Fórum pridal Xxar3s, 8. 9. 2017 12:53 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ked chlap ženu znásilní a ona pritom dosiahne orgazmus je to ešte znásilnenie?

0
Xxar3s

34 ročný ujo
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Machecazzo
  2. 2
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Nie je. Rovnako ako keď chlap ženu znásilní, a orgazmus nedosiahne. To je potom vina ženy.
  3. 3
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

???????????????????????????????????????????????

seriozne?
  4. 4
    Demoniqangel

25 ročná žena
    Bratislava

Nemyslim si ze toto sa stava...
  5. 5
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

Nie,orgazmus všetko legalizuje,tak ako ked ju zabiješ potom,čo jej spôsobíš orgazmus,nejedná sa o vraždu.
  6. 6
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

@5 teda, tak to aspoň písali v najnovšom vydaní časopisu Mladý Deviant (predplatitelia k najnovšiemu číslu dostali ako darček dvd rape compilation,takže o zábavu mám postarané)
  7. 7
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

Znasilnenie vlastne neexistuje, vsetko si to len vymyslaju zeny ktore cez leto nenosia rolaky a zimne kombinezy
  8. 8
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

ku @7 treba dodat, ze aj ak mali rolaky a zimne kombinezy, tak si to nejakym sposobom pytali
  9. 11
    Thrwtchr

24 ročný chalan
    poloha sa načítava

Keď ťa unesie bytosť pokročilej inteligencie, avšak chladná/bezcitná a tak (podobne ako ty) nemá morálne zábrany, a bude ťa proti tvojej vôli držať v zajatí a odoberať ejakulát (dosiahneš pri tom predsa orgazmus!), je to znásilnenie či nikoliv?
  10. 12
    Thrwtchr

24 ročný chalan
    poloha sa načítava

@forte :D :D Naj odpoveď
  11. 13
    Thrwtchr

24 ročný chalan
    poloha sa načítava

Ešte trochu inak naformulovaná otázka: keď žena znásilní muža a on pritom dosiahne orgazmus, je to ešte znásilnenie? Takáto formulácia sem azda vnesie trochu perspektívy, azda si budeš vedieť odpovedať aj sám.
  12. 14
    Ryu4

22 ročný chalan

Nie, potom je to lyžovačka.
  13. 15
    Ceciak

24 ročný chalan
    Kráľovstvo Zemiakových Ľudí

Nooo tak pozor, keď žena ide znásilniť muža a tomu sa postaví (tým pádom je vzrušený a chce sex) dá sa to ešte nazvať znásilnením?
  14. 16
    Schizoofrenik

23 ročný chalan
    Úplne mimo

@demoniqangel orgazmus je z veľkej časti fyzická záležitosť, čítal som na túto tému nejaký článok (beriem do úvahy že to mohol byť bullshit aké znelo to logicky) v ktorom čajka vysvetľovala že XY obetí znásilnenia to nikdy nejde nahlásiť práve z toho dôvodu že pri tom dosiahli orgazmus (?)
  15. 17
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Otazka vyviera z nepochopenia pojmu nasilie a tiez z nejasnosti okolo zenskej sexuality (ci sexuality vobec). Tuto otazku uz rozoberali niekde a vyjadrilo sa k tomu vela ludi a medzi nimi aj odbornici. Takze je to urcite zaujimava otazka, aj ked z casti perverzna a tak trochu hlupa.
    Mozno to ma korene v znamom "Ked zena povie nie, tak mysli 'ano' a opacne." Z verbalnej komunikacie sa clovek dozveda naozaj malo a ked muzovi funguje komunikacia len na 20% z celkovej komunkacie, tak by mal byt opatrnejsi (asi ked je niekto v meste a ma na hlave sluchatka a nepocuje nic, tak zbystri svoje oci, aby videl, co sa deje, aby sa nestalo nejake nestastie). Ale teraz neviem, ci sa drzim temy, kedze ide asi o akt dvoch ludi, ktori sa nepoznaju... ehm, kaslem na to. :-) Viem len, ze zakon je v tomto pripade na strane zeny.
  16. 18
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

@cos45 co si pofetoval vsetko? Stava sa ti azda, ze ked mas sluchadla a nedavas uplne pozor na to, co sa deje naokolo, nechtiac zacnes pachat nasilne ciny na inych?
  17. 19
    Etelnair

26 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

a ked ho predstiera?
  18. 20
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

@Narazuvzdornaa
    " Z verbalnej komunikacie sa clovek dozveda naozaj malo a ked muzovi funguje komunikacia len na 20% z celkovej komunkacie, tak by mal byt opatrnejsi (asi ked je niekto v meste a ma na hlave sluchatka a nepocuje nic, tak zbystri svoje oci, aby videl, co sa deje, aby sa nestalo nejake nestastie). Ale teraz neviem, ci sa drzim temy,"
    Chcel som poukazat na okolnost, ze nie kazde 'nie' znamena skutocne a definitivne 'nie.' A tiez som pisal o tom, ze je to mimo temy, ale moze to mat korene tam - preco si niekto moze mysliet, ze ked zena dosiahne orgazmus pocas nasilneho aktu, tak to meni nasilie na ne-nasilie.
    Napriklad v romanoch (nebolo ich vela, co som cital) sa casto opakuje tento fenomen, ked zena sice povie 'nie', ale v duchu to uz lutuje, lebo v podstate si nie je ista a ma v sebe rozpory, ale v podstate chce, aby niekto pokracoval (nie v nasili, ale vo vseobecnosti, o co sa muz pokusa). Teda, ze muz musi mat otvorene aj ine komunikacne kanaly, aby rozumel, co sa naozaj deje. A tu prichadza do hry moja analogia so sluchatkami - ked muzovi nefunguje tento komunikacny kanal, tak by mal byt opatrny.
    A som triggernuty, lebo detom predsa nebudem vysvetlovat sexualitu a hlavne hlupym ludom, co si vyberaju texty bez kontextu a prisposobia si okonosti a potom to pouziju proti cloveku (preto som pisal, ze kaslem na to). Ale neberte to v zlom, inde to tiez nie je lepsie. Jednoducho ludia si vyberaju len to, co chcu pocut, zvysok ignoruju a potom sa len clovek stve, ze preco vobec otvoril usta, ked tu su "***". Konec.
  19. 21
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Podla toho v akej krajine.
    U nás áno.
    Ale sú krajiny kde sú presvedčení že sa jej to potom vlastne páčilo len si to neuvedomuje a na súde by neuspela.
    Pozeral som o niečom podobnom dokument. :D
  20. 22
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

@cos45 normalne neviem identifikovat z tvoje obsirnej odpovede, ci v nej som alebo nie som v roli hlupeho dietata (sorry)
  21. 23
    Cos45

600 ročný ujo

@Narazuvzdornaa
    Prepac(te, mn. c), nemyslel som to tak. Moja reakcia nebola rozvazna a teda nebola ani prilis jasna. Spoliehal som sa na to, ze ludia ma poznaju a domyslia si zvysok. Moja chyba.
    Vsetci sme deti. A s hlupostou to nema nic spolocne. Bol to len hnev. A malokedy viem, ci to suvisi s niecim, na co prave reagujem. Pardon. Nie som vo svojej koži.
  22. 25
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@lawey ja nie som kokot to len ty si zqkomplexovana trubica
  23. 27
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

Síce môj komentár bol zmazaný, stále som názoru že autor je kokot keď mu vlastne toto napadne.
  24. 28
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Aj by som sa niečo spýtal, ale nebudem zo seba robiť debila.
  25. 29
    Amikadze

23 ročné dievča

ty si hovado
  26. 30
    Kerrang

25 ročný muž

Toto sú už aké psycho témy... (hehe) (hehe) (hehe)
  27. 31
    Sisi092

25 ročná žena
    Portofino

kks toto ma vie maximalne vytocit
  28. 32
    Dôchodcakarlos

22 ročný chalan

áno jedna feministka to na nete potvrdila (asi vlastná skúsenosť - piča jedna )
  29. 33
    Zarius

24 ročný chalan
    Bratislava

Znásilnenie je nevhodný pojem. Ak ho nahradíme slovom poľúbiť dostaneme romantickú situáciu.