Fórum pridal Marjy77, 13. 6. 2019 23:35 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Keby ste mali mať obrovský talent v jednej veci a v ostatných byť priemerný čo by ste si vybrali?

0
Marjy77

20 ročné dievča
Wilderland

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Arywian

19 ročné dievča
    Praha

srdce by si vybralo kreslenie, tomu sa venujem, ale rozum by si vybral športy, tým si zarobím mnohonásobne viac :D (a následne si budem priemerne kreslievať sama pre seba!)
  2. 3
    Vreskot000

32 ročný muž

Keby si si mal vybrat medzi vrecom plnym zlata a vrecom plnym rozumu co by si si vybral?
  3. 4
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@vreskot000 rozumu, lebo keď máš dosť rozumu tak pomocou neho prídeš k zlatu. Keď máš zlato tak oň rýchlo prídeš, lebo nemáš rozum.
  4. 5
    Kokot1

40 ročný ujo
    Fiľakovo

Obrovsky talen v hocicom, i ked vo vrhani tiena, znamena minimalne malu pozornost a mozno aj uspech. Obrovsky talent v tanci okolo tyci je podla mna sexy. Kto so mnou suhlasi? :-)
  5. 6
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@5 kokos, mať neskutočný talent v pole danci a inak byť moje bežné priemerné ja, čo by mi ešte chýbalo ku šťastiu? (Ak by sa mi vyhýbali zranenia)
  6. 7
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Zvažovala by som aj to fakt dobré písanie, ale načo by mi to bolo, ak by som si nevedela k tomu sadnúť a naozaj písať? :-D
  7. 8
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

akože... v tom z čoho najviac zarobíš... no a je nepredstaviteľné mať talent na "všetky športy" to by si bol najväčší pán na svete. A vybral som to preto, že mám rád šport. Inak je najjednoduchšie samozrejme byť spevákom. Ale ak by to boli fakt všetky športy, tak ani zlomená či amputovaná noha, alebo strata zraku, by neboli prekážkou, vždy by si mohol ešte vrcholovo hrať napr. šípky, šach, alebo paraolympiádu...
  8. 9
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@mielikki tak asi logicky keď máš taký veľký talent tak ťa minimálne už rodičia k tomu vedú od mala a proste by si to aj ty sama rada robila, nie?
  9. 10
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@wistingher tak zase možno nie na všetky, ale na pár čo si sám zvolíš a tie potom aj robíš. Nie tak že by si prvý krát vyšiel na pretekársku dráhu a hneď by si predbehol Usaina Bolta, ale musel by si sa tomu športu aj trochu venovať.
  10. 12
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

keby majú byť všetky ostatné priemerne, stále je to much more ako moje skills teraz, takže win-win situácia :D
    ale byť hercom by ma bavilo zo všetkého najviac, čo sa profesnej kariéry týka :)
  11. 13
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Perfektna pamat.
    Ale inak by mi stacilo uz len to, ze som vo vsetkom priemerna :D
  12. 14
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Mam pocit ze na moderovanie talent nepotrebujes... Idem si pre helmu, aby som mala aspon hlavu chranenu ked ma pridu kamenovat Sajfickovi fanusikovia...
  13. 15
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

a kde je moznost “byt Yonggukovou zenou”? :D
  14. 16
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

ja si vyberám to, z čoho som najhoršia a to je šport, okrem bicyklovania, behania (pomalého) a základov z basketbalu a lyžovania neviem žiadny :D
  15. 18
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@marjy77 nie automaticky
  16. 19
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Ja neviem, asi to pisanie. Mne ide najlepsie kreslenie, digi malba a tak a nechcela by som o to prist, ale to pisanie by sa hodilo asi viac. No ale teraz mi napada, ze asi najviac ten spev by sa zisiel.
  17. 20
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Takze som nakoniec hlasovala za spev:)
  18. 21
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

ale ved skoro všetky možnosti vylučujú to základné v tvojej otázke:

"mať obrovský talent v jednej veci "

(hehe)

19. 22
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@mielikki dobre, tak ty by si bola ten prípad nevyužitého talentu :D
  20. 23
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

Ok, u mňa asi vyhralo srdce.. :D :D Tak som si pozeral tie možnosti a vravím si "Herectvo alebo multiinštrumentalizmus? Hm, tak multi. by bola sranda, a takým buskingom by som si tiež vedel dobre zarobiť.. " A vôbec som si neuvedomil, že pritom šport je zlatá baňa. :D #artforlife
  21. 24
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Vsetky netreba stacilo by mi ak by som bol slavny futbalista :D ale nie stacilo by aj keby som hral nasu ligu a vedel sa uzivit :D
  22. 25
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@24 tiež by som si vybral futbal, a nemusel by to byť ani obrovský talent, stačilo by mi vedieť hrať ako Albert Rusnák, a dobre by som si zarobil, aj za repre zahral.