Fórum pridal Slackerbitch, 17. 11. 2019 16:46 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ked mate/ste mali adventny kalendar, vydrzal vam az do 24.teho?

0
Slackerbitch

38 ročná teta

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Asi som nikdy nemal, len v skole viem, ze sme mali, ale tam to bolo tak, ze kazdemu vysla jedna cukolada za cely advent :D
  2. 2
    Slackerbitch

38 ročná teta

BONUSOVA OTAZKA - Ak mate nejaky oblubeny napiste aky! (:
  3. 3
    Slackerbitch

38 ročná teta

@pubertslatinocelny (: to si kazdy den jedno dieta mohlo otvorit okienko?:D
  4. 4
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

jj :D bolo nas zrejme menej ako 24, a asi po vikendoch sa dohanali sobotne a nedelne, neviem uz :)
  5. 5
    Rebarboe

18 ročné dievča
    Zmrzlinový zámok Vasilja Blaženého, Candyland

Vždy som ho zožrala do dvoch dní. Vždy.
  6. 6
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

ano., pri adventnom kalendari sa vzdy drzim a jem kazdy den len jednu cokoladku :D

ale furt sme mali len take lacne, a teraz som chcela kupit frajerovi nejaky posh a od lindtu stoji 20 eur, takze nic neodstane :D
  7. 7
    Etelnair

11 ročný chlapec
    klame do telky, vydychuje

ako decko som maval doma vyrobeny v ktorom bolo kazdy den nieco ine takze by som si len pokazil prekvapenie :D kebyze viem ze ma kazdy den caka kocka polskej cokolady ho asi tiez zjem hned
  8. 8
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@etelnair kto ho vyrobil? a co za veci v nom napriklad boli?
  9. 9
    Slackerbitch

38 ročná teta

@feelagain mne ten lindtovy ani nechutil inak a to lindt veci milujem :D ale dalk tam take cudne napr gulicky so zvlastnou skoricovou prichutou atd :( ale mozes mu niektory z kidner kupit! :D tie su tak od 6-20€ rozneee :D
  10. 10
    Etelnair

11 ročný chlapec

@feelagain lindt ma aj lacnejsie pekne, akurat trosku mensie. drahy je akurat ten stvrtkilovy :D
    https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/shop/vanoce/sladkosti/adventni-kalendare?brand=4294966099&viewAll=brand
  11. 11
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

ale teda, my sme ho dostávali až na mikuláša, takže vtedy som zjedla 6 okienok, aby som to dohnala
  12. 12
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@mielikki https://upload.emefka.sk/comments/12/7106415ba260abda4cb8e180c7cb11a0.jpg

teda tento rok zhodou okolnosti ano, ale inak moc nn
  13. 13
    Etelnair

11 ročný chlapec

@pubertslatinocelny rodicia ale to bolo fakt ked som bol este v skolke, potom neskor uz nie, a boli tam drobnosti vselijake, par cukrikov alebo nejaka ina malinka sladkost, sranda bola ale ze sa vobec neopakovali tie veci alebo kazda mozno len raz
    najvacsie/najdrahsie co tam bolo bola kinder country cokoladka, tu som dovtedy este ani nemal, to bolo 13.12. :D
  14. 14
    Slackerbitch

38 ročná teta

@etelnair paci sa mi ako presne si aj datum pamatas, aj co to bolo (rofl) (hehe)
  15. 15
    Etelnair

11 ročný chlapec

tak to bola vec o ktorej som dovtedy ani netusil ze existuje :D ani neviem kde to zohnali, v obchodoch to vtedy este vobec nebyvalo
  16. 16
    Víno

19 ročný chalan

Zjesť každý deň len jedno to nebol problém. Ale vo väčšine to funguje tak, že v okienkach 6 a 24 je niečo "lepšie" a ja som to vždy otvoril skôr, lebo som to chcel vidieť.
  17. 17
    Blake95

24 ročný chalan
    77773366444222-2

Ale isiel som tusim zhora dole lebo sa mi nechceli hladat cisla. :D som to vzdal, ked to konkretne cislo som nasiel vzdy az na 3. pokus :D
  18. 18
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@pubertslatinocelny čo ti nevychádza?
    adventné kalendáre vždy začínajú prvého decembra, takže vždy na mikuláša máš 6 okienok na zjedenie :D
  19. 19
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@mielikki coze?! tak to je riadny shite, ze vzdy od prvého. Ja som myslel, že to každý rok napasujú, aby to vychádzalo od prvej adventnej nedele :-D
    Tak teraz mi to už vychádza, ale zároveň ma to pobúrilo :(
  20. 20
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@pubertslatinocelny nie, to by bolo veľa práce, robiť každý rok nové šablóny na to :D
  21. 21
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@mielikki njn, nie kazdy je etelnairov rodic :D
  22. 22
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@pubertslatinocelny my sme mali tiež aj doma robené
    ale tiež, raz spravíš 24 vrecúšok a nemeníš to každoročne :D
  23. 23
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Nechápem ako niekto dokáže poctivo zožrať každý deň jednu (hehe) ja už si to úplne nepamätám ale myslím, že som sem tam podvádzala a zjedla ešte čokoládku navyše (hehe) a vlastne ani úplne neviem, či mi tá posledná vydržala do 24. ale asi áno ale fakt si to už nepamätám tak som si neni istá.
  24. 24
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

(plus teda, vnútri boli väčšinou čokolády spravené tak, že sa normálna rozpustila a naliala do formičiek zo starého kupovaného, takže tiež, 24 )
  25. 25
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Mal som casto kazdy rok Ale obcas som zabudol otvorit tak som potom otvoril dva az 5 okienok naraz
  26. 26
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

vzdy vydrzal do 24.. dokonca som si aj zabudol vybrat okienko obcas :D
  27. 27
    Etelnair

11 ročný chlapec

@18 @19 ja sa uz tesim na seriu blogov Je adventny kalendar liturgicky zlocin?
  28. 28
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@etelnair (: a najlepsie by bolo, keby finalny blog tej serie bol:
    Je adventný kalendár liturgický zločin XXIV?
  29. 29
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

Síce som otvorila v ikea kalendári okienko s 24,ale čokoládu som zatiaľ ani jednu nezjedla (: tak uvidím dokedy mi to vydrží, teraz ma má aspoň kto krotiť :D
  30. 30
    Slackerbitch

38 ročná teta

@sasi2680 ty nemas ani narok hlasovat!!!! (: (:
  31. 31
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@slackerbitch minule si ma poslala hlasovať do tvojej ankety o kávových rezoch a teraz mi chceš niečo zakazovať?! :D som sklamaná, som sa ti zverila a ty si teraz takáto na mňa... :( :D
  32. 32
    Slackerbitch

38 ročná teta

@sasi2680 ale vtedy si proti kavenkam nespachala takyto zavazny cin! :,( (:
  33. 33
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

Minule som v práci v automate vytlkla jedny kavenky zadarmo (:
  34. 34
    Slackerbitch

38 ročná teta

@sasi2680 tak to mas cerveny bodik za to ze si ich zachranila ale na zmazanie tohto potrebujes min 2 (?) (:
  35. 35
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

Neviem ci som ich zrovna zachránila :D
  36. 36
    Fixa

27 ročný muž
    Poprad

Nevydržal som, vždy som zjedol niekoľko čokoládok dopredu.
  37. 37
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Väčšinou ma to prestalo baviť po troch dňoch a vyjedol som potom už všetky okienka.