Fórum pridal Christiano_301, 16. 11. 2019 16:10 do kategórie Auto-moto. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Keď kúpim nové auto a neni prihlásené na moje meno na môj kraj môžem s tým jazdiť?

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Rozhodol som sa, že si kúpim auto na leasing. Potreboval som výpis účtu na posledné 3 mesiace a v banke neustále hovorili o pôžičke, nakoniec som ten výpis nedostal lebo že to stojí 15€ na 3 mesiace tak mi ukázali ako to mám stiahnuť.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

21 ročný chalan

Stiahol som do mobilu išiel som do salónu lebo som už bol dohodnutý s tým pánom že podpisem kúpnu zmluvu a tak. Pozrel som auto, fajn autíčko :) KIA Rio :) keď si kúpim auto vraj s tým môžem jazdiť 2 týždne bez prihlásenia. Je to pravda? To som sa neopýtal v salóne.
  2. 2
    Christiano_301

21 ročný chalan

Na 3 roky som podpísal kúpnu zmluvu teda Lessing. Po 3 rokoch musím zaplatiť 4500€. Keď nezaplatím môžem vybrať nejaké iné auto na leasing. Poistka na rok je 500€.

Prihlásenie koľko môže stat? Kúpili sme KIA sportage a platili sme 100€ za prihlásenie, a ešte nepočítam že koľko stojí papierovačky a tak.
  3. 3
    Christiano_301

21 ročný chalan

Ale KIA sportage je 1,6 motor a KIA Rio 1,2
  4. 4
    Mayo911

27 ročný muž
    Rainbow

0 reakcií. ťažký deň pre trolla :-(