Fórum pridal Quattroformaggi, 29. 11. 2020 17:28 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Keď som smutný/á, niečo ma trápi ...

0
Quattroformaggi

25 ročná žena
v jeho objatí

Odozva

Názory k téme

1. 2
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

Ako kedy
  2. 3
    Slackerbitch

40 ročná teta
    hľadajúca sa

@1.. vacsinou sa zverim kamaratke, ta je uz zvyknuta na vselico :D ale boli uz aj veci, ktore som ani jej nepovedala
  3. 4
    Sechs

28 ročný muž
    allow access to my location?

Väčšinou to prenášam do nejakej tvorivej, alebo pracovnej činnosti.
  4. 5
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

Väčšinou mi veľmi niet rady alebo pomoci, ale už aj obyčajné "mám na nič náladu, pošli prosím fotky mačiatok" vie pomôcť
  5. 6
    Mayben

29 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@2
  6. 7
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

Napíšem status na Birdz :D
  7. 8
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

Ale teda rady mi nepomozu takmer nikdy :D skor to ze si v tych chvilach pisem s niekym kto ma ako tak chape
  8. 9
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

Väčšinou si všetko riešim sám a netrápim tým ešte aj iných ľudí, lebo sám viem aké to je otravné keď sa s niekým stretnem a dotyčný rozpráva len o tom ako je všetko zle. A pokiaľ je niečo na čo potrebujem pomoc tak normálne seriózne požiadam o pomoc niekoho blízkeho/kamaráta a už mám s niektorými ľuďmi dôveru, že čokoľvek treba tak dokážeme sa na seba obrátiť. :smile:
  9. 10
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

vytesňujem
  10. 11
    Fukaj

9 ročný chlapec

Moc nebývam smutný a keď hej, tak som sa naučil sa so svojimi vecami vysporiadať sám. Nerád niekoho zaťažujem so svojimi problémami
  11. 12
    Dwarvax

33 ročný muž
    100vezata

snazim sa to nedavat moc najavo (aj ked nie vzdy sa mi to dari) a vacsinou si to nechavam pre seba.
  12. 13
    Primitiv

27 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Keďže mám veľmi málo kontaktu s ľuďmi a nijakých kamošov prakticky nemám, nemám sa veľmi komu sťažovať. Takže keď sa mi naskytne príležitosť sa niekomu vyrozprávať, vtedy to zo mňa doslova vybuchuje. Potom dlho nič a potom ďalší výbuch.
  13. 14
    R4ptor

26 ročný muž

nebývam smutný ... zatiaľ nie je z čoho
  14. 15
    Primitiv

27 ročný muž

Problém je, že stále mám v sebe potrebu socializovať sa. Snažil som sa jej zbaviť a je pravda, že nie je taká silná ako kedysi, ale stále ju mám. A bojím sa, že sa mi nikdy nepodarí sa jej celkom zbaviť.
  15. 16
    Mayo911

hrá sa, že má 1 rok
    Rainbow

Nemám sa komu tak naživo naozaj a tak sa chodím opúšťať sem :-/
  16. 17
    Sianagirl245

19 ročné dievča

@5 @10 @16 ..ale najviac toho asi dusím v sebe a potom sa tým v nepravidelných intervaloch niekoľko mesiacov/rokov týram :D
  17. 18
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

častejšie si nechám pre seba, keď sa už idem vyrozprávať, musí to byť veľmi blízka osoba
  18. 19
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    neexistuje

vacsinou kricim na @mielikki
    V minulosti som dusievala veci v sebe a nebolo to super
  19. 20
    Vladqog

28 ročný muž
    kde je tvoj poklad, tam bude aj tvoje srdce

Hoci... v poslednej dobe mam pocit, ze sa karta obratila...
  20. 21
    Lenkaska1

25 ročná žena
    Bratislava

ked to je nieco, s cim si myslim ze by mi ta osoba vedela poradiť, tak sa zverim..
  21. 22
    Kerrang

28 ročný muž

Prevažne som si to riešil sám so sebou, hlavne v tej minulosti. Takto som si aj upratal smrť otca vo mne, a nemal som záujem a ani nejakú potrebu sa s niekým o tom vyrozprávať, keď by som si to znova len pripomínal tým omieľaním niekomu, čo by mi znova nepomohlo. Vysporiadaval som sa z toho takmer 3 roky, zdá sa úspešne. Ale aj viaceré veci, radšej som to nikomu nevešal na nos, myslím že ani by ich to moc nezaujímalo a aj málo je takých "úprimných" kamarátov. V súčasnosti je to už lepšie, už sa skôr zdôverím, ale tiež nie všetko rád a chcem hovoriť a tiež nie hocikomu. Mám pár nepríjemných skúseností o ktorých nie rád spomínam.
  22. 23
    Kerrang

28 ročný muž

*nie rád hovorím
  23. 24
    Melancholik

29 ročný muž
    Bratislava

záleží od toho o čo ide.. ale najčastejšie si problémy riešim sam
  24. 25
    Purpledrug666

27 ročná žena
    TnB

Všetko si nechávam pre seba, viac-menej len alkohol mi rozväzuje ústa. :D No potom to ľutujem, nemám rada, keď niekto vie o mojich problémoch.
  25. 26
    Primitiv

27 ročný muž

A momentálne som v piči... Som najebaný 24 hodín denne, defaultná nálada, už je to tak asi rok, a fakt neviem, čo s tým robiť.
  26. 27
    Purenarcissism

28 ročná žena
    Naivka.

ale...no mam psychologicku
  27. 28
    Gitarista445

20 ročný chalan

Neriešim poväčšine, takmer nikoho to nezaujíma :D A aj keď hej tak ich len teší, že mi je naprd. Čiže svoje problémy si riešim sám, po čase to aj tak odzneje :) Ale našťastie mi je fajn a som šťastný človek :D
  28. 29
    Šajžouško

40 ročný ujo

@gitarista445 som rad ze takmer :D
  29. 30
    Primitiv

27 ročný muž

Ale najčastejšie to riešim tak, že pošlem každého do piči a potom som spokojný. Načas.
  30. 31
    Saddath

30 ročná žena

Idem sa prejst a na ig pozriet memecka. Zavolam mame, ta mi povie nebud smutna a nie som smutna. Ale mna trapia veci, kt zatiap neviem zmenit a nie su moc spojene so mnou, takze o to byvam viac vytocena.
  31. 32
    Primitiv

27 ročný muž

Síce sa tým okruh ľudí, s ktorými komunikujem, zužuje, ale čo už, aj tak si žiadnych kamošov nezaslúžim. A keďže dôvod, prečo som nonstop nasraný, nijako neovplyvním, zjavne aj v budúcnosti bude tento trend pokračovať.
  32. 33
    Nicmanenapada

29 ročný muž

Ale keď vyslovene potrebujem radu, tak si ju popýtam.