Fórum pridal Mayo911, 9. 8. 2020 00:05 do kategórie Auto-moto. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Keď oslovíš ženu

0
Mayo911

hrá sa, že má 0 rokov
Rainbow

Je to podľa teba pudové chovanie a myslíš pri tom na sex, prípadne ak si mentálne dieťa ako ja, na vzťah? Alebo len vidíš človeka ktorý ťa zaujal a chcel by si ho jednoducho lepšie spoznať?
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  Teba to nejak moc zasiahlo. Ale oka, ak si ideš názormi birdz chlapcov dokazovať, že predstavovať si so ženou vzťah na základe jej vzhladu je niečo romantické a nie pudové... Ehm, tak vela šťastia v dospelosti. :D
 2. 2
  Ladydoga

  tvári sa, že má -1 roky
  Prašivá diera

  Keď kohokolvek oslovím, myslím pri tom iba na sex, aj keď predavačke v lahôdkach hovorím, aby mi nakrájala 20 deka malokarpatskej :S a keď mi úplne presne návaži, že ani o deko menej či viac bez toho, aby sa pýtala či môže byť, tak to už myslím hneď na svadbu (love)
 3. 3
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @ladydoga Si robíš prdel, ale ja milujem jednu konkrétnu samoobsluznú pokladňu. Ešte som sa síce nevyjadril, ale veím, že raz spolu budeme mať deti. Budú mať moje nohy a ruky a jej monitor a hlas.
 4. 4
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @mayo911 inak schválne vynechávaš to, že tvoje nekonkrétne konštatovanie tu na fóre sa v našej debate vzťahovalo na konkrétnu osobu o ktorej si sám priznal že si s ňou myslel na "vzťah a kamarástvo" (vďaka rozdeleniu predpokladám, že partnerský vzťah) ? Inak fakt ťa to tak zasiahlo a zároveň sa tu odúvaš, že ťa má niekto anonymný na základe tohoto za nedospelého? Už len kvoli tomuto fóru by si sa nad svojou dospelosťou mal zamyslieť ;)
 5. 5
  Mayo911

  hrá sa, že má 0 rokov
  Rainbow

  @karlotiskot účelovo si vyberáš slová aby si si dokazoval svoju pravdu. Ja som nikde nepísal že si predstavujem s niekým vzťah iba na základe vzhľadu. Svoj názor na mňa si už vypenil v statuse, tak mi tu daj už láskavo pokoj.
 6. 6
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @mayo911 tak sry, na základe vzhľadu a vystupovania... Problém nie je tá absencia slova "vystupovania" to je predsa stejnak len pozlátko pri nejakom stretnutí rovnaké ako vzhľad... Doležitá je prítomnosť vety "predstavoval som si s ňou vzťah. A nechápem prečo plačeš o pokoj keď sám založíš toto fórum? Okrem toho na teba nepením, skor ma fascinuje tvoje chovanie takže skúšam ešte trošku debatovať, nech viem čo za takým chovaním može byť.
 7. 7
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @mayo911 A keď sa bavíme o účelovosti vyberania slov. Skús sa zamyslieť prečo ty účelovo vynechávaš práve tú informáciu o predstavovaní si vzťahu, alebo sa ju snažíš bagatelizovať tým, že si si preedstavoval aj kamarátstvo.
 8. 8
  Mayo911

  hrá sa, že má 0 rokov
  Rainbow

  @karlotiskot Ľudia si vyberajú do svojho života ľudí s ktorými si názorovo a hodnotovo sadnú. A keď je mi niekto sympatický už len tým ako vystupuje a vyzerá, môžem si ho predstaviť aj ako človeka s ktorým by som mohol byť vo vzťahu. Čo je na tom kurva divné.
 9. 9
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @mayo911 Tak ale ak ho nepoznáš ako možeš vedieť o jeho názoroch a hodnotách? :D Predstavoval si si ich? Pretože to už je niečo iné ako vystupovanie a výzor. :D
 10. 10
  Superpinkhero

  hrá sa, že má 2 roky
  Brno

  Inak toto ma fuckt zaujima lebo mna v jednom kuse zastavuje niekto na ulici a chváli mi môj štýl a veci, čo mám oblečené :D trošku off topic, ale nadviažem- mám taký plán si vyrobiť vizitky ( viac menej anonymné ) iba teda s mailom a každému kto sa mi takto prihovorí ju dám, že sa venujem oblečeniu a keď niečo s tým súvisiace bude robiť nech napíše. Taká self reklama a pretože sa mi to deje, povedala by som, na pravidelnej báze (s tým, že sa mi prihovárajú nielen muži, ale aj ženy. )

  Priateľ mi to zhejtoval, zastávajúc názor 1/2 bridzu, že sa prihovárajú iba mega freakovia ale ja som nevinná duša a vidím to ako dobrý nápad, ktorý môže iba prospieť a nie ublížiť :D

  Tak aj keď to vlastne nieje úplne to, na čo sa pýtal autor... iba som chcela som vyjadrit svoje pocity lebo je to aktuálna téma aj v mojom živote xD
 11. 11
  Mayo911

  hrá sa, že má 0 rokov
  Rainbow

  @karlotiskot práve preto ho rád spoznám bližšie, lebo už to málo čo som počul, sa mi páči. Aj hodnoty sa dajú odhadnúť len výzorom, hippie style oblečená žena asi nebude nenávistný tupý kotlebovec.
 12. 12
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @mayo911 Takže tá baba bola nakoniec niekto koho si spoznal a išiel si ho len spoznať lepšie? Ty si stratený prípad potom... Tak oka, máš pravdu ak chceš vo všetkom. Dúfam, že máš tak šťastní a vyrovnaní svoj vzťahový život ako sa tu snažíš posobiť. Úprimne ti to prajem s takýmto mindsetom...
 13. 13
  Mayo911

  hrá sa, že má 0 rokov
  Rainbow

  @karlotiskot lol. Ja tu z nás dvoch nie som ten čo tu potrebuje mať za každú cenu svoju pravdu (hehe) A už vôbec sa tu nesnažím pôsobiť ako niekto kto má vyrovnaný vzťahový život. Myslím si že stále nechápeš čo chcem povedať.
 14. 14
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @superpinkhero Myslím, že zrovna oblečenie (štýl) ti pochváli hocikto. Mne borci tiež chvália tričká a až na jeden prípad som v tom teda necítil nič sexuálne (začal ma hladiť po hrudi). Takže dúfam, že aspoň toto si vieme ako ľudia vačšinou pochváliť bez bočných úmyslov :D
 15. 15
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @mayo911 Nie? :O Ahá tebe vlastne išlo o to aby si mi dal niečo do života? Sry asi sa ti nevydalo. Myslím, že to nechápeš ani ty. Ale ok... Rýchlo niečo vymysli, len nech to neposobí tak kostrbate ako tvoja snaha posobiť ako romantik.
 16. 16
  Mayo911

  hrá sa, že má 0 rokov
  Rainbow

  @karlotiskot Nie nešlo mi ani o to. A vôbec, po komunikácií s ľuďmi ktorí sa nevedia inak baviť ako útokom mi nebýva dobre. Takže týmto tu končím a môžeš si povedať že si vyhral. Dúfam že som ťa tým čo som vymyslel dostatočne uspokojil aby si si mohol potvrdiť že som stratený prípad. Ahoj (letim)
 17. 17
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @mayo911 To že si stratený prípad si potvrdil touto vetou Ak seba vidíš kto tu neskúšal útočiť tak si to prečítaj znovu.
  Ale oka, tak díky, ale sklamem ťa, táto debata pre mňa nie je ani len zábavná, nie to ešte zaujímavá, je mi ťa v nej len ľúto.
 18. 18
  Mayo911

  hrá sa, že má 0 rokov
  Rainbow

  @karlotiskot ponížene ďakujem. Tvoju ľútosť si naozaj veľmi cením.
 19. 19
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @mayo911 Ako sorry, že som ti tak strašne ublížil názorom anonyma z internetu že ti za to všetko toto stálo (hug) Maj sa...
 20. 20
  Mielikki

  hrá sa, že má 1 rok
  Pani lesa

  Keď sa prihováram komukoľvek, zvyčajne chcem vedieť, či je vedľajšie sedadlo vo vlaku voľné
 21. 21
  Torpedo08

  29 ročný muž
  kOkOtOvO na Záhorí

  Ehm ked niekoho horko-tazko oslovim asi sa chcem opytat na nieco co akurat potrebujem napriklad na cestu alebo nieco podobne nuz ale nedbam ak mi chce namiesto rady dat sex tak berem (thumbs) :S (rofl)
 22. 22
  Midnight

  31 ročný muž
  čo to zase píše?!

  "Alebo len vidíš človeka ktorý ťa zaujal a chcel by si ho jednoducho lepšie spoznať?"

  toto. resp. ani to už príliš nie, lebo by to vyžadovalo príliš veľa energie. v poslednej dobe keď oslovím nejakú ženu tak je to preto že má dobré vlasy či oblečenie, a dostal som chuť jej dať trošku milého/pozitivity tým že danú vec pochválim, počas toho ako idem okolo, a ani nečakám na žiadnu odpoveď či reakciu, aby som jej nespôsobil stresy pocitom že čakám akúkoľvek odozvu, a proste len idem ďalej.
 23. 23
  Borovy

  14 ročné dievča
  pieščiny

  (hehe) (: (: (:
 24. 24
  Borovy

  14 ročné dievča
  pieščiny

  Nie je to v pohode chovanie
 25. 25
  Borovy

  14 ročné dievča
  pieščiny

  Zas čiarku nedavam! Nie, je to v pohode!
 26. 26
  Ucitelka

  44 ročný ujo

  @karlotiskot Sranda, že posledný feťák píše o niekom, že je stratený prípad. A divím sa, že sa tu vôbec niekto s feťáckou spodinou dáva na birdzi do reči.
 27. 27
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @ucitelka Och sorry, tentorz som na zlej strane tak už sa treba ozvať? Ale keď sme na jednej strane bohumilo ma ignoruješ?
  Nasaď si tvár a skús ju chvílu nosiť, potom rozprávaj niečo ľuďom, ktorý sa nepotrebujú na niečo hrať pred ostatnými.
 28. 28
  Ucitelka

  44 ročný ujo

  @karlotiskot Zakladateľ fóra jasne povedal a dôvodil čo tým myslel, to iba tebe nedáva logiku tak musíš stále tĺcť to svoje. A potom mu napíšeš ešte, že je stratený prípad. Ani trocha sebareflexie? No tááák, veď aj tvoje mačky to o tebe už dávno vedia.
 29. 29
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @ucitelka Ako nehnevaj sa na mna, precitaj si @3. A ako on si moze tlct svoje? Ale ja nie lebo som kakany fetak? :D A fakt ma ides este poucat o sebareflexii? :D
  Ako pozri, ukazem ti ako ma zareagovat dospela osoba: Nie, macka nie je schopná sebareflexie. :D (vidíš, rzhodol som sa reagovať na to čo píšeš, miesto emočného vydierani ťa v tom, že si berieš do chrapky moje mačičky a povolávanie "kamarátov" na pomoc aby si som tomuto anonymnému "útoku" schovanému za blahosklonsť nemusel reálne čeliť (vezmi si už len absordnosť tohoto chovania do úvahy))

  Takže ešte niečo máš na srdiečku pane bez tváre? Alebo si ju idete skúsiť konečne nasadiť? Možno tvoj názor začne byť aspoň k niečomu ty stratený prípad. (A neplač, naozaj si také strašne neuveriteľne kakané slová nemusíš až tak veľmi pripúšťať k svojmu citlivučkému srdiečku, hlavne keď sú od anonyma... díte...)
 30. 30
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @ucitelka Či akože o mne vedia že som feťák? Šak ale ja som nikomu nikdy nepopieral kto som kamarát moj :* A už vobe nie detom na birdzi :D Trosku sa zorientuj a skus to znovu :D
 31. 31
  Ucitelka

  44 ročný ujo

  @karlotiskot Wau, tvoj feťácky mozog si myslí, že píšeš ako génius a že máš pravdu. Sranda, to som nevedela, že si takéto trosky o sebe toto domýšľajú. Ale ja nebudem robiť rovnakú chybu ako ľudia tu a dopisovať si so smradľavým feťákom. Asi by som mala chytro zistiť, kde bývaš a zavolať na teba Slobodu zvierat, lebo tie mačky musia pri tebe riadne trpieť, keď celé dni sedíš vo svojich sračkách a fete. Zbohom.
 32. 32
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @ucitelka Nie, to čo si o sebe myslím som tu nenapísal, to len ty skúšaš do mojich slov vniesť niečo vďaka čomu sa budeš cítiť lepšie odomňa a budeš sa cítiť ako človek čo mal pravdu a v pociťovaní emočnej slabosti podliehaš potrebe útočiť na miesto o ktorom máš pocit, že je mojou slabosťou aby si si svoju podvedome uvedomovanu menejcenost obalila do bubliny, ktorá keď ti raz praskne zistíš, že si sa takým chovaním stala sama pre seba ešte viac menejcennou.

  Aké je to cítiť sa menejcenne od niekoho kto je v tvojej predstave feťák sediaci celé dni v sračkách a predstavujúci si svoju genialitu?
 33. 33
  Narazuvzdornaa

  26 ročná žena
  bridge troll

  Neoslovujem nikoho, lebo vychadzam z predpokladu, ze nikoho nezaujima, ci si s nim ja nieco predstavujem
 34. 34
  Patrixo

  33 ročný muž
  Uz nie som bezdomovec :)

  Ked oslovim zenu, tak dufam ze ma naviguje spravne na mestsky urad..
 35. 35
  Dee99

  27 ročný muž
  RK

  Na deti nemyslím nikdy ani keď mám partnerku..
 36. 36
  Kerrang

  27 ročný muž

  Ak ju lepšie spoznám a sa mi pozdáva, tak vidím ju skôr ako človeka, ktorý ma zaujal a chcel by som ho lepšie spoznať ...možno aj preto nemám stále babu, lebo sa asi v jej ponímaní rýchlo naviažem, no ja chcem aj dajakú zbaliť a nebyť už sám, navyše keď sa mi aj páči (?)
 37. 37
  Olii

  27 ročná žena
  v predklone

  Kedysi som to tiež mala podobne ale nebolo to asi moc dobre lebo som si potom ľudí dosť idealizovala podľa prvého dojmu. Teraz už len chcem lepšie spoznať čo je zač a nič si nepredstavujem :smile:
 38. 38
  Riddiculus

  8 ročné dievča
  *1238

  @borovy Si ma veľmi pobavila, lebo som si spomenula na to, jak niekto v nejakej relácii hovoril, že čiarky sú dôležité.
  „Poďme jesť deti!“
 39. 39
  Borovy

  14 ročné dievča
  pieščiny

  @riddiculus alebo: Oslobodiť nie popraviť!
 40. 40
  Lenuska175

  hrá sa, že má 1 rok
  knižnica

  @karlotiskot preco ta prave toto tak velmi hneva/ mas potrebu sa k tomu tolko vyjadrovat? Preboha, kazdy to ma s pocitmi a vztahmi inak, tak naco sa do niekoho starat ked tym nikomu neublizuje.
 41. 41
  Sianagirl245

  18 ročné dievča

  Akože keď niekoho oslovím myslím si že aj napriek tomu že môžem myslieť na sex/vzťah/atď. spoznať ho chcem na základe toho že mi je sympatický bez toho že by som tie veci očakávala
 42. 42
  Wewo

  27 ročný muž

  Ten rukopis... Odkiaľ sa len berú to nové nicky ktoré vždy presne vedia kto je feťácka spodina (:
 43. 43
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  @dee99 kto sa pýta na deti? :D
 44. 44
  Nespiacakraska

  30 ročná žena
  Doma

  Em... Mne pride kustok cudne, ak sa s niekym nepohodnem, zalozit o tom forum, aby som ho verejne ohlasil, za jeho nazor... No ved ok, aspon budem vediet s kym sa nepustat do debaty, aby o mne forum nebolo...
 45. 45
  Mayo911

  hrá sa, že má 0 rokov
  Rainbow

  @nespiacakraska fórum som založil preto, aby som získal názor iných ľudí. Nikoho som neohlasoval, prihlásil sa tu sám.
 46. 46
  Nespiacakraska

  30 ročná žena
  Doma

  Uhm, uhm... A ak ti ludia povedia ze mas pravdu/nemas pravdu, co sa ako stane?
  A ak budes svoj nazor povazovat za dobry a ludia na nete ti napisu ze je zly, tak ho zmenis? Prestanes sa nim riadit v niecom co je uplne sukromna vec ako je zoznamovanie?
  Lebo prepac, ak si nechcel nadobudnut pocit ze si vyhral debatu a Karlo pravdu nema trosku nechapem, ale ty si od pohladu taky mily chalan, mozno mi to vysvetlis...
 47. 47
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @lenuska175 Pozri sa on s tým začal a jeho sa to velmi dotklo + v @42 tá potreba zamlčovať, preonačovať a robiť sa pekným aby som dostal podporu anonymnej komunity? To je asi to čo vo mne spustilo t´potrebu do tohoto človeka poriadne šťuchať.

  Áno každý to máme s pocitmy inak, ale niektorí ich očividne nezvládame a vtedy to škodí nám aj ľuďom okolo. To, že je niečo pudové, neznamená, že je to zlé totižto. To si tak strašne osobne zobral len tento chlapec, že to útočí na jeho svet a voalá, teraz už radšej ani otvorene nepovie, že toto fórum bolo v priamej reakcii na mňa a preto je v jeho úvode skryté to zdutie sa nad tým ako som mu napísal, že je díte...


  To, že niekoho konfrontujem s realitou toho čo sám napísal naozaj nepovažujem za ponižovanie niekoho pocitov, ponížil ich sám, keď už na začiatku zatvrdelo odmietol premisu, že v jeho mozgu sa v takej situácii može (a v skutočnosti aj nevyhnutne musí) odohrávať aj pudová vec.

  A ja som ten zlý? Vieš ja s tým vlastne vobec nemám problém byť ten zlý, pretože to pre moj vnútorný svet vlastne nič neznamená.
 48. 48
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @wewo Ale šak ono sa to aj priznalo, že je to nejaký Karlov úd. Ale v minulej téme som s tým bol na jednej strane "proti" notmehofejku tak vtedy sa spomenutiu tejto mojej "absolútnej vady v úsudku" (toho že som feťák) radšej nekonalo. Nevím prečo nám sem chlapec posiela ďalšie deti. Nech sa vráti sám, tá jeho tvár na cudzom tele je horšia akokeby si on sám našiel ďalší fejk. I keď baví ma potom sledovať keď sa tu v nestráženej chvílke poháda s týmy babenkami a kamaratmi ake su vlastne zradne piče, keď mu prestanú ísť na ruku :D
 49. 49
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @nespiacakraska KARL OTIS KOT - K.O.KOT prestaňte ma vo svojich hlavách volať Karlo, jak nejaké španielskeho plejboja :D

  *Teplým španielským hlasom vyslovuje "Karló Tiskót" a opovrženiahodne kýve hlavou* To znie skor jak člen maďarského parlamentu... *sadmeme*
 50. 50
  Nespiacakraska

  30 ročná žena
  Doma

  @karlotiskot ja vytvaram ludom pomenovania podla prvych pismen z nicku, preto si Karlo. :D A Otis ta mozem volat? Otis jr skvele! Prs! Ze ta mozem volat Otis! Mozem? Mozem?
 51. 51
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @nespiacakraska OTIS je uplne najlepsie! :D Dik :D
 52. 52
  Mayo911

  hrá sa, že má 0 rokov
  Rainbow

  @nespiacakraska mňa sa dotklo že ma pre svoj postoj nazýva mentálnym deckom a strateným prípadom. a tak som bol zvedavý či má jeho názor väčšina, vtedy by som sa nad tým aj dokázal zamyslieť a keď tak niečo vo svojom správaní zmeniť.
 53. 53
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @mayo911 No počkať deckom som ťa nazval, ale stratený prípad si zo seba spravil ty v tejto debate a ďalej ho robíš tym ako sa snažíš zavádzať a robiť sa peknejším ako si v očiach cudzieho človeka... Ako fakt sa uvedom trošku a prečítaj si či to co píšeš teraz korešponduje s tým čo sa naozaj dialo ;)
 54. 54
  Mayo911

  hrá sa, že má 0 rokov
  Rainbow

  @karlotiskot daj mi pokoj, ďakujem.
 55. 55
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @mayo911 Šak len reagujem na to čo píšeš, že je to krávovina. Ako sorry fakt, že som si dovolím na internete reagovať na niečo čo si si sám týmto fórom začal. Ale jo, ty si ten chudáčik čo ho kakaný karlotiskot konfrontuje s jeho vlastnými slovami a nie a nie s tým prestať...
  Ja som za kokota bol velakrat brachu a pravdupovediac je to omnoho lepšie zostat rovný v pozícii kokota, ako sa niekde skrčiť v pozícii chudáčika, ktorú si sám musíš ešte aj vyrobiť vlastným slovom...

  Ak nechceš moje reakcie, skonči s tými kecami a prekrúcaním (nie so svojím názorom), alebo si ma blokni a tvrď si predsa čo chceš. Pretože celý čas ti ide len o to aby si ty bol chudáčik a ja kokot a dostávaš tu očividne úzkosti z toho, že na internete nevyzeráš pred cudzími ľuďmi presne tak ako si si predstavoval...
 56. 56
  Nespiacakraska

  30 ročná žena
  Doma

  Dakujem za odpoved!
 57. 57
  Ucitelka

  44 ročný ujo

  @wewo Veď to karlotiskot niekoľkokrát o sebe verejne napísal na Birdz.
 58. 58
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @ucitelka V skutočnosti na tom len vačšina detí skúša stavať argumentáciu. Ale nemám problém s tým, že niekto berie húliča ako feťáka a fakt ma moc netrápi čo si o mne niekto myslí na birdzi. Skor to využijem na to, aby som pozoroval, ako sa daná existencia zníži pod človeka, ktorého je schopná nazvať feťákom a ešte má pocit, že tým tu na birdzi niečo dokázala :D
 59. 59
  Aventine

  12 ročné dievča
  V ✝emnu spanilém

  @karlotiskot fuh.. niekedy sa chováš jak K.O.Kot :D
 60. 60
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @aventine Ok. A teraz mi vysvetli prečo som vlastne kokot v tejto debate. :P Rad si nazriem na seba skrz tvoje vočko :P
 61. 61
  Aventine

  12 ročné dievča
  V ✝emnu spanilém

  @karlotiskot no neviem kde sa odohrávala prvá časť debaty, takže nie som celkom v obraze, ale podľa tohto fóra mám pocit, že chalan fakt nemal záujem sa hádať, iba sa ho dotklo niečo čo si mu napísal (čo sa ani nedivím).. a ty si sa rozhodol za každú cenu nanovo vyvolávať konflikt a rýpať ďalej.
  A to je mi dosť divné tu na chlapoch celkovo, že inak v pohode typy sa pri nejakom odlišnom názore druhého muža začnú správať ako agresívni samci, čo si musia dokázať svoju dominanciu v smečke :D
 62. 62
  Karlotiskot

  32 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @aventine Fakt to posobí, že mi ide o dominanciu? :D Och :D A nevím či sa mi chce zrovna takáto titerná téma rozmazávať ale pravdou je, že reagoval on na moj názor a keď mi ho nevyvrátil svojími "skúsenosťami" skúsil to cez fórum tým že sa postaví do role chudáčika a bude ohýbať povod debaty.

  Nevím, nejak sa ma to vždy dotkne, keď to vidím u chlapa. A jo asi sa vo mne niečo také mačovsko-mentorovské ozve. Nevadí mi dostať napiču, alebo byť za kokota, vadí mi, keď si niekto nevie nasadiť vlastnú tvár. A tak vysírám ako som kedysi musel naložiť aj sebe keď som radšej manipuloval ľuďmi cez svoje chudáčikovstvo a strasne mi záležalo na tom čo si o mne myslia random ľuďia na nete. A čím starší človek, tým vačší diskomfort z toho cítim.

  Ale určite dík za názor. Trošku sa nad sebou zamyslím, aj keď asi to moc nepomože, pretože toto zrovna pre mňa nie je úplne doležité, ako pre každého človeka, ktorý musí v realite riešiť bežné veci ohladom vlastného života.