Fórum pridal Devil, 25. 6. 2020 23:32 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

kebyze si s niekym brutalne rozumies, fakt by ste boli na spolocnej vlne, a on ti po case da, ze ku tebe citi nieco viac, no fyz

Názory k téme

1. 1
    Devil

16 ročný chalan
    Žabokreky

*no fyzicky ta nepritahuje. ako zareagujes?
  2. 2
    Rifla

23 ročné dievča

Poviem pravdu.
  3. 3
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Zahladím sa mu hlboko do očí, usmejem sa, objímem ho a poviem: "Mám ťa rada ako brata." - Určite to bude jeho najkrajší deň v živote (love)
  4. 4
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Asi by ma pritahovala potom uz (hehe)
  5. 5
    Devil

16 ročný chalan
    Žabokreky

@torpedo08 (:
  6. 6
    Rosiegrace

hrá sa, že má 0 rokov

povedala by som mu ako sa veci majú, aby si nerobil zbytočné nádeje.
  7. 7
    Aidenn

23 ročný chalan

presne preto nikdy nepovedz, ze citis nieco viac :D tym to akurat dojebes

ze pre niekoho nie si fyzicky pritazlivy je sice trosku awkward, ale ak je aj napriek tomu ochotny s tebou travit cas, stale mas sancu stat sa psychicky pritazlivy :D resp. nech som konkretnejsi, napriek tomu ze vobec nie si typ druhej osoby, nieco sa jej na tebe moze zacat pacit
  8. 8
    Georg21

12 ročný chlapec
    Jerušalajim

@2 všetko je o komunikácií...
    No nemyslím si, že ak tá príťažlivosť hneď nie je vzájomná, je to dostatočný dôvod k tomu, aby som nepripustil, že časom sa to môže zmeniť.
    Čo je dôležitejšie ak nie to, že máme spoločné podobné pohľady na veci, rovnaké hodnoty, podobné dobré túžby...? Toto je to, čo je také vzácne. To, čo živí vzťahy, to je ich podstata...
    Netvrdím, že vzájomná fyzická príťažlivosť tam byť nemusí. Naopak. Ale príťažlivosť je len korenie partnerského vzťahu, nie samotná podstata vzťahu.
    A je dokázané, že sa vieme zamilovať ak naozaj chceme (funguje to aj v prípade práce, či inej činnosti).
    Ak totiž dokážem s niekým hovoriť a som pritom úplne uvoľnený a môžem byť sám sebou, tak neverím, že by sa mi na nej niečo (časom) nezačalo veľmi páčiť.
    Fixovať svoju pozornosť a vyberať si manželku napr. len na základe nejakej jednej fyzickej peknej časti, by bola asi až hlúposť a plytkosť zmýšľania.
    Veď vieme, že dlhšie ako pekné nohy, vydrží pekné srdce... :-)
    Prikladám inšpiratívny úryvok od Exupéryho z jeho knihy Citadela:

"Nemýľ si lásku s ošiaľom vlastníctva, prinášajúcim najhoršie súženie. Lebo navzdor všeobecnej mienke láska nespôsobuje utrpenie. Ale prameňom utrpenia je majetnícky pud, ten opak lásky... Skutočná láska sa začína tam, kde už nič nečakáš späť. A ak sa modlitba javí natoľko dôležitá, aby sme naučili človeka láske, je to predovšetkým preto, že vôbec nebýva vyslyšaná.
    Vaša láska sa zakladá na nenávisti, lebo vaša cesta sa končí v žene či v mužovi, z ktorých si robíte zásoby, a začínate nenávidieť, podobní psom, čo sa krútia okolo koryta, keď ktokoľvek poškuľuje po ich žrádle. Len čo sa vám dostalo lásky, i z toho slobodného daru - ako vo vašich falošných priateľstvách - si urobíte nevoľníctvo a otroctvo a od tej chvíle, keď vás zahrnú láskou, začínate sa cítiť ukrivdení. A aby ste ju ešte viac ovládli, začínate trestať divadielkom svojho utrpenia..."

Ako to vidíš ty?
  9. 9
    Kerrang

27 ročný muž

Možno by som aj napriek tomu uvažoval nad ňou a sympatie by sa nejako medzi nami prehĺbili, pretože by som na nej videl jej láskavé srdce ...ale je jasné, že najlepšie by bolo, keby sme sa vzájomne páčili, potom by to nabralo úplne iný rozmer a chýbali si po veľmi malej chvíli odlúčenia
  10. 10
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

No dai by sme si čiaru a potom trošku BDSM sexu... pri tom má človek stejnak kuklu na hlave, takže problem solved.
  11. 11
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

U mna fyzicka pritazlivost existuje vo velmi malo pripadoch, takze toto vyzera ako zaciatok velmi super vztahu.
  12. 12
    Likju

25 ročný muž

Povedal by som jej, že nech si radšej hľadá iného, aj keby sa mi páčila po fyzickej stránke.
  13. 13
    Riusha

21 ročné dievča
    Tam kde líšky dávajú dobrú noc a medvede roznášajú poštu

Ani mňa fyzicky nejak zozačiatku nepritahoval, ale strašne dobre sme si sadli a rozumieme si, má strašne dobrú osobnosť a to je pre mňa dôležitejšie ako vzhľad. A neskôr ma začal priťahovať aj fyzicky. (love) :smile:
  14. 14
    Christodoulou

29 ročná žena
    034 01 Ružomberok

momentálne niečo také riešim :) ten človek pre mňa znamená celý svet, no zhodnotila by som to tak, že je to viac ako kamarátstvo, menej ako láska a napriek tomu všetkému si neviem predstaviť s ním byť, nedajbože s ním fyzicky niečo mať... proste ma nepriťahuje, fyzicky ničím... žiaľ on je zamilovaný po uši, ale chápe to a aj keď si to snažíme nahovoriť, naše kamarátstvo to nepokazilo :)
  15. 15
    Olii

27 ročná žena

Ked si s niekým fakt brutálne rozumiem, tak ma väčšinou začne aj pritahovať aj keď to nieje úplne moj typ. Jedine že by mal veľkú nadváhu asi iba vtedy nie :D
  16. 16
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

mňa muži začínajú priťahovať až po dlhšej dobe, len keď si rozumieme
  17. 17
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

No povedal by som pravdu, ona by sa urazila, prestala sa somnou baviť, zmazala si ma z priateľov a našla niekoho iného.

P.S. Výrok podľa skutočnej udalosti
  18. 18
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

Ak by sme si tak brutálne rozumeli a boli na spoločnej vlne, tak by ma dosť pravdepodobne začal priťahovať
  19. 19
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

povedal by som pravdu, ale tak aby to tu osobu bolelo čo najmenej
  20. 20
    Zuzki11

27 ročná žena
    gWZZ

Som za pravdu. Vzdy som za pravdu a priame jednanie...cize "prepac, ale fyzicky sa mi nepacis"...nie je to nic mile a kazdu z nas to zaboli ale tiez som si take zazila a posunulo ma to o dost dalej :)
  21. 21
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Celkom si neviem predstavit kombo "brutalne si rozumemieme" a "nepritahuje ma".