Fórum pridal 3rz00, 23. 5. 2020 13:55 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Keď idete von prezúvate si ponožky?

0
3rz00

23 ročný chalan
Púchov

Odozva

Názory k téme

1. 1
    3rz00

23 ročný chalan
    Púchov

Otázka je jasná. Keď idete von, príp. sa vraciate zvonku domov, prezujete si ponožky?
  2. 2
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Ako-kedy ale volakedy som bola taká, že som striktne musela mať ponožky na doma a keď som išla von tak som sa musela prezuť a zasa keď som sa vrátila som si musela prezuť tie na doma (hehe) a dosť ma teraz prekvapila táto otázka, som myslela, že len ja som taká prepatá (hehe) ale v záujme svojho psychického zdravia sa snažím z týchto obsesií polaviť, no niekedy to nejde. A vlastne aj teraz mám pod stoličkou hodené ponožky, čo si dám keď pôjdem von, teraz mám na nohách "domáce" ale bola som v nich teraz aj v obchode (hehe)
  3. 3
    Poke

8 ročný chlapec
    Prešov

nenosím doma ponožky :D a keď sa vraciam, tak ich hneď dám preč do prania
  4. 4
    Chirurg

26 ročný muž

nie, ale dam si ich dole, nerad nosim ponozky doma ani v zime
  5. 5
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Doma nenosím a keď idem preč tak tie mám až kým nejdem večer spať zas
  6. 6
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

O tomto som este ani nepocula :D nie proste, ak si rano dam nove, tak tie mam vacsinou cely den alebo do najblizsej sprchy, ak sa sprchujem dvakrat, a casto doma ani ziadne nemam

Jedine ak mam doma nejake moc farebne a idem vonku tak, ze by ich bolo vidno, tak si dam decentnejsie
  7. 7
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

nie, lebo doma ponozky nenosim
  8. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Vacsinou ano lebo doma nosim take pohodlne bezgumickove a maju farbu ako detske pancuchy (hehe)
  9. 9
    Mikaell

21 ročný chalan
    Prešov

Vy čo doma nenosíte ponožky vôbec, tak to.. vám nie je zima? :D Lebo ja mám napr. rád keď mám otvorené okno v podstate takmer vždy, keď je teplota aspoň trochu znesiteľná. Ale bez ponožiek by asi znesiteľná nebola. :D
  10. 10
    Kerrang

27 ročný muž

Načo..
  11. 11
    Kerrang

27 ročný muž

Ja nosím ponožky či je leto či zima pomaly, nerobí mi to problém (hehe) ...ale ja som asi zvláštny, keď nemám problém zaspať pri okne kde mi čiastočne svieti lampa (hehe)
  12. 12
    Kerrang

27 ročný muž

Ale je to tak málo luxov, že ani dobre nevidím obrysy nábytku, čítať sa pri tom nedá vôbec (hehe)
  13. 13
    Mobscene_69

26 ročná žena
    Smultronställe

Jasne ze áno, snáď nebudem do noci v ponožkách v ktorých som od rána? Hneď jak dôjdem domov z práce/z ulice sa prezuvam do domácich ponožirk.. A ptm na spanie zase iné (ak je zima)
  14. 14
    Marcello1111

31 ročný muž

ponožky nosím 2-3 dni, aj spím v nich a až potom dám z nôh dole a fetišujem pri nich, keď pohonkávam na .... z birdzu...
    :D
  15. 15
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@mikaell nie nie je mi zima :D A tiež mam casto otvorene okno. Mne by práveže hrozne vadilo mat doma ponožky a už vôbec si neviem predstaviť, ze by som ich mala ppocas spánku.
  16. 16
    Aquinius

23 ročný chalan

Jenom když si chci vzít sandály
  17. 17
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

doma nenosím ponožky skoro vôbec ani v zime
  18. 18
    Mayben

28 ročná žena