bolo by
  33. 34
    Dee99

25 ročný muž
    RK

@kierkegaard to neni ani bez penazi :D
  34. 35
    Noharder

19 ročné dievča

peňazí, zle som zaklikla :D
  35. 36
    Billyjoe

25 ročný muž

samozrejme že lásky by som sa vzdal, však tú nemám ani teraz... a euro sa vždycky zíde... z lásky sa nenajem
  36. 37
    Kierkegaard

25 ročný muž
    Vesmír

@dee99 to mi ťa je potom ľúto.
  37. 38
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

why not both
  38. 39
    Majmarad

35 ročný ujo

@salora peniaze ľudí nemenia, len dajú vyniknúť vlastnostiam človeka a charakteru :)

39. 40
    Tomtoylc

26 ročný muž

@salora si prečitaj čo som napisal a potom reaguj, nabuduce
    ... a hlavne viem čo pišem ..
  40. 41
    Ssnehulienka

23 ročné dievča
    Dolný Kubín

penazi. jako nebola by to uplne lahka volba ale
    1. tak ci tak pre svoje dusevne zdravie musim pracovat, zahrabalo by mi nechodt do prace, necitit sa prospesna
    2. z takeho navalu penazzi by mi hrablo tiez
    3. laska je fajn :D
  41. 42
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@tomtoylc a veru že som si prečítal... a čuduj sa svete, tiež viem, o čom píšem... (thumbs)

@Majmarad slovíčkarenie... (: charakter je nielen genetika ale aj rôzne ďalšie okolnosti a vplyvy... vedel by som ti rozprávať z vlastného blízkeho okolia...
  42. 43
    Tomtoylc

26 ročný muž

@salora tak možno sme sa nepochopili, asi
  43. 44
    Majmarad

35 ročný ujo

@salora pointa? Veď ja netvrdím, že nie je, ale ak má človek peniaze, tak mu to dáva pocit pomyselnej moci. Ono je to podobné, ako s alkoholom.

Mne falošný pocit nestačí!

Tiež by ma peniaze zmenili, ale myslím si, že žiadne ,,akože,, nenahradí ,,naozaj,, :)

44. 45
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@tomtoylc asi...

@Majmarad pointa je v tom, že peniaze jednoducho človeka zmenia... a prevažne k horšiemu... vlastnosti a charakter - dosť často druhoradé... veľa ľudí okolo mňa peniaze zmenili, aj ich dostatok, naopak aj ich nedostatok... aj mňa peniaze zmenili... našťastie falošnými pocitmi sa zaoberať nemusím ale je mnoho takých, ktorým stačí len ten falošný pocit... a sám som zažil obdobie, keď aj mne stačili také pociti "akože"...

téma ako je táto, je úplne zbytočná, pretože (dovolím si tvrdiť) nikto nevie, ako by sa zachoval, keby dostal taký balík evry... ja som vo veľa veciach pragmatik a tiež cynik a toto je len také "čo keby..." človek často netuší, čo sa skrýva v ňom samotnom... samozrejme ti to neprajem, ale aby si sa aj ty raz neocitol v situácií, že budeš vďačný aj za to akože...
  45. 46
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Penazi mam dost, miliarda mi netreba. Na lasku tiez velmi nie som. Tazka volba.
  46. 47
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@34 w t f
    Teraz neviem, ako sa mám cítiť
  47. 48
    Darkestangel

23 ročné dievča
    Co doma

Na "splatenie účtov" nepotrebujem 10 miliárd, ja radšej budem žiť šťastne s mužom, ktorého ľúbim a s normálnym príjmom, samotu by som nedávala proste
  48. 49
    Majmarad

35 ročný ujo

@salora peniaze ľudí nemenia, teda ich podstatu nemenia. Pokiaľ je niekto debil bez peňazí, bude aj s peniazmi a naopak. Len to s nimi viac vynikne . Bude obrkokot :D

Vieš, mal som také obdobie, že by mi také ,,akože,, pocity stačili ale radšej nemať žiadne ako takéto. Som v tomto fatalista a môžem kľudne napísať, že viem, čo by som spravil. Nikto nevie ako sa v danej situácií zachová a aj ja som zažil situácie, že som zo svojich reakcií nechápal, ale...

Vždy tam bude to ale... Otázka bola jasná a nevybral by som si určite to pomyselné, pred tým reálnym. Určite nie, takže volím určite lásku. Ak ma bude niekto milovať bez peňazí, tak ma bude milovať aj s nimi, opačne to bohužiaľ nefunguje.
  49. 50
    Charlie1

21 ročný chalan

Ďakujem všetkým za komentáre, či už pozitívne alebo negatívne, nečakal som, že až takto touto témou to tu rozprúdim, že sa zapojí toľko ľudí... každopádne aj po prečítaní všetkých komentárov svoj názor proste nezmením, ako tu už napísal jeden človek, každý z nás je iný a rozmýšľa inak, ja by som sa určite dokázal kvôli 10 miliardám vzdať pravej lásky nakoľko to pre mňa v živote nie je až tak podstatná vec ako peniaze a dokážem bez lásky prežiť, ja by som sa s peniazmi dokázal zabávať aj sám, brával by som popríde rodinu s ktorou som už od malička na dovolenky, kupoval by som si veci po ktorých som vždy túžil, cestoval by som a mal by som spokojný život,
    spoznával by som svet,bol by som bohatý, spokojný a vôbec by ma netrápilo, či moja žena mi je niekde neverná ako je v tejto dobe čoraz viac zvykom, ako som už napísal na lásku na celý život jednoducho neverím, podľa mňa je to v tejto dobe už iba krátkodobý citový prejav, ktorý ťa po čase omrzí
  50. 51
    Majmarad

35 ročný ujo

@charlie1 aj láska rodiny sa počíta, takže by ťa nemali radi!
  51. 52
    Charlie1

21 ročný chalan

@majmarad vy ste ma tu niektorí nepochopili, ja som už na začiatku písal, že myslím lásku ku žene a nie k pravej rodine s ktorou si odmalička a už máte za tie roky nejaké puto, ktoré vás spája, to sú dve rozdielne veci aspoň pre mňa.... rodina s tebou ostane navždy pokiaľ teda neumrie, tá ti bude verná furt, myslím tá, ktorá je s tebou od malička( mama, otec, súrodenci), aspoň ja to tak mám v rodine, neviem ako tu ostatní vychádzajú s rodičmi a či sú ich oporou , navždy vás bude niečo spájať dokonca života, lebo ste z rovnakej krvi, ale láska ku partnerovi/partnerke je úplne iná vec, pretože tú spoznáš oveľa neskôr a štatisticky je reálnejšie, že partnerka sa na teba vykašle skôr ako celá rodina s ktorou si odmalička, ako som už písal vyššie, zrejme sa v tejto téme s väčšinou nezhodnem, pretože väčšina v tejto dobe nedokáže byť bez ženy, muža , nuž ja to tak nevnímam
  52. 53
    Majmarad

35 ročný ujo

@charlie1 tak vezmime si, že by si vôbec nebol nikým milovaný. Ja som to bral ako lásku celkovo, rodičov, súrodencov, kamarátov....partnerky...nemal by si jednoducho nikoho, láska by nejestvovala. Zvolil by si peniaze namiesto lásky. To je potom jednoduchá voľba ak si to nemyslel takto.
  53. 54
    Charlie1

21 ročný chalan

@majmarad ako som už napísal, ja lásku medzi rodinou tou pravou a láskou medzi ženou ROZDELUJEM takže tak... a keby som sa tak zamyslel aj nad tvojou teóriou, že by som to bral ako jeden celok, tak by som mal dilemu, či si mám vybrať tie peniaze alebo aby ma nemilovala ani vlastná rodina... to je proste ťažko, 10 miliárd je veľký balík a život by sa ti zmenil o 360 stupňov, aj keď uznávam, že peniaze nie sú všetko a neni to úplne šťastie, ale s peniazmi je všetko ľahšie....môj názor je taký, že rodina ťa bude milovať vždy, mama, otec, aspoň väčšina ľudí na tomto svete to tak má, ale už sme odbočili úplne k niečomu inému , to už sa dostávame zase do inej témy... otázka bola jasná, či by ste obetovali lásku so ženou/mužom alebo 10 miliárd
  54. 55
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

jasne že by som bral 10 miliard. To už je iný peniaz. Za to môžeš všetko.
  55. 56
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

lebo láska sa dá kupit-pes
  56. 57
    Worm

18 ročný chalan

Láska ťa zradí, peniaze nie.
  57. 58
    Dee99

25 ročný muž
    RK

@kierkegaard tak si zaplat laskou strechu nad hlavou aj internet s ktoreho pises komentáre :* :D
  58. 59
    Padlyanjel

24 ročné dievča
    z Xibalby

Určite lásku. Bez nej sa žiť nedá. Bez miliárd áno...
  59. 60
    Salkoo

23 ročné dievča
    Always chasing the high

môj ultimate goal je byť strašne bohatá, bez lásky prežijem, prežilo som dosť dlho, takže spoko :D
  60. 61
    Ferko2

24 ročný chalan

Vzdal by som sa penazi
  61. 62
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

Mat 10 mil len tak je p-vina, laska je nejaka narkomanska chemicka nerovnovaha v mozgu, takze sa vklude vzdam obojeho :D vlastne nie, ja lubim sam seba, to nechcem menit :D mne celkom vyhovuje tento moj antisocial life, aspon mam cas trollovat na birdzi a spavat so slecnami, co si nahovaraju, ze k nim nieco citim :D
  62. 63
    Kikus_ka

21 ročné dievča

áách, mi to prekliklo, som chcela inak hlasovať :/ Samozrejme, že vzdať sa peňazí. Človek, ktorý je bez lásky je vždy ten najchudobnejší, nech má akékoľvek veľké konto. Vždy mu bude niečo v hĺbke srdca chýbať a nikdy nenájde pravú podstatu svojho "ja", to môže človek len vtedy, keď sa celým srdcom daruje. Život bez lásky je márnosť. Hlavným zmyslom života je láska, každý na to skôr či neskôr príde, len niektorí žiaľ neskoro ...
  63. 64
    Lawr

18 ročné dievča

love is a life's purpose and money are root of all evil :D