Fórum pridal Marjy77, 9. 8. 2018 20:39 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Keď ste začali bývať spolu so svojím partnerom:

0
Marjy77

19 ročné dievča
Wilderland

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

"C" je správne... bez toho "hneď"
  2. 2
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

ešte nemam vzťah
  3. 3
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

tak nasli sme nove byvanie aj on sa prestahoval ku mne :D nechcela som si prenajimat, povedala som si, ze radsej splacat vlastnu nehnutelnost, ako platit niekomu inemu, ked to aj tak mesacne vyjde cca narovnako. a kedze sa on stahoval, menil mesta, prace a dokonca aj odbor, tak mi to prislo iba fer, ze tu hypo zoberiem na seba a nebudem ho pravne zatazovat.

takze moznost 2 a 3 skombinovane
  4. 4
    Melancholik

27 ročný muž

bývali sme spolu len na intraku
  5. 5
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

Chcela som zistiť či sa viac častejšie prisťahuje baba k chalanovi, alebo opačne a zatiaľ vedú baby.
  6. 6
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

on sa pristahoval ku nam, ale po case sme si z viacerych dovodov nasli vlastne byvanie, aj ked sme povodne chceli pockat, kym dostudujem VS
  7. 7
    Pijemzelenycaj

10 ročné dievča

Ja sa tak pomaly, nenapadne k nemu stahujem :D...
  8. 8
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov
    Keeper of memes

2 a 3
  9. 9
    Sasi2680

26 ročná žena

Prišla som. Pôvodne len na par dni k jeho rodičom s tým ze si nájdem nejaké bývanie (prestahovala som sa 200km z rodného mesta a zo dňa na deň som sa musela odsťahovať z miesta kde som. Bývala) potom sa rozhodol. Ze si rovno nájde dáky podnájom so mnou ale jeho rodičia nás presvedčili nech nejdeme do podnájmu a platiť peniaze len tak niekomu do vrecka nech si radšej nasetrime na niečo svoje a tak hneď ako to bolo možné, sme si zobrali hypotéku, takže už máme svoje ale ešte stále musíme bývať u jeho rodičov a už netrpezlivo čakáme kým sa budeme môcť presťahovať