Fórum pridal Riusha, 14. 12. 2019 01:20 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Keď vám ostali veci po bývalom/bývalej a povedal/a vám, že ich máte vyhodiť, čo ste s nimi spravili?

0
Riusha

20 ročné dievča
Tam kde líšky dávajú dobrú noc a medvede roznášajú poštu

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Jameson

19 ročný chalan

Spálil :D Neviem ako ostatní , ale ja nemám dobrý vzťah s bývalkami ..
    Proste keď raz baba sklame alebo podvedie .. Tak tá si nezaslúži druhú šancu , to by bola len márnosť .. :) :D
  2. 2
    Jameson

19 ročný chalan

Ľutoval by som ich vyhodiť .. tak radšej spáliť a už ich nikdy nevidieť opäť .. :D
  3. 3
    Riusha

20 ročné dievča
    Tam kde líšky dávajú dobrú noc a medvede roznášajú poštu

@jameson mne je ich ľúto vyhodiť, proste drahé mikiny, airsoftova výstroj ale proste už skoro rok mi to trčí v skrini a nemám to srdce to len tak šmariť do smetiaka. Proste si veci vážim aj svoje ale aj ostatných. :-/
  4. 4
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

ako od ktorej. od vsetkych mam vsetko niekde doma odlozene. len od poslednej som vsetko nahadzal do jednej igelitky a jebol som jej to pred bytove dvere
  5. 5
    Jameson

19 ročný chalan

@riusha Pokiaľ ide o mikiny .. Tak to mi je jasné .. To by som ani ja len tak nespálil .. Asi by som pouvažoval o predaji .. :D Ja som myslel napríklad na drobnosti :)
  6. 6
    Elkiller

28 ročný muž
    burkina faso

to scem ale malo toho je
  7. 7
    Wewo

26 ročný muž

Nepovedala nič a väčšinu mám doteraz...
  8. 8
    Greenteawithhoney

28 ročný muž

Spravidla viem, kde partnerka býva a ak sa bojím, že bydlisko zmenil, tak viem aspoň mesto, kde bývala jej rodina a to je len krok od toho, zistiť presnú adresu, kde jej rodina býva. Čiže bez okolkov to pošlem poštou a neriešim.
  9. 9
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

šatku, čo mi dal k narodkám som spolu s kamarátkami roztrhala a hrnček s našou fotkou som hodila o zem, ale nejaké drobnosti som si nechala, mám na to škatuľu
  10. 10
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Nechám si. Postupne vyhodím, pretože nerád bývam s vecami, ktoré nepotrebujem a nepoužívam, ale to budú letieť aj moje staré veci, takže to neberiem za "idem jej to vyšmariť".
  11. 11
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

@hellium prečo? :D Nerozumiem takémuto prístupu.
  12. 12
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

@teal naštval ma :D
  13. 13
    Hesky

24 ročný chalan
    Banská Bystrica

To bych mrdnul někam doprdele vole ať tu o to nezakopnu vole
  14. 16
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

Niektoré som vyhodila, niektoré darovala, niektoré mám doteraz
  15. 17
    Laurikaaa

24 ročné dievča
    Večne v (|)

Keby sa jednalo o nejaké maličkosti typu pohár/plyšák tak to kľudne vyhodím ale napr ntb by som určite nevyhadzovala len kvôli tomu že to on povedal :D
  16. 18
    Misfit44

9 ročné dievča

uz po case nie som tak velmi smutna/nahnevana, tie veci vo mne nic nevzbudzuju, su to pre mna len predmety, ktore mi zavadzaju, ale nikto mi nikdy nehovoril, aby som to vyhodila (a ja aj tak nerobim co mi ini hovoria :D)
  17. 19
    Staphylococcus

hrá sa, že má 2 roky
    a witch of the woods

Vacsinu som mu zaniesla. To, co som od neho dostala je z velkej casti u nasich v skrini.
  18. 20
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Keď sú to drahé a kvalitne veci, ktoré už nebudeš potrebovať, tak ich pofot a daj na nejakú darovaciu stránku.
    Ja som hlasovala za “vyhodiť”, lebo som počítala s tým že by to boli len hovadiny :D
  19. 21
    Elmsi

12 ročné dievča

Nechala ale neviem kde sú.. Keď budem bezdak predám ich za ťažké prachy :D
  20. 22
    Erixa

22 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Od bývalých som veľa vecí nedostala, väčšinou som po nich mala iba denniky a somariny, ktoré som vyhodila bez ľútosti... teraz ak by som sa s priateľom rozišla, tak veci od neho by som si nechala, pretože sú to veci, ktoré chcem, potrebujem, alebo ich mám rada...
  21. 23
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

uzitocne veci normalne dalej pouzivam, neni problem ale take ze zabdnute handry alebo tak, hadzem do charitativneho smetiaka :)
  22. 24
    Die

24 ročné dievča
    ciernyles

planujem vsetko vratit vtedy ked si budem ista ze mu to nesposobi breakdown
  23. 25
    Kerrang

28 ročný muž

Také sa nestalo, nezostal ani vlas na mojom oblečení z posledného objatia, hoci ako vysvitlo kamarátskeho vzťahu (grc) (hehe)
  24. 27
    Kerrang

28 ročný muž

Ale to sa nepočíta asi aj tak.. (hehe)
  25. 28
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Keby mi dačo také nejaký môj ex povedal, tak by som si pomyslela, že je trapko a nechala by som si to :D