Fórum pridal Rebarboe, 5. 11. 2019 17:07 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Keď sa budem vydávať, chcem tam mať aj čepčenie

0
Rebarboe

18 ročné dievča
Zmrzlinový zámok Vasilja Blaženého, Candyland

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nebudem sa vydávať

Ani ženiť
  2. 2
    Bebekex

26 ročná žena

frajer chce nejaku aspon 1 tradicnu vec, ale cepcenie to urcite nebude. u nas to ani nie je zvykom aj tak :)
  3. 3
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

kľudne :)
  4. 4
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Ak by som sa niekedy rozhodla vydávať, čo pochybujem, tak najkrajšia mi príde taká ľudová svadba so všetkými tými tradičnými blbôstkami.
  5. 5
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

@aventine Otazkou zostava len to, co su skutocne tradicie a co su "tradicie".
  6. 6
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@mkamka vôbec by mi nevadilo, že niektoré veci sa nedejú presne tak ako v minulosti, predovšetkým mi ide o atmosféru.
  7. 7
    Tikalok

hrá sa, že má 0 rokov

nie, jediná tradícia, ktorú hodlám dodržať, je, že po nás budú hádzať proso a že rozbijem zrkadlo
  8. 8
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

tradícia - netradícia, chcem aby mi dali do zvončeka peniažky
  9. 9
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Neplanujem sa
  10. 10
    Mobscene_69

26 ročná žena
    Smultronställe

asi by som nechcela takú tú klasickú slovenskú svadbu so všetkými tradíciami, ale uniesť ma môžu, nech muž caluje :D
  11. 11
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

aj čevapčiči chcem
  12. 12
    Rebarboe

18 ročné dievča
    Zmrzlinový zámok Vasilja Blaženého, Candyland

@kaiserchief1 To je tá vec, čo v školskej jedálni vždy vyzerá ako penis?
  13. 13
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

@rebarboe Alebo ako guľky, my v jedálni sme skôr mávali tie guľky. :D
  14. 14
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

ježiš sorry, že som ťa tagool vo vlastnom fóre
  15. 15
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Jasne, ze anoooo!!! Je to tradicia, a je to megakrasne :) a byt v kroji je nadherna vec :) .
    Jeden exbirdzak sa bude zenit v kroji a jeho draha je v kroji krasna :love:
  16. 16
    Mimi89

30 ročná žena
    v rozprávke... :)

mala som :)
  17. 17
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

vseobecne v zivote sa snazim vyhybat roznym takymto socialnym konstruktom, lebo mi je to neprijemne a neprirdzene a neviem ako sa mam spravat.
    Cize idealna svadba by bolaa niekde sami na plazi alebo niekde na kopčeku a pár kamarátmi a naajbližšou rodinou. žiadne čepečnie a unášanaie nevesty a krmenie partneraa cez jeho ruku kuraciou polievkou....alebo krúžok s tannciacou dvojicou uprostred a jedejede masinka :D:D::D:D::DD

Ale celkovo by ma zaujimalo, ak by nedajboze niekedy doslo k svadbe a to so sucasnym partnerom, ake zvyky by boli navrhnute :D (albansko-talianske povyky :D:D:D) a ani si nechcem predstavit :D ale on by bol tiez isto za to keby sa zobereme len tak spontanne niekde na Sri lanke alebo co :DDDDD
  18. 18
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Rada by som mala nejaké tradície, hoci chcem menšiu svadbu, a radi by to videli aj starší členovia rodiny, ktorých je čoraz viac :)
  19. 19
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Ja len takú malú svadbu na úrade bez hostí, len so svedkami. Znervózňuje ma predstava, že sa na mňa bude niekto pozerať, ako sa vydávam
  20. 20
    Althinka

33 ročná žena
    Bratislava

nemali sme ... a ani žiadnu z tradícii ... aj svadba bola malá a v duchu príjemného posedenia (trvajúceho zhruba 6 hodín:) ... a aj po 7 rokoch si myslíme, že to bola skvelá voľba:) ale proti gustu ... hlavne nech sa na forme svadby a jej náležitostiach zhodnú šťastní snúbenci:)
  21. 21
    Blake95

24 ročný chalan
    77773366444222-2

to by som sa po obrade musel riadne ,,sťať" aby som bol schopný hento robiť :D
    a btw. mne čevapčiči pripomína úplne niečo iné než penis