Fórum pridal Habitat, 9. 7. 2017 10:48 do kategórie Literatúra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Keď som v polovici knihy, no kniha ma nebaví/ nie je to to čom som čakal

0
Habitat

hrá sa, že má 0 rokov

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

To sa mi zatiaľ nestalo, všetky knihy,čo som si vybral,že si prečítam sa mi zatiaľ páčili.
  2. 2
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

A potom napíšem žlčovitú recenziu na goodreads!
  3. 3
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Podľa toho, ako veľmi ma nebaví

Niektoré z trucu proste docitam, lebo čo ak sa to ešte zlepší
    A niektoré proste citam tak neochotne a pomaly, až sa na to vykašlem a vzdám to
  4. 4
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

akozeee snazim sa ju docitat, ale mam takto rozcitanych aspon 5 uz
  5. 5
    Verdamt

25 ročný muž

Často nedočítam ani tie, čo ma bavia. Niekedy až o niekoľko rokov neskôr potom...
  6. 6
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Mne sa to moc často nestáva že nedočítam knižku, ale raz mi bývalý jednu kúpil a tu som prestala čítať po pár stranách. :S
    Volala sa"Žila som v zlatej klietke"a bola, ja neviem divná... :S
  7. 7
    Montgomery

27 ročný muž

Este sa mi to nestalo, musela by ma fakt nudit poriadne asi aby som ju nedocital uz.
  8. 8
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Toto sa mi stáva fakt málo...naposledy asi pri mistbornovi, to som sa zaťala, dočítala, zamilovala sa... (love)
  9. 9
    Nats

21 ročné dievča

Resp ked to neni to co som čakala este prezijem ale ked ma fakt nebavi a ide mi na nervy tak kaslem na to :D
  10. 10
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

Presne ako mielikki, zavisi od toho, ako velmi zla je :D niektore docitam, len aby som si dokazala, ze to dam

Niektore su proste prilis narocne na pozornost, raz som sa tak hrozne trapila s nejaku 600-700 stranovou hrozou od Rousseaua, to som ale nedala proste.
    Naopak ked je kniha iba stupidna, vacsinou sa cita rychlo a jednoducho, tak ju uz dorazim.
  11. 11
    Savvym

24 ročný chalan

@habitat ak som čítal do polovice, tak ma to bavilo. Ak prečítam prvé strany a nebaví, nečítam.
  12. 12
    Piotra

23 ročné dievča
    Nikdykde

Ako už bolo spomenuté, záleží od toho, v čom a ako mi kniha nesadla. Ale zvyknem dočítať všetko, iba dvakrát sa mi stalo, že som fakt nemohla, a to pri jednej knihe od slovenského autora (a pritom ja som za podporu slovenskej tvorby!), to bolo niečo tak úbohé, že hoci to bolo krátke a prečítala by som to na posedenie, nemohla som... a potom pri všeobecne obľúbenom Palahniukovi, možno som mala iba veľmi nešťastný výber (ok, mali ju v levních knihách za 1-2 eurá), ale to som fakt nedávala.
  13. 13
    Primitiv

24 ročný chalan
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Väčšinou sa snažím dočítať. Už sa mi stalo, že ma nebavili dve tretiny nejakej knihy a v tej poslednej prišiel taký zlom, že ma zdvihol zo stoličky. Potom som už nedočkavo hltal do konca.
  14. 14
    Tralalibang

28 ročná žena

@piotra Co si mala od Palahniuka?
  15. 15
    Piotra

23 ročné dievča
    Nikdykde

@tralalibang Prokletí, ale hodnotenia nemá zlé, ako pozerám, takže problém bol asi na mojej strane :D
  16. 16
    Tralalibang

28 ročná žena

@piotra Ta sa ani mne nepacila, s palahniukom je problem, ze niektore knizky ma genialne a niektore su cisty odpad :-D Z tych, co som citala, tak sa mi pacili Fight Club, Survivor a Lullaby... zatial co Beatiful you alebo Damned boli hrozne :-D
  17. 17
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

stalo sa mi už aj že som dočítala, aj že som nedočítala :D
  18. 18
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

ak ma nebaví tak sa nedostanem ani do polovice, či ma baví alebo nie sa dá rozoznať tak do troch-štyroch kapitol, a aj to je len overenie pre istotu, veď to človek zacíti už počas tej prvej.

ale minule som spravil výnimku a prečítal jednu čo ma vyslovene iritovala, až do konca. a úplne strata času, 250 strán a jedna reálne kvalitná (asi štvorstranová) scéna... strata času.
  19. 19
    Turbolienka123

18 ročné dievča

Ako kedy. Väčšinou čakám, či sa to nerozbehne. :) Niekedy však aj keď ma kniha baví, tak si rozčítam iné, stále si hovorím, že sa k nej vrátim, no nejak na to zabúdam. :/
  20. 20
    Dezolat

29 ročný muž

Docital som vzdy, teraz uz velmy necitam knihy a asi mi som sa na taku knihu vykaslal. Skusenosti mam vseliake, nektore ma uputali po 10 stranach niektore po 300... najvecsi nezmysel co som cital bol 1Q84 od Murakamiho. Viac ako 1000 stran, cakal som ze sa to nejako rozvinie ale strasna roztahana somarina. Na 300 stran by to bola OK kniha ale takto....
  21. 21
    3dmeraya

25 ročná žena

Vacsinou uz po 20 tich stranách viem ci citat ci nečítať ďalej
  22. 22
    Lucintta

hrá sa, že má 0 rokov
    V Krutej Realite

@3dmeraya Presne :D
  23. 23
    Lucintta

hrá sa, že má 0 rokov