Fórum pridal Feelagain, 23. 4. 2019 20:47 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

ked si kupim nove tenisky:

0
Feelagain

21 ročné dievča
based in Brno

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

1.) vydrzia mi ako nove roky
    2.) necistim ich, ked sa znicia (a su znicene rychlo), kupim nove
  2. 2
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

2. s tym rozdielom, ze nekupim nove :D vyperiem ich
  3. 3
    Bebekex

25 ročná žena

kombo oboch
  4. 4
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

lebo ja mam problem, kupujem si drahsie tenisky (50 eur a vyssie), lebo tie mi vydrzia aspon par mesiacov, akoze chodim kazdy den vela, ale myslim si, ze ked si kupim tenisky, tak by mali moje 2 a viac hodinove kazdodenne prechadzky vydrzat a oni su furt rozdrbane :D a nie je cesta "kup si lacnejsie", lebo tie mi vydrzia tak mesiac (moj rekord bol tri tyzdne, kym sa mi urobila diera na palci) :D
  5. 5
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

mesiac prvá možnosť, potom druhá :D rovnako i s mobilom a všetkým
  6. 6
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

@hoperpohroma no ja ich mam obvykle derave, takze moc im pranie nepomoze :D
  7. 7
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

staram sa o ne, cistim ich, nosim ich len z casu na cas ale aj tak vyzeraju po mesiaci ako ogrcane (:
  8. 8
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

vazne? ako ja si kupujem prevazne vansky a sice uz som dvoje derave vyhodila (vlastne iba jedny, v tych druhych chodim vencit psa), ale ako prezili statnych 5 rokov takmer kazdodenneho nosenia za kadejakeho stavu majitelky (aj takeho, kedy nevie, ako dosla domov). tie druhe prezili sice asi iba 3,5 roka, ale ako tie som nosila tolko, ze by som v nich mohla rovno aj spat :D
  9. 9
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

prva moznost cca prveho pol roka, potom ich zacnem nosit vsade aj na party a uz su jak ogrcane :D
  10. 10
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

moc sa nestaram teda (okrem toho, ze sprvoti sa snazim necaptať, nekopat s nimi a nestupat do blata a pod), ale jedna vec, co sa snazim, je nenosit ich denne a na dlhsiu dobu - rad prestriedavam, ale to len preto, aby mi nezosmradli prirychlo :-D
  11. 11
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

...wut. Kupujem si drahsie tenisky (oboje co mam stali okolo 100 eur) aj ine topanky (vacsina stala este kus viac) a kazde drzia min 2 roky. Co s nimi, preboha, robis? Chcela by som dodat, ze chodim fakt vela a este aj moje bezecke tenisky, ktore maju na konte preukazatelne okolo 300 km sice vyzeraju hrozne lebo beham po bordeli ale drzia v jednom kuse a druhe bezecky tenisky, ku ktorym sa spravam este horsie a bolo v nich nabehanych isto este o kus viac, lebo som ich zabavila otcovi, ktory v nich predtym isto nabehal mrte vela vyzeraju tiez normalne, ak neberieme do uvahy zodratu podrazku. Co je jediny defekt, ktory pri kvalitnych teniskach akceptujem ako prirodzenu vadu z opotrebenia, inak je to bud chyba vyroby alebo v nich clovek chodi ako debil/pouziva ich nespravnym sposobom.
    A este dodam, ze dokonca aj barefooty, v ktorych som absolvovala zoologicke terenko, kde sa kazdy den preslo 20 km, casto mociarom vo vode po lytka, vyzeraju tak, ze ich normalne nosim do mesta.
  12. 12
    Ssnehulienka

24 ročné dievča
    Dolný Kubín

neviem no, tak asi ine tenisky... a viac usposobene na chodenie, nie s ploskou podrazkou. napr ja mam Inkkas joggers a tie rok a pol drzia, obcas ich ocistim nech nevypadaju tak divne, a su super
  13. 13
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Mal som ich viacero, od 30€ po cca 100€, furt vydržali minimálne rok. Obvykle ta 1 a pól a to sa o nich nijako extra nestarám
  14. 14
    Forte

19 ročné dievča
    lälälä

Ono ked si clovek kupi platene conversky alebo vansky tak môzu stat aj 100 eur a pravdepodobne budu vyzerat ako ogrcane aj tak, lebo su to proste tenke platene tenisky, ktore sa znicia a zaspinia ovela lahsie ako napriklad pevnejsie bezecke/kurtove/airmaxy/ine "väcsie" tenisky.

A k teme, nejak sa o ne specialne nestaram, maximalne ich vycistim ak su od blata alebo nejak inak spinave
  15. 15
    Tikalok

29 ročný muž

Hlasoval som predtym ako som videl uplne odpovede... ani jedno. Nestaram sa o ne vobec, ale vydrzia dost dlho.
  16. 16
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

@kakofonicka mala som 2x vans old skool, tie prve boli po polroku derave, tie druhe som vyhodila teraz po roku, lebo sa zacali trhat na vonkajsich bokoch
    mam conversky, ale tie su podla mna hrozne nepohodlne, tak ich nosim minimalne, takze vyzeraju ok :D
    @staphylococcus nvm, airmaxy alebo podobne tenisky nemozem nosit ku vsetkemu, k satam aj k sukni, a vseobecne ma ten tvar odpudzuje.. akoze verim tomu, ze ked si kupim airmaxy, tak vydrzia, ale ked oni su hrozne hnusne a tie, co sa mi pacia, su drahe :D
  17. 17
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@16 idk, teraz mam tieto a hodlam ich nosit aj k satam/sukniam zodpovedajucej farby a nech ma modna policia bircu aj zezere! https://www.adidas.cz/obuv-pureboost-golf/BB8013.html
    (Airmaxy sa nijak zvlast nepacia ani mne.)
  18. 18
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@staphylococcus aspon si mozes dalsi zlocin proti zenskosti do zbierky dat keby tak :D
  19. 19
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@pubertslatinocelny aj tenisky k satam su? Yaaaaassssss!!!
  20. 20
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Ja som ešte nikdy žiadne topánky nezničila a to som mala aj také ružové tenisky za 5eur z číňaku ktoré mali úplne tenkú podrážku a celé boli šuvix (:
  21. 21
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@staphylococcus tenisky ku satam podla mna nie su - aspon nie vseobecne. niektore tenisky mozno ano - ale to som len v suvislosti s tym napisal, ze nech ta modna policia aj zezere - tak reku malo by to aj tento benefit asi :D
  22. 22
    Arywian

19 ročné dievča

mám ich často špinavé (ale zas nie moc), pretože som lenivá ich furt umývať, ale všetky čo mám tak držia dobre :) jedny pumy čo mám sa už jemne rozpadávajú vnútri, ale mám ich skoro tri roky a dvojročné nike keď umyjem tak sú ako nové stále
  23. 23
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

tak ja neviem, prave old skooly su skor take pevnejsie, hentie, co som spominala ja boli platenky len :D a teda old skooly som si v zime kupila aj ja a nosim ich dost, aj sa snazim na ne davat pozor, ale do prace chodim cez luku, takze ich caka ich prva ocista :D, ale som teda zvedava, kolko mi vydrzia :D
  24. 24
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

No ja sa hlavne snažím tiež aby sa skoro nezosmradili lebo mne sa veľmi potia nohy, takže vtedy na nohy zvyknem sypať aj nejaký púder na nohy proti poteniu a tenisky vystriekať sprejom proti zápachu ale po čase ma to prejde a je mi to už fuk.
  25. 25
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Ja si vzdy kupim viac parov nech mam par rokov pokoj. Mozno prvy tyzden ich cistim, ale potom mi je to uz jedno.
  26. 26
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    unclean, a libertine

skoro vobec nenosim tenisky a kupujem si veci asi za sest eur, takze.. cjvm?:D

ale teraz na mna prisla nejaka basic bitch chvila a kupila som si tri pary bezeckych (akoze normalne do mesta, behavam len na elektricku, ale vyzeraju tak chlebnikovejsie), cize som zvedava

dlhodobo mam akurat dvoje posilkove, ktore su vpredu dost vycapane z legpressu (uz som zakupila fejk conversy na buduce vyuzitie na toto), ale inak su ciste, ze by som z nich jedla

ale vo vseobecnosti nicim boty neuveritelne, lebo captam, chodim v stekliach po bahne a takto